Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מגבר נכון למערכת

שימו לב! השרשור הזה בן 2140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רוצה להתייעץ איתכם על בחירת מגבר למערכת שלי ברכב

כרגע מותקן אצלי מקדימה זוג רמקולים של Hertz דגם ESK 165.5 ומאחורה אני מתכוון לשים JBL GTO 939

כרגע לא מעוניין לחבר סאב וופר רק לחבר את ארבעת הרמקולים למגבר

איזה מגבר ממליצים ?

האם JBL GX-A604 או Pioneer GM-A6704 מתאימים ?

אני מעוניין לנצל את כל היכולת של הרמקולים האלה

תודה לעוזרים

עריכה: רדיו דיסק של Pioneer DEH-X4850FD

ואין כל כך מגבלה של תקציב פשוט מחפש את המדבר הכי מומלץ לקטגוריית רמקולים שיש לי כרגע

עריכה אחרונה על ידי Blior32017
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לטום.

6x9 בלי סאב וופר סביר להניח שתרצה אותם דומיננטים,במצב כזה הסאונד יהיה לא אחיד ועם אופי צליל שונה.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מגברים שיוכלו להתאים לך,כל מגבר שמספק בין 80-120 rms יהיה לך מצויין.

השאלה מה התקציב שלך למגבר?

לגבי המגברים שהבאת הם מספקים 60 לערוץ ככה שהם בטוח לא יתאימו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במיוחד. מותג מדבקה זול.

מאחר ו"אין לך מגבלה של תקציב", בוא נעשה קצת אחרת, שב ובנה לך רשימה של מגברים פוטנציאלים (חדשים ממרחבי הרשת או יד שניה מהפורום יד2 וכד') לפי המאפיין הבודד והפשוט שנתנו לך (W RMS). מאחר והנתון הנ"ל איננו "כל התמונה", ברגע שתהיה רשימה, נוכל לעזור לך לצמצם אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במיוחד. מותג מדבקה זול.

מאחר ו"אין לך מגבלה של תקציב", בוא נעשה קצת אחרת, שב ובנה לך רשימה של מגברים פוטנציאלים (חדשים ממרחבי הרשת או יד שניה מהפורום יד2 וכד') לפי המאפיין הבודד והפשוט שנתנו לך (W RMS). מאחר והנתון הנ"ל איננו "כל התמונה", ברגע שתהיה רשימה, נוכל לעזור לך לצמצם אותה.

ראיתי בחו"ל את המגברים האלה :

JBL GTR-104

Pioneer GM-D8604

נראים טובים אבל אני לא מוצא אותם בארץ

אני מחפש ברשת של 100W אבל מוצא בעיקר של 70-75 או שיש 100W אבל מחירים מטורפים של 2000 פלוס

מעדיף רק חדש ולא יד 2

תודה על העזרה

עריכה אחרונה על ידי Blior32017
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה המחירים של מותגים איכותיים,זה כמו להגיד שמרצדס ובמוו נמכרים במחירים מטורפים.

זה די נכון בהשוואה לפיג׳ו ורנו,

אתה יכול ללכת על מותגים יותר זולים כמו סאונדסטרים,לייטינג אודיו,פיוניר,jbl , אבל קח בחשבון שהתוצאה לא תהיה זהה למותגים יקרים-בגלל זה חשוב להגדיר תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה המחירים של מותגים איכותיים,זה כמו להגיד שמרצדס ובמוו נמכרים במחירים מטורפים.

זה די נכון בהשוואה לפיג׳ו ורנו,

אתה יכול ללכת על מותגים יותר זולים כמו סאונדסטרים,לייטינג אודיו,פיוניר,jbl , אבל קח בחשבון שהתוצאה לא תהיה זהה למותגים יקרים-בגלל זה חשוב להגדיר תקציב.

איזה מבין המגברים שהבאתי למעלה הוא הכי מומלץ ?

אני רואה שהם הכי עומדים בתקציב שלי

"ראיתי בחו"ל את המגברים האלה :

JBL GTR-104

Pioneer GM-D8604"

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מבין המגברים שהבאתי למעלה הוא הכי מומלץ ?

אני רואה שהם הכי עומדים בתקציב שלי

עניתי לך כבר על זה ואמרתי שהם לא יתאימו לך אם אתה רוצה כמו שאמרת לנצל את היכולות של הרמקולים.

אם אתה נעול על לקחת אחד מהם זה כבר עיניין שלך ואני לא יודע להגיד לך איזה מביניהם יותר טוב:/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים האלו נמכרים גם בארץ (ה-JBL מופיע כאן, ואת הפיוניר קל למצוא ואת האח התאום שלו עם 9 במקום 8 ). ברר מחירים.

היתרון של ה-JBL הזה הוא חיבור ה-BT שלו, במידה ורלוונטי עבורך. הוא גם לכאורה מציג נתון THD נמוך יותר (אבל הפער הוא לא משהו שתרגיש). הפיוניר בעל יציבות גבוהה יותר בהתנגדויות נמוכות (אבל פחות רלוונטי עבורך) וגם חזק יותר בגישור על פניו.

הנ"ל נכון על פי "נתוני הנייר" היבשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מגבר שמספק 50*4 יעשה לדעתי עבודה מצויינת -

לסט הקידמי אין לך שום בעיה - יש לך קרוס אובר פסיבי והמגבר עצמו יספק חיתוך בHPF.

לסט האחורי אם אתה רוצה להגביל אותם בעיקר לתחום תדר הבאס ולכן החיתוך שתבצע ידרוש LPF - הייתי ממליץ לחפש מגבר שלאחד מזוגות הערוצים שלו יש SUBSONIC FILTER ואז תוכל לבצע בנד פאס - שזה בעצם HFP ןLPF ביחד ולהשתמש באחוריים בצורה הרבה יותר חכמה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך הכנה למגבר ואתה מעוניין במגבר+ בנוסף ברמקולים 6X9 של פיוניר במצב מצויין,פנה אליי בה"פ ואתן לך יותר פרטים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...