Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לרכב .

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים לפני כ4 חודשים עשיתי ביטוח לרכב החדש שילמתי .

לאחר שנכנסתי לעסקה כי אני כבר שלוש שנים מבטח במקום קבוע ,נאמר לי שחסר לי 5 חודשי ביטוח .

וחייבו בעוד 1500 ש"ח האם ניתן לעשות משהו בנידון ?

ודבר נוסף כל שנה אנחנו מבטחים את הרכבים שלנו ומשלמים טונות של כסף ,מה קורה שאנחנו בסדר ואין לנו שום תאונות למה שלא נקבל החזק של כסף בביטוח ?

אני רק משלמים ומשלים ושמגיע הרגע שצריך לקבל אתה צריך להוציא עוד כסף .

אז למה בכל זאת אנחנו ממשיכים לשלם לגנבים במקום לעשות רעש והלפסיק את זה ?.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה רוכש ביטוח אתה רוכש מוצר. נכון, לא משהו פיסי כמו כיכר לחם או מכונית נוצצת, אלא משהו ערטילאי: אתה מעביר את הסיכון שיגרם נזק לרכבך, לאדם או לרכוש אחר לחברת הביטוח. תמורת העברת הסיכון אתה משלם - וחברת הביטוח גובה ממך ומאחרים סכומים שלהערכתה יפלו במשהו מהנזקים הצפויים בתקופת הביטוח (ההפרש יכסה אותה במקרה שיהיו יותר תביעות מהצפוי, ואם לא יהיו כאלה - יהוו את הרווח שלה). אם לא נגרם נזק - חברת הביטוח הרויחה. אם נגרם נזק - היא תשלם תמורת התיקון או הטיפול - לעתים פי כמה ולעתים פי מאות מדמי הביטוח ששילמת.

ובכל זאת אתה מקבל "פרס ניחומים" אם לא תבעת את הביטוח - הנחה בשיעור שבין 7.5% ל-22.5% מגובה הפרמיה, כ"הנחת העדר תביעות".

לגבי שאלתך הראשונה - מהניסוח לא ברור לי מה התרחש, אבל מובן שאם צריך להאריך את תקופת הביטוח תדרש לשלם תמורתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...