Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב מ וו 330

chaitv
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתכוון לרכוש את הרכב הנ"ל .

330E בגרסת אקסקיוטיב , המחיר כרגע באיזור ה275 אלף ש"ח , כמובן לפני משא ומתן רציני.

האם הייתם רוכשים את הרכב הנ"ל בהנחה שהמחליפה כבר מעבר לפינה ?

מהתובנות שאני התחלתי להסיק בהשוואה לדגם אחר הX3 שנמכר לא מזמן , סוף שנה , סוף דגם , ב270 אלף ש"ח , זה לא קנייה כלכלית מאחר ש" ההנחה " לא משתלמת , החדשה דיזל עולה 315 אלף ש"ח לאחר מסע ומתן ומדובר ברכב שספג גם את מחיר סוף השנה ( שקשה מאוד לקבל במכירה , ז"א תמיד יהיה קשה לקבל, ינואר 2017 ולא דצמבר 2017 מבחינת מחיר מחירון) ובנוסף ירידת ערך של דגם מתחלף וישן .

בקיצור האם נכון לחכות למחליפה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה אתה לחוץ כרגע להחליף. שלי אצלי שנה (וההזמנה נעשתה לפני כ15 חודשים כי עשיתי הזמנה מיוחדת) והתלבטתי מאותה סיבה. אבל החלטתי שלרכוש אותה שנתיים לפני שדגם חדש מגיע לכביש זה עדיין בגדר הגיוני עבורי. יותר מכך, אני מכיר שני אנשים שרכשו אותה בחודשיים האחרונים כשהם מודעים למחליפה, וזה לא הטריד אותם. קח בחשבון גם שלפחות לפי החבר׳ה בב.מ.וו פה (אלא שיודעים, לא הבחורה הנחמדה שמכינה קפה...) דגם הפלאג אין של השלוש החדשה צפוי להגיע לפה כשנה לאחר ההשקה על הכביש, כך שאנחנו מדברים על עוד כשנה וחצי לפחות.

לגבי המחיר שציינת, בהנחה שהתכוונת לאקסקלוסיב ולא אקסקיוטיב (או שיש רמת גימור חדשה שאני לא יודע עליה?) הוא מעולה. ממישהו שהיה שם בימי המכירות בשבוע שעבר הבנתי שאמרו לו שאין הטבות על ה330e כך שמחיר הפתיחה של האקסלוסיב (לפני משא ומתן) הוא 295. אם מה שאתה אומר נכון, והמחיר שלה הרשמי שלה כרגע הוא 275, אני אשלח אותו בחזרה לשם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שהמחיר הוא 275 אלף ע"י חבר טוב שעובד בחברה ויודע עד כמה הם גמישים.

לדעתי עוד חודש חודשיים ימכרו גם בפחות המטרה לחסל את המודל הנ"ל , הכל כמובן אם הם עם מלאי גדול.

המחיר זה לא העניין אלא הדגם שצפוי להתחלף ועד כמה זה משתלם לקנות סוף דגם !!

החלטתי ללכת על ה3 החדשה שלפי התמונות שונה משמעותית מהנוכחית כמובן עד שתגיע לארץ אני אאלץ להמתין.

האמת הPLUG IN אטרקטיבית בגלל האיבזור ולא בגלל ה27 ק"מ חשמל, אז יכול להיות שבהתאם לאיבזור שיוצע בהמשך אני ארכוש את הדגם הנכון.

עריכה אחרונה על ידי chaitv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רלוונטי לגבי הרכב הנ"ל אבל היה השבוע כתבה שמסירים את ההטבת מס למרכבי הפלאגין, יכל מאוד להיות שהמחירים יעלו מאוד בקרוב, אם זכור לי נכון היה מדובר על החל מ ה 20 ביוני.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שהמחיר הוא 275 אלף ע"י חבר טוב שעובד בחברה ויודע עד כמה הם גמישים

מכיר את ההנהלה שם. המחיר הוא לא 275 לפני משא ומתן כי המחירון הוא 296 ומשם מתחילים את המשא ומתן.

אין מלאים גדולים בכלל של פלאג אין (באירופה עדיין יש מחסור) כך שאני לא רואה מכירת חיסול באופק, לא של הדגם הספציפי הזה בכל אופן (318 למשל זה סיפור אחר...).

ההחלטה לחכות לדגם החדש היא טובה, במיוחד אם אתה לא סגור ספציפית על דגם הפלאג אין (שעבורה תיאלץ לחכות עדיין לא מעט זמן), ולגבי האיבזור נקווה שהיא אכן תיובא מאובזרת, אבל כך בחשבון שאפילו X3 החדשה הם מביאים למשל עם מסך קטן לדוגמא שזה מאוד מאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רלוונטי לגבי הרכב הנ"ל אבל היה השבוע כתבה שמסירים את ההטבת מס למרכבי הפלאגין, יכל מאוד להיות שהמחירים יעלו מאוד בקרוב, אם זכור לי נכון היה מדובר על החל מ ה 20 ביוני.

לא מסירים את הטבת המס אלא מוסיפים מס יוקרה על רכבים מעל 300k כולל רכבי פלאג אין.

מה שכן אני באמת לא רואה את הטבת המס הזו נמשכת עוד הרבה זמן, וככל שיגיעו יותר רכבים כאלה כך גדל הסיכוי שההטבה תתבטל לחלוטין. אני נותן לה עוד שנה שנתיים לכל היותר, אבל נחכה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי שבסוף אפר לסגור על 275 אלף , יתכן שזה לא כולל מיגון.

מכיר את ההנהלה שם. המחיר הוא לא 275 לפני משא ומתן כי המחירון הוא 296 ומשם מתחילים את המשא ומתן.

אין מלאים גדולים בכלל של פלאג אין (באירופה עדיין יש מחסור) כך שאני לא רואה מכירת חיסול באופק, לא של הדגם הספציפי הזה בכל אופן (318 למשל זה סיפור אחר...).

ההחלטה לחכות לדגם החדש היא טובה, במיוחד אם אתה לא סגור ספציפית על דגם הפלאג אין (שעבורה תיאלץ לחכות עדיין לא מעט זמן), ולגבי האיבזור נקווה שהיא אכן תיובא מאובזרת, אבל כך בחשבון שאפילו X3 החדשה הם מביאים למשל עם מסך קטן לדוגמא שזה מאוד מאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות בתחום מחירים כזה תמיד יורדות הרבה במחירון בהתחלה, ואם השיקול הכלכלי מטריד אותך - חפש משומשת "לייט" שזו העסקה הטובה ביותר, ושקול להחליף אותה בעוד שנה-שנה וחצי כשיגיעו ה G20 הפלאג אין.

לגבי האוטו עצמו, הוא מצויין, שווה כל שקל, וחבל על ההמתנה - תמיד יש באופק משהו חדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...