Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מיצובישי אקליפס קרוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפעם הראשונה מזה הרבה מאוד זמן, מיצובישי משיקה דגם שהוא לא חדש רק בשם, אלא גם בטכנולוגיה. בדקנו את המתכון שהביא לנו את האקליפס קרוס החדש.

מיצובישי-אקליפ&#15.jpgמיצובישי-אקליפ&#15.jpgמיצובישי-אקליפ&#15.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חבל שאין שמירת נתיב"...

הדבר הראשון שביטלתי במובילאיי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בהתרעה על סטייה מנתיב, אלא תיקון אקטיבי של ההגה כדי שהאוטו ישאר במרכז הנתיב.

אם הייתה חסרה התרעה, היו חייבים לדחוף לשם מובילאיי, והאקליפס מציעה חבילת מערכות בטיחות טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, שמירת נתיב כשמה כן היא, שומרת את הרכב בנתיב, וחבל שהיא לא קיימת. המערכת שבאקליפס רק מתריעה על סטיה ואינה מתקנת את ההגה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב החיצוני חד וזוויתי , לפחות עד שמגיעים לתחתית דלת תא המטען , שם כנראה הגיעו למסקנה שאם לא יעגלו את האזור תצא להם חללית ובהחלט מדובר ברכב המעוצב ביותר בליין של מיצובישי.

בפנים עסקים כרגיל , הייתם באחת הייתם בכולן , אותם חומרי פנים, אותו הגה ואותה ידית הילוכים והנדסת האנוש של מיצובישי , מהפכת העיצוב עצרה בחוץ.

הרכב מאובזר היטב בגרסה הזו (פרימיום) עם בלימה אוטונומית עד 180 קמ"ש (יספיק לרוב הנהגים) , תצוגה עילית (אבל לא ישירות על השמשה אלא על לוחית פלסטיק) ,פנסי לד, התראה על רכב בשטח מת , תמיכה באנדרואיד ועוד רשימה ארוכה של צעצועים לנוחיות הנהג. הנדסת האנוש נוחה וצפויה, וממשק המגע החדש

עובד דיי טוב ולא לוקח הרבה זמן להתרגל אליו.

שילוב מנוע טורבו עם גיר רציף הוא לא ממש נפוץ בארץ (בשלוף רק בCHR זכור לי שיש אופציה) , וזה הדבר המרכזי שעניין אותי באקליפס, ומודה

הופתעתי לגלות שהוא עובד דיי טוב, והגיר זורם עם הטורבו ואין תחושת מריחה או יללות ממנו כלל, הכי קרוב לפלנטרי שיצא לי לנסות.

המנוע החדש שמשודך לגיר מזיז את הטון וחצי של האקליפס ללא כל קושי, אבל סובל מרצועת כוח צרה יחסית למנועים טורבו מקבילים וקצת פוגם בחוויה.

על אף שימוש במנוע טורבו או בשם מן העבר , לא ציפיתי לנטיות ספורטיביות מהקרוסאובר, כי מיצובישי פחות או יותר מתרחקים מדגמי ספורט משל היו שלוליות כימיקלים מסוכנים שנשפכו על הכביש.

זה לא שהוא לא נוח, הוא סופג שיבושים דיי טוב ובשיוט הוא מספיק רך ושקט (רעשי רוח לא מהותיים באזור 100 קמ"ש) , אבל משהו בכיול המתלים לא אפוי עד הסוף

ונהיגה/נסיעה בכביש מפותל גרמו לי לבחילה קלה. מדגיש שלא בתנאים של נהיגה יומיומית עירונית או בינעירונית ממוצעת.

בעולם המקביל שבו הייתי מעדיף קרוסאוברים , האקליפס היה כנראה סוג של נקודת אמצע מבחינת הטעם שלי - אבזור טוב (לפחות מרמת הגימור האמצעית ומעלה) ,כוח זמין ועיצוב ייחודי לעומת צריכת דלק גבוהה , תא מטען קטן , איכות חומרים בינונית וכיול מתלים מעצבן במקרים מסוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב של האוטו הזה לא נראה אפוי עד הסוף, מערכת בידור מאוד לא אינטואיטיבית, לדעתי עוד דוגמה למיצובישי שאין כסף לפתח עד הסוף, שחררו גרסת בטא למפתחים..

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי הוא מותג שמרני בטירוף - לטוב ולרע. גם עם האקליפס קרוס לא קפצו מעל הפופיק, אלא ניסו ליישר קו פחות או יותר עם מה ש"הולך" היום - מנוע טורבו, אבזור, ומערכות בטיחות. איכות החומרים טובה ולא מעבר, והרבה מחלקי הפנים לקוחים מדגמים פשוטים יותר וגם מכאלה שלא נמכרים יותר. העיצוב החיצוני איכשהו מצליח להיות נעים וזורם יותר במציאות מאשר בתמונות, וגם החלק האחורי המוזר מצליח איכשהו לגרום לכל העסק הזה להראות טוב.

חבל מאוד שצריכת הדלק מחרידה כל-כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לא שמרנית, העיצוב נועז, זה כן, אבל הוא לא בשל, ניסו לעשות ג'יפ קופה, אבל יצא להם יותר סנגיונג מב. מ. וו, ככה זה שליצרן יש קופה ריקה, מו"פ סובל, היתרון יש הרבה אופציות אחרות

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חבל שאין שמירת נתיב"...

הדבר הראשון שביטלתי במובילאיי.

אז עשרות פעמים המובילאיי הציל אותך, וזה בכלל עם שמירת נתיב מנותקת! וואו. זו הצלחה. תאר לך כמה פעמים היה מציל אותך עם השמירת נתיב פעילה. מאות / אלפים מינימום.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לפני כן החזקתי FRV ללא מובילאיי, ולא עשיתי איתו אפילו תאונה אחת במשך 4 שנים. אז זה לא שבלי המובילאיי הייתי כל יום דופק את הרכב במשהו אחר. אבל הקטע של המובילאיי שהוא מזהה שהרכב לפניך מאט או עוצר, אפילו ממרחק, הוא קטע מדהים. הצפצוף הוא חזק ומעיר אותך מכל דבר שמסיח לך את הדעת. זה נותן תחושת רוגע וביטחון בנהיגה, וגם לפעמים ממש מציל אותך מתאונה.

אז יכול להיות שבלי המובילאיי לא היתה תאונה, אבל הייתי דופק ברקס חזק שניה לפני. האם זה כיף? אני לא חושב.. המובילאיי מזהיר אותך מבעוד מועד, עוד הרבה לפני ששמת לב שאתה מתקדם במהירות לרכב שלפניך.

לעומת זאת הקטע של שמירת נתיב הוא מיועד לנהגים עייפים שמידי פעם יורדים לשוליים, זה לא משהו ששייך אלי (חוץ מזה שהיום בהרבה כבישים יש שוליים מרעישים בטירוף). ואולי גם לחנך אותך להפעיל וינקר בכל זיגזג בכביש. אני לא אוהב את זה, אבל טוב שיש את זה למי שצריך.

והערת אגב - הכותבים כאן, כולל הכתבים באתר, לא מתים על מיצובישי. גם בכתבה "מפרגנת" אתה רואה את זה. הרכב טוב, אמין, מאובזר, נראה מעולה, הכל טוב ויפה - "אבל"... תמיד מגיע איזה 'אבל' בסוף, שמספר לך שהרכב סתמי ומשעמם ועממי ודבילי, והחברה בכלל עניה ואין לה תקציב.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מבחן לכל רכב יש "אבל". ככה זה. אין מושלם.
חוץ ממרצדס s500 "הרכב הסדרתי הטוב בעולם"...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...