Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסוף לדוחות המהירות מהמצלמות?‎

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיקה בטכניון קבעה כי מצלמות המהירות הנייחות שהוצבו בכבישים לא אמינות. הפרקליטות קוראת למשטרה להפסיק עם חלוקת דוחות המהירות עד להשלמת הבירור. המשטרה: המצלמות ימשיכו לתעד, הנושא בבדיקה

המשנה לפרקליט המדינה הורה למשטרה להפסיק לשלוח דוחות מהירות שהגיעו כתוצאה מתיעוד מצלמות המהירות הנייחות שהותקנו בשנים האחרונות בכל הארץ. ההוראה התקבלה בישיבה משותפת של הגורמים המעורבים בדבר, זאת לאחר שבבדיקה בטכניון המצלמות נמצאו לא אמינות. מדובר רק במצלמות הנייחות ולא במצלמות הלייזר הנמצאות בניידות.

מקור:

https://reshet.tv/item/news/domestic/newsitem-717664/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הכבוד על הבדיקות המעמיקות והתוצאה המרשימה. השנאה הכי גדולה שלי, בתור בן אדם שאוהב לנסוע מהר ולא מתבייש להגיד את זה. חבל שדבר כזה נדרש כי תרבות הנהיגה כל כך ירודה וכל ערס עם מאזדה 3 שם קסנון ונוסע על 200, כן?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגיע הזמן

הפורום כאן עמוס מנהגים שקיבלו דוחות וזכרו מהירות אחרת, היו כאלה גם שהוכיחו בעזרת מצלמת דרכים.

הגיע הזמן להפסיק את החגיגה הזאת

ולא שאני נגד אכיפה, אבל לדעתי חלק מהמצלמות ממוקמות במקומות שאין לי דרך לתאר זאת מלבד "הטרלה" שלהן ושל רף המהירות לאותו מקטע דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין, מעולם לא הייתה ולעולם לא תהיה הצדקה למלכודות מהירות בכבישים מהירים. וכל הכבוד לתובעים בעכו שכפו על המשטרע את הבדיקות האלו, ושהוכיחו שאין תקן למרות שהשוטרים "זכרו" שנסעו לניסויים בהולנד, ולרוני אהרנוביץ על הבג"ץ שכבר נשכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמצלמות ממוקמות במקומות שאין לי דרך לתאר זאת מלבד "הטרלה" שלהן ושל רף המהירות לאותו מקטע דרך.

מטורף לגמרי! המצלמה החדשה בין גנות למסובים לדוגמא...

וכפי שכתב מישהו-איפשהו: ביום כמעט תמיד עמוס שם ולא שייך להגיע ל-90 קמ"ש בקטע הזה, ובלילה, אז נכון שזה לא חוקי, אבל זה דווקא קטע בטוח מאוד! [אם משהו לא בטוח שם, זה הריח הנורא מההר החביב בשמאל...:lol:]

אבל אל דאגה: כמעט לא קרה פה מעולם שהממסד רב עם הממסד לטובת האזרח.

בסוף יומצא איזה דו"ח שיניח את דעתו של המבקר/הפרקליטות, ואנחנו נמשיך לאכול את הח** שמבשלים לנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן, הקפיאו את השימוש במצלמות המהירות

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001240738

"יאללה באלגן"?

אל תשכחו את המיקומים ההזויים של המצלמות, שהמהירות 100+ פתאום שלט מהירות 90, יש מצלמה ואחרי המצלמה שלט 100+ בחזרה, הטרלה?! זאת פשוט נוכלות לשמה נקודה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר כבר לנהוג על 200+? אם כן, תדאגו לי לרכב שיגיע למהירות הזו. תודה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר כבר לנהוג על 200+? אם כן, תדאגו לי לרכב שיגיע למהירות הזו. תודה.

נסדר לך סיבוב...

כל הקטע של אכיפת המהירות בארץ הוא פרדוקס. מצד אחד מצלמות בקטעים מאוד מסוימים,

מצד שני עשרות, לפעמים מאות ק״מ שבהם כל התנועה זזה כמקשה אחת בכ-30 קמ״ש מעל למותר, בלי כלום,

לא דוחות, לא ניידות, לא מצלמות קבועות ולא תפיסות אקראיות.

באופן מעשי, כביש שש בשלל מקטעים הוא האוטובאן הלא-רשמי של ישראל,

עם תנועה בפועל של המסלולים השמאליים ב-150 קמ״ש ומעלה.

כסף ששוכב על הרצפה ואף אחד לא מרים...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסדר לך סיבוב...

כל הקטע של אכיפת המהירות בארץ הוא פרדוקס. מצד אחד מצלמות בקטעים מאוד מסוימים,

מצד שני עשרות, לפעמים מאות ק״מ שבהם כל התנועה זזה כמקשה אחת בכ-30 קמ״ש מעל למותר, בלי כלום,

לא דוחות, לא ניידות, לא מצלמות קבועות ולא תפיסות אקראיות.

באופן מעשי, כביש שש בשלל מקטעים הוא האוטובאן הלא-רשמי של ישראל,

עם תנועה בפועל של המסלולים השמאליים ב-150 קמ״ש ומעלה.

כסף ששוכב על הרצפה ואף אחד לא מרים...

יש גם ממלז"ים וגם דבורות בכביש 6.

תזהר שם

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו עוד המדינה תדאג להחזיר את הדוחות, חשבתם היא תוותר כל כך מהר על הירוקים שנשפכים עליה בקלות כמו עלים נושרים

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...