Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוזרים בתשוקה - המכוניות שהיינו מחזירים לחיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם בפינתו "מובילי הדעה כותבים דברים מגניבים" (כן, אנחנו עדיין צריכים לעבוד על השמות של הפינות שלנו): מחזירים לחיים את המכוניות שהיו ואינן עוד.

איזו מכונית אתם הייתם מחזירים לעולם המודרני, אילו פיצ'רים מגניבים הייתם שמים בה וכמה לדעתכם היא הייתה עולה?

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתבה כיפית מאוד לקריאה!

לצערי אין לי רכב נוסטלגי כלשהו שהייתי רוצה להחזיר.

הערה קטנה ליבגני, רנו הציגו את הקליאו R.S.16 עם המנוע 275 כ"ס מהמגאן. אמנם זה לא הזוי ונטול היגיון כמו V6 אבל שואף מאוד לשם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר את delorean dmc-12

כמובן עם מנוע מעודכן מבחינת הספק (לא של קונצרן PRV - רנו וולוו פיזו)

הרכב הזה גם היום איפה שיש אחת כזו אנשים עוצרים מצלמים ונהנים אפילו שהיא לא מכונית על, עדיין אנשים מתלהבים

DeLorean-DMC-12-EV-0.jpg

delorean-dmc-12-2-.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, כתבה מעולה, נהניתי לקרוא.

הרכב שהייתי שמח להחזיר והכי עשה לי את זה בהיותי נער הייתה כמובן האימפרזה טורבו מהדור הראשון שנחת בארץ.

עד היום לא אשכח את פנסי הערפל הענקיים, כונס האוויר על מכסה המנוע, הספויילר המטורף והסאונד הכל כך שונה משאר אלו שהיו על הכביש בזמנו.

לא אשכח את הפעם ההיא שראיתי אימפרזה טורבו לבנה יוצאת חזק מרמזור באיזה כביש בחולון.

בתור נער בן 17, היא הפכה באופן מיידי להיות החלום שלי.

01w.jpg

עריכה אחרונה על ידי Kreios
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחזיר אלפא 75 - מכונית הנעה אחורית, עם גיר שנמצא מאחור ודיסקים מאחור על הצירים ולא על הנאבה, מתלה מסוג דה דיון.

כמו כן הייתי מחזיר את במוו M3 הראשונה (E30), זאת שנבנתה ממכונית מרוץ במטרה לסגור סדרה ולהכלל בייצור סדרטי כפי שדרוש לאותה ליגה במירוצים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 309 1.6 90 כ"ס ידנית ללא הגה כוח, הרכב הכי מהנה שהיה לי ( ויש לי היום גולף GTI 2015 ).

תיקון קל - 92 כו"ס (קרבורטור כפול).

גם לי הייתה ולצערי כרכב ראשון ידנית ללא הגה כוח וללא נעילה חשמלית וחלונות מנואלה (לאחר צעצוע בשם ביאנקי אבארט) וכפי שאתה יכול להבין - כל הרכבים אח"כ היו אכזבה כשאתה מצפה בתמימות שרכבים יהפכו ליותר ויותר מהנים.

לאחרונה גם אני בחנתי גולף GTI דור 7 חדשה ידנית ובסוף "התפשרתי" על 308 GTI שמזכירה לי ימים עברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל - 92 כו"ס (קרבורטור כפול).

גם לי הייתה ולצערי כרכב ראשון ידנית ללא הגה כוח וללא נעילה חשמלית וחלונות מנואלה (לאחר צעצוע בשם ביאנקי אבארט) וכפי שאתה יכול להבין - כל הרכבים אח"כ היו אכזבה כשאתה מצפה בתמימות שרכבים יהפכו ליותר ויותר מהנים.

לאחרונה גם אני בחנתי גולף GTI דור 7 חדשה ידנית ובסוף "התפשרתי" על 308 GTI שמזכירה לי ימים עברו.

תודה על התיקון, בדיוק מה שהיה לי מודל 1992 לבנה. וואו איזו נוסטלגיה הייתי חורש את כבישי נס הרים צור הדסה נתיב הלה וכו' עוד הרבה לפני שהפכו

למה שהם היום פשוט בגלל שאני גר בסביבה... ההגה פשוט נתן תחושה שאתה יכול לנהוג עיוור !

לצערי כשרכשתי את הגולף GTI ה 308 GTI הייתה בגדר שמועה...

אגב ה309 החליפה אצלי את האלפה 33, בעקבות מבחן השוואתי במגזין אוטו שעוד היה בזמנו עיתון איכותי, ואכן אין מה להשוות ה309 הייתה

בכמה רמות מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחזיר את מיצובישי פאג'רו Q. רכב שהרגיש בנהיגת שטח מהירה חד ומדויק כמו מכונית ספורט במסלול. גיר ידני מצויין וזוויות ראיה החוצה מושלמות, מראה של אוטו שבא לכבוש את השטח ולא להתגלגל עליו במין ניתוק מגושם כמו המחליף הלא יוצלח שלו.

עם מנוע מודרני יותר שיפיק סביב 150-170 כ"ס, שמירה אדוקה על שלדת סולם ונעילה אחורית מקורית, במחיר הריאלי של כרבע מיליון ש"ח בכסף של היום לגרסת כניסה, זו הייתה הבחירה שלי.

MITSUBISHI-PAJERO-Q-2.jpg

מקור התמונה באתר שבילים

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה S2000, גם יפה גם מנוע מרשים, ולמיטב ידיעתי גם ההתנהגות הייתה מיוחדת.

חלום ילדות, שכנראה לא יתגשם...

לא בטוח, השמועות מספרות שאולי עוד נראה אחת חדשה עד סוף העשור הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מיני מכוניות JDM מגניבות משנות ה80-90, שהיו ולא יחזרו עוד, ומייצר אותן גם עם הגה שמאלי, איפה שאין.

כמו טויוטה קורולה AE86, כל קשת הדגמים של טויוטה עם הנעה אחורית ומנועי JZ, ניסן סקייליין של שנות ה90 (כל הגרסאות, מסדאן ברמת גימור בסיסית ועד GT-R), ניסן 300ZX, מאזדה RX7 ו-Cosmo, מיצובישי אקליפס המקורית ו-3000GT (כשמיצובישי היה רכב חלומות), כמובן את האיבו, הונדה אינטגרה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Triumph TR6 HardTop (לא אוהב קבריו), פיצ'רים בודדים כמו הגה עור קטן וצמד מגדשים, מזגן, מתלים, בלמים ובולמים עדכניים, גיר ידני חדיש ומושבי ספורט. בעיצוב לא הייתי נוגע.

הייתי משלם 240K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...