Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסוף לדוחות המהירות מהמצלמות?‎

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דו"ח של 750 ש"ח , לא בטוח שכדאי לערב עו"ד ..

בקיצור המשטרה לא הצליחה להוכיח את אמינות המצלמות אבל אנחנו נמשיך לשלם...

מלבד המיקרים קשים שיהיה שווה להשקיע בעו"ד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
לא הוא לא טועה. אם יש לך קנס , ואתה רוצה להשפט, אתה לא יכול להסתמך על פסיקה של בית משפט השלום. ולכן צריך להתחיל את הכל מהתחלה, ואני מניח שהמשטרה תגיע קצת יותר מוכנה הפעם. לעומת זאת אם זה יגיע למחוזי, אז זה הופך להלכה מנחה לכל בתי משפט השלום (ששם נידונות התביעות הללו ) ותוכל להשתמש בזה. היות שבערעור , לא ניתן לרוב להגיש ראיות חדשות , אלא דנים באותן ראיות , (שבהם לא הוכחה נוכנות המצלמות ) , הסיכוי לערעור להתקבל הוא נמוך ,לפי דעתי. ולכן כנראה לא יגישו ערעור. אבל יקבלו תקן ובדיקה של הטכניון ויתחילו לתת דוחות שוב. ואז אם משהו ינסה להישפט. יאלץ להתמודד עם דוחות ומומחים של הטכניון.

אכן כמו שהערכתי. יש הודעות כבר במספר אתרים שהמשטרה הכשירה את השרץ , ותתחיל לתת דוחות על סמך הבדיקות החדשות.

:(

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית המשפט אמור להכשיר את השרץ, לא המשטרה, שלה אינטרס ברור.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהסברתי למעלה. בית משפט השלום פסל דוחות של כ 20 נהגים בלבד. היות שזאת הערכאה הנמוכה, היא לא מהווה הלכה מחייבת / הלכה מנחה . ואם תרצה להשפט , לא תוכל להסתמך על הפסילה ההיא.לעומת זאת המשטרה כעת הפיקה דוחות בדיקה על ידי הטכניון. וכעת תצטרך להתחיל את כל המשפט מההתחלה , אבל הפעם לערער על נכונות המצלמות מול בדיקות של הטכניון. כלומר מול המומחה שלך , המשטרה תביא מומחה מהטכניון שיטען שבדק את המערכת והיא תקינה. המשטרה כמובן לא מערערת על ההחלטה של השופט, הנה קישור לכתבה https://www.themarker.com/law/1.6550859

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה לא סותר את מה שכתבתי.

המשטרה יכולה לחלק דוחות ככל שתרצה, נכון לעכשיו אין חזקת אמינות על המצלמות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אתמול שודר פרק בנושא המצלמות בסדרה ״שטח הפקר״

https://www.youtube.com/watch?v=U4LMJybbZc4

תודה

כאן11 החדש, עם כל הבעיות שלו פשוט מעלה סרטוני יוטיוב מעולים

הבעיה היחידה שהם עדיין לא מאורגנים לחיפוש בצורה יעילה מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

כאן11 החדש, עם כל הבעיות שלו פשוט מעלה סרטוני יוטיוב מעולים

הבעיה היחידה שהם עדיין לא מאורגנים לחיפוש בצורה יעילה מספיק

כן, זה טיפה מבלבל לפעמים.

אציין שמדובר בתוכנית ששודרה אתמול בטלוויזיה אחרי החדשות.

כמו כן, ראוי לשבח את כאן11 שהם מעלים כמעט את כל התכנים המשודרים שלהם ליוטיוב בסמוך לזמן השידור ולעיתים אף לפניו. כך למעשה הם נמנעים מאתר ייעודי משלהם שכולא אותך בתוך לולאות אינסופיות של פרסומות וסקריפטים.

ממה שאני מבין, לכאן11 יש שלושה ערוצי יוטיוב שאליהם הם מעלים תכנים מסוגים שונים

• כתבות חדשותיות ומהדורות חדשות מועלות לערוץ כאן חדשות
  • תוכניות מלאות של הערוץ מועלות לערוץ כאן 11
  • קליפים אינטרנטיים, שלעיתים משודרים כמעברונים או בסוף מהדורות החדשות, מועלים לערוץ כאן

עריכה: עוד דבר שמסייע להתמצא ולמצוא תכניות הוא הסידור של התכנים השונים בפלייליסטים לפי שם התוכנית. למרות שאני לא יודע בדיוק כמה מהר הם מעדכנים אותם.

עריכה אחרונה על ידי qwertyasd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר בעיקר על תחקירים או סדרה של כתבות שהם עושים

לפעמים אתה לא מוצא את החלק הראשון, אלא רק את הרביעי

וחיפוש של שם הסדרה-תחקיר לא מוביל לחלק הראשון.

הם גם לרוב לא מחברים קטעים לסדרה בהאשטאג.

הם גם לא עושים פלייליסטים

מעניין אותי לדעת מי זה האחראי תוכן ביוטיוב שלהם, צריך לתת לו כאפה קטנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...