Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לתבוע חברת תמ"א 38 על נזק של טיפות בטון אל האוטו שלי.

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב. מבקש את עזרתכם!

נתחיל מהתחלה...

לפני בארך חודש וחצי, החברת בניה של תמ"א 38 התיזה טיפות בטון על האוטו שלי. הלחתי לשטיפת מכוניות לשאול כמה יעלה להוריד את הנזק ואמרו לי זה צריך פוליש וזה יעלה לי משהו כמו הין 700-800 ש"ח.

ניגשתי לקבלן להראות לו את הנזק והוא הציאה שאני יעשה את זה לבד עם מים חמים ואמרתי לו שיש סיכוי שזה יעשה נזק לצבע והוספתי שאני לא אמור לתקן נזקים שאתם עושים לי.

אחרי זה הקבלן הביא מס' של אחד האנשים מהמשרד וביקשתי שאני יעשה את הניקוי ואגיש להם אחרי זה קבלה עם הסכום להחזר כספי. במשרד אמרו לי שזה מאוד יקר ושיש להם איש שיכול לתקן את הנזק. הלכתי אליו והוא הוריד חלק מהבטון אם איזו חומצה, אבל בנוסף גם אחרי זה סמתי לב שירדו גם חלקים קטנים עגולים וזהירים מהצבע ממש בצורה של הטיפות בטון (לא בכל האוטו יש נזק לצבע, חלקים בודדים).

הלחתי משם (כי זה היה יום שישי) והוא לא הספיק הכל, אחרי כמה ימים רציתי לחזור אליו כדי לסיים ואמר תבוא "ניראה מה המצב של האוטו וכמה זמן זה יקך" הגעתי ביום רגיל לקחתי יום חופש מהעבודה בשביל זה ועוד איזה משהו... וכשהגעתי סביבות 9:30 בבוקר הוא התחיל לעשות משהו ואמר שזה יקח הרבה זמן. אני הייתי אמור בשעה 13:00 להיות במקום אחר. מן הסתם הוא לא סיים ובקושי עשה משהו כי היו עוד לקוחות ורצה להרביח גם עליהם והיה עוזב אותי.

כשיצאתי משם בלי עבודה גמורה אמרתי שאחזור יום אחר ... שבועיים משכתי כי לא יכולתי יום אחר חוץ משישי והיו גם כמה ימי שישי שגם לא יכולתי כי אני עובד.

ובחמישי האחרון התקשרתי ושאלתי אם זה בסדר שאגיע ואמר שזה לא בטוח כי זה שישי ויש הרבה עבודה.

והיום 10.06.18 בשעה 21:00 לארך חוזר בערב מהעבודה ורואה קטמים חדשים על האוטו שלי.

מה אלי לעשות בנוסה לפנות לבית משפט או מה?

נ.ב יש לציין שמישרצה לתקן הוא בעיר אחרת (20 -25 דקות נסיע ממני).

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב. מבקש את עזרתכם!

נתחיל מהתחלה...

לפני בארך חודש וחצי, החברת בניה של תמ"א 38 התיזה טיפות בטון על האוטו שלי. הלחתי לשטיפת מכוניות לשאול כמה יעלה להוריד את הנזק ואמרו לי זה צריך פוליש וזה יעלה לי משהו כמו הין 700-800 ש"ח.

ניגשתי לקבלן להראות לו את הנזק והוא הציאה שאני יעשה את זה לבד עם מים חמים ואמרתי לו שיש סיכוי שזה יעשה נזק לצבע והוספתי שאני לא אמור לתקן נזקים שאתם עושים לי.

אחרי זה הקבלן הביא מס' של אחד האנשים מהמשרד וביקשתי שאני יעשה את הניקוי ואגיש להם אחרי זה קבלה עם הסכום להחזר כספי. במשרד אמרו לי שזה מאוד יקר ושיש להם איש שיכול לתקן את הנזק. הלכתי אליו והוא הוריד חלק מהבטון אם איזו חומצה, אבל בנוסף גם אחרי זה סמתי לב שירדו גם חלקים קטנים עגולים וזהירים מהצבע ממש בצורה של הטיפות בטון (לא בכל האוטו יש נזק לצבע, חלקים בודדים).

הלחתי משם (כי זה היה יום שישי) והוא לא הספיק הכל, אחרי כמה ימים רציתי לחזור אליו כדי לסיים ואמר תבוא "ניראה מה המצב של האוטו וכמה זמן זה יקך" הגעתי ביום רגיל לקחתי יום חופש מהעבודה בשביל זה ועוד איזה משהו... וכשהגעתי סביבות 9:30 בבוקר הוא התחיל לעשות משהו ואמר שזה יקח הרבה זמן. אני הייתי אמור בשעה 13:00 להיות במקום אחר. מן הסתם הוא לא סיים ובקושי עשה משהו כי היו עוד לקוחות ורצה להרביח גם עליהם והיה עוזב אותי.

כשיצאתי משם בלי עבודה גמורה אמרתי שאחזור יום אחר ... שבועיים משכתי כי לא יכולתי יום אחר חוץ משישי והיו גם כמה ימי שישי שגם לא יכולתי כי אני עובד.

ובחמישי האחרון התקשרתי ושאלתי אם זה בסדר שאגיע ואמר שזה לא בטוח כי זה שישי ויש הרבה עבודה.

והיום 10.06.18 בשעה 21:00 לארך חוזר בערב מהעבודה ורואה קטמים חדשים על האוטו שלי.

מה אלי לעשות בנוסה לפנות לבית משפט או מה?

נ.ב יש לציין שמישרצה לתקן הוא בעיר אחרת (20 -25 דקות נסיע ממני).

תודה לעונים.

ניקוי של בטון לא עושים עם פוליש אלא עם נפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך, אבל אני בשביל 700 ש"ח לא הייתי הולך לבית משפט.

בנוסף ל-700 ש"ח הוא גם פספס ימי עבודה ויש לו נזק עקיף.

לכן, כדאי לך לתבוע בתביעות קטנות, תאסוף את כל ההוכחות ותגיש תביעה.

ועוד עיצה לחיים: אם אתה רואה שחניה במקום מסוים מעמידה את הרכב שלך בסכנה, לדוגמה במקום שבו משפצים/מערבלים בטון, פשוט אל תחנה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד.

נזק עקיף, אובדן ימי עבודה וכו - זה לא משנו שמקבלים בכזאת קלות בתביעות קטנות.

תביעה שכרוכה באובדן של עוד ימי עבודה.

אני מציע שתלך לבעל מקצוע שאתה בוחר - תראה כמה יעלה לסדר את הנזקים.

אחרי שיש לך הצעה מסודרת - תלך לקבלן. תגיד לו שלקחת יום חופש בשביל הבעל מקצוע שלו שמטרטר אותך וגם התוצאה לא טובה.

זה המחיר של התיקון. תבקש או שישלם לך או לבעל המקצוע שאתה בחרת.

אם לא יסכים רק אז תחליט אם כדאי לך ללקחת לתביעות קטנות.

לסכומים קטנים מאוד, לא הייתי טורח. כי הסיכוי שתקבל את מלוא התביעה שלך פלוס ימי עבודה פלוס הוצאות - בייחוד שהקבלן הציע פשרה (בעל מקצוע שלו) היא לא גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...