Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קויילאוברים לבמוו e36 328 שנת 98

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה תגלה שיש כמה חברות עם מוצרים דומים, כמו D2, BC racing, XYZ וכו'.

מה שכן- חשוב מאוד לשים לב לאיזה דגם אתה קונה, רובן מציעות דגם בסיסי יחסית, ודגם מתקדם יותר, בעל קשיחות גבוהה יותר, מבנה של בולם הפוך ועוד שינויים, די דומים בין החברות הנ"ל.

יש חברות נוספות, עם מוצרים שונים ממה שהחברות שציינתי למעלה מייצרות. אלו מוצרים כמו KW ו ST שהם די דומים בין שתיהן, או בילשטיין שלא דומה לדברים אחרים, יש לאייבך ואוהלינס גם כו קוילאוברים לרכב שלך ונמכרים בארץ, לא כ"כ יצא לי להתנסות איתם, ואני בטוח שיש עוד חברות שמייצרות דברים דומים.

שים לב למה חשוב לך- האם הרכב הולך לשמש לנסיעות יומיומיות? רכב מסלול? דריפט? מעוניין בצלחות קאסטר או שקאמבר מספיק?

לי היו BC על הרכב (סאאב 9-3) ולחבר טוב יש BC מהדגם היותר גבוה, דגם קאסטום, על E36 328 97, והם לדעתי, ולמה שהוא מחפש (רכב מסלול בלבד) תמורה מאוד טובה לכסף. הבנתי שהם כבר לא מיובאים לארץ, אבל D2 מדגם דריפט או XYZ מהדגם הטוב יותר יהיו לדעתי די מקבילים.

לגבי נותן שרות- אוכל להמליץ לך על אלדד מ 2race, שתמיד היה אדיב ושירותי, וידע לתת שירות במקרים של מוצרים חסרים גם במקרים שחנויות אחרות היו מתחמקות.ממליץ בחום מנסיוני הטוב איתו וכאבי עם יבואנים אחרים.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אני מחפש משהו שיהיה ליום יום ומידי פעם למסלול.

מבחינת תקציב אין לי מושג כמה זה יכול לעלות. מה שבטוח זה שאני לא מעוניין בדגם קיצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל אינדיקציה למחירים- אני לא מכיר קוילאוברים ברמה סבירה (לא מדבר על JOM וכו) בפחות מ 4500-5000 שקל, כאשר באמת יש ריכוז מוצרים גבוה באזור ה 5.5-7.5 אלף, ומצד שני יש גם כאלו שיגיעו מעל 20 אלף.

אם חשוב לך לשמור על נוחות נסיעה סבירה, ואתה לא רוצה להגזים בתקציב, וגם לא צריך ביצועים קיצוניים- הייתי הולך על בולמי בילשטיין עם קפיצי אייבך פרו, וכך מקבל שיפור ניכר בביצועים, הנמכה של 3 ס"מ ונוחות נסיעה טובה משמעותית מקוילאוברים.

אם בכ"ז חשוב לך לקבל קוילאוברים ויכולות כוונון של הרכב, אני אשאל אם חשוב לך היכולת לכוונן גם קשיחות וגם גובה, או שרק אחד הפרמטרים עונה על מה שאתה צריך? האם חשוב לך לשמור על איכות הנסיעה בכלל או שמבחינתך רכב קופצני וקשה ביומיום הוא מתקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשובה לי היכולת לכוון ..לא הייתי רוצה ביומיום רכב נמוך וקופצני..מחפש משהו שיהיה באמצע ז"א יותר ביצועים מהמקור אבל לא נמוך וקשה מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך קיט בילשטיין B12, שזה בולמים וקפיצים ללא כיוון, נותנים שיפור משמעותי מהמקור, הנמכה של 3 ס"מ, ולפי חוות הדעת הרכב נהיה מוצק אבל לא נוקשה מדי.

יש גם קוילאוברים של בילשטיין, שהם יקרים יותר, יש להם כיוון גובה, הם קשם יותר אבל אני משער שעדיין סבירים.

ה BC D2 ושות' קשים יותר, הקשיחות מגיעה מהקפיץ, לי לפחות היה מאוד לא נוח, במסלול זה היה נמוך ויציב מאוד, אבל מאוד לא פרקטי ליומיום, ובדיעבד הצטערתי שלא המשכתי לחפש בילשטיין.

אני לא יודע לגבי ה KW. ממליץ לך לעשות סיבוב ב E36 עם קוילאוברים, יש הרבה כאלה, ותראה אם זה מתאים לך.

מעבר לזה לא ציינת מה התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...