Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SX4 או 208

amatzya13
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, לאמא שלי יש מסוף שנות ה70 בלנדר של מג׳מיקס(רשום עליו בגאון שהוא מיוצר בצרפת) שעדיין עובד כמו חדש ועובד קשה - מכונה צרפתית דיי אמינה,מחברה צרפתית שקיבלה שם בינלאומי באמינות של המוצרים שלה - במילים אחרות? אין שחור ולבן לגבי מוצרים והמוצא שלהם.

יש רכבים צרפתים אמינים יותר ורכבים יפניים אמינים פחות - נדרש לבחון את הרכבים על הרכיבים לגופם ולא להסתכל על ארץ יצור.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאמא יש מג'ימיקס ישן נושן, משנות ה80 ועושה עבודתו נאמנה.

הייתי רוצה שיתוף פעולה בין מג'ימיקס ופיג'ו :)

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אלקטרולוקס מייד אין צרפת, נהדרת ! ואולר Opinel אלמותי ובכל זאת, אין מה לעשות, לא תמצא גיר צרפתי ברכב יפני ולהיפך כן, הסיבה ברורה. בכל אופן, הפערים הולכים ומצטמצמים והמכוניות שלנו הופכות לשעטנז של רכיבים מיצרנים שונים, רק טוב יכול לצמוח מזה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך,מנוע של טיוטה ברכב יפני,אם תפתח מכסה מנוע בפיגו תיראה סמל של טיוטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40-50 שנה היו פיג'ו 403 ובז'ו 404.

באותם ימים "יפאני" היה שקול למה שאנחנו קוראים היום "סיני".

כיום "יפאני" הוא סמל לאיכות גבוהה.

העולם משתנה, יצרנים עולים ויצרנים יורדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך,מנוע של טיוטה ברכב יפני,אם תפתח מכסה מנוע בפיגו תיראה סמל של טיוטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בחול האייגו משווקת גם עם המנוע 1.2 הצרפתי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם! הדברים מתחדדים לי לאט לאט.

כמו שציינו מנוע הטורבו לא נכנס בתקציב ויש רצון גם להתכנס לכיוון תקציב של 30k (שמוריד גם את השנתון לאזור 2013) ולכן השאלה עוברת על המנוע האטמוספרי עם גיר ידני.

לדעתכם יש סיבה שהרכב יגלה אמינות פחותה מזו של ה SX4?

הרכב הרבה יותר נוח מה SX4 וכנראה שעם הגיר הידני יהיה גם יותר חסכוני ממנו אך האם אצטרך לשלם על כך במוסך? האם יש הסתברות גבוה יותר לזה שאצטרך להחליף את הרכב מוקדם יותר מאשר אם אקנה חלופה יפנית?

אשמח גם לתגובות ממי שייעצו ללכת על החלופה היפנית, האם אתם חושבים שהמנוע האטמוספרי משנה את התמונה או לאו דוקא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיב בתור בעלים לשעבר של פיג'ו: יש דברים שעדיין ידרשו ממך להגיע למוסך. קטנים אבל יהיו. הצרפתים למשל אוהבים לשים צינורות שרשוריים להובלת מים. צינור שרשורי מאד גמיש כחדש אבל בקיץ הישראלי הוא מתייבש ונשבר . למשל בשימוש במיכל הוישרים. וזו רק דוגמה. אז בהינתן מנוע אטמוספרי , יהיו תיקונים אבל לא יקרים.

בפיגו שלי נקרע גם צינור מים למנוע. במוסך אמרו שזה בלאי טבעי. זה היה צינור גומי דיי עבה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 307 בת 16 שכל צינורות המים והרדיאטור מקוריים ואין איבוד של גרם נוזל קירור.

לכל רכב יש את הבעיות שלו,גם לסוזוקי,במיוחד שהוא מתיישן.

לכל רכב בן כמה שנים יש בלאי,יש לך שני רכבים לבחור מהם,קח את זה שהיה מתוחזק ועבר עליו פחות במשך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...