Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה באור אדום נהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אתמול הייתי מעורב בתאונה שלכאורה אני אשם - יצאתי באור אדום ורכב נכנס בי. חוששני שנרדמתי...

נגרם נזק בעיקר לרכב שלי אבל הנהג השני משום מה רצה להתפנות לביה'''ח.

הצומת לכאורה מצולמת.

כיוון שאני ממש ירוק אשמח אם תוכלו להסביר לי צעד אחר צעד מה אני צריך לעשות ומה צפוי לי.

הבנתי שאני צריך לגשת לקצין תנועה. מה אני עושה איתו ומה הלאה?

מומלץ לי לקחת עו''ד? איך אדע אם התאונה תועדה?

אודה מאוד לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אינך עושה דבר פרט ליידוע של חברת הביטוח שלך על הנזק שנגרם לרכבך אולי גם לרכב השני.

אם הנזק גבוה יש לפנות לשמאי מטעמך ולמוסך מטעמך לשם תיקון הרכב.

לגבי משטרה אינך עושה מאומה כעת

ככל שתוזמן לחקירה על המקרה תתייצב לחקירה.

כנראה שנרדמת לא טוב בחקירה.

אישית תנסה לנהוג כשאתה ער ולא כשאתה ישן.

לטובתך ולטובת שאר משתמשי הדרך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרתי זכות קדימה כשפניתי שמאלה ורכב פגע בי. הטמבון הקדמי של הרכב שלו נפגע וקיבל שקע אבל בצד יותר קיים קרע בטמבון שלדעתי לא קרה בגלל התאונה הזו, סיכמנו לסגור את התביעה בינינו מבלי שיתבע את הביטוח שלי השאלה שלי מה כדאי לי לעשות בכזה מצב שלדעתי יש נזק שכבר קיים?

שלום לכולם,

נסעתי במהירות 133 קמ''ש בכביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ''ש ואני נהג חדש בן כחצי שנה.

שוטר עצר אותי והראה לי במכשיר ה''בז'' את המהירות הגבוהה אך בסופו של דבר אמר לי שהוא בא לקראתי ונותן לי רק קנס של 750 שח ורשם בדוח שנסעתי במהירות של 128 קמש.

השאלה שלי האם קיבלתי נקודות? כי אני לא רואה אותן רשומות בדו''ח...

בנוסף מעניין אותי באמת האם הוא ויתר לי באמת על משהו או שהוא סתם חירטט אותי?

תודה מראש לעונים היקרים

שלום,

אתמול הייתי מעורב בתאונה שלכאורה אני אשם - יצאתי באור אדום ורכב נכנס בי. חוששני שנרדמתי...

נגרם נזק בעיקר לרכב שלי אבל הנהג השני משום מה רצה להתפנות לביה'''ח.

הצומת לכאורה מצולמת.

כיוון שאני ממש ירוק אשמח אם תוכלו להסביר לי צעד אחר צעד מה אני צריך לעשות ומה צפוי לי.

הבנתי שאני צריך לגשת לקצין תנועה. מה אני עושה איתו ומה הלאה?

מומלץ לי לקחת עו''ד? איך אדע אם התאונה תועדה?

אודה מאוד לעזרה.

כנראה שבזמן נהיגה, הראש שלך לא שמה.

אין לי את הניסיון של ישה, אך חושבני שרצוי להתיעץ עם עו"ד לפני שהמשטרה תפנה אליך, מה שכנראה עלול לקרות אם הנהג השני כדבריך פנה לבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב שיעורי רענון + חונך!

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני אשמח שתעזרו עניינית בבקשה ולא רק תטיפו, תאמינו לי שאת כל זה אני כבר שומע מספיק בבית:(

מישהו יכול לומר לי אם אני צריך להגיע במיידית למסור את גרסתי (כי כך השוטר בשטח אמר) או שאוכל לחכות עם זה עד שאקבל הזמנה בדואר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מה אתה מתנדב ללכת לטקס הוצאה להורג של עצמך? תמתין, אולי הפריץ ימות. כמו כן, תתאמן בלהגיד לא זוכר בצורה משכנעת. כל שאלה על התאונה במשטרה אתה עונה "לא זוכר". זה בשביל שלא יטענו שאתה שקרן. כמו כן, אם חשבת להגיד "נרדמתי" אז יכולתך האינטלקטואלית לא בשמיים...

אוהד

נ.ב אתה מתבקש לפני כל נסיעה לפרסם בפורום את המסלול שנדע להתרחק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אטיף מוסר,רק אומר-עו"ד ומהר,כאן ועכשיו- אתה נהג חדש ולאור העבירה וללא סיוע עו"ד, זה עלול להיגמר בשלילה ארוכה שתוביל לאמצעי תיקון כמו תיאוריה ואולי גם טסט מחדש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב להתיעץ לעו"ד בהקדם האפשרי , כדי שלא תיהיה במצב שיצרו איתך קשר ויפתיעו אותך בדרישה להגיע להחקר, זה תמיד יהיה באופן מיידי ובזמן הכי לא מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...