Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה בחיבור אנדרואיד מעל גירסה 5 ל-BIT ONE.

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו פה ניתקל בבעייה של חיבור טאבלט עם אנדרואיד מעל גירסה 5 לאודיסון BIT ONE ?

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבור באיזה אופן? אופטי דרך USB CONVERTER?

בדקת אם הרום שלך תומך USB HOST וUSB AUDIO?

תנסה לאפשר את אפשרויות המפתחים ותבדוק אם אתה רואה את האופציות הללו.

מעבר לכך אל תשכח שBIT 1 לא תומך קצב דגימה גבוה מ16/48

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב בכלל לנטוש את כל נושא החיבור הזה לטובת BT באיכות גבוהה כמו הAMAS-2 של מוסקוני או המקלט של BELKIN

ישחרר אותך גם מתלות בטאבלט ותוכל לעבוד עם כל סמארטפון או פאבלט שיתחשק לך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו סיקרנת אותי אדי ,אשמח לקישורים למוצרים האלו

עריכה אחרונה על ידי ofer1973

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את המוסקוני AMAS2 בחנות הזאת ב-109 אירו כולל משלוח.

כדאי להזמין מהחנות הזאת ?

http://www.grupoder.com/carrinho

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אתה לא תמצא את המוצר הזה - תנסה את GERMANIKS.COM שהם גם היבואן והמשווק הכי גדול של מוסקוני באירופה - הם ממוקמים באירלנד בעיקרון אבל פעילים מאוד גם בבריטניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אתה לא תמצא את המוצר הזה - תנסה את GERMANIKS.COM שהם גם היבואן והמשווק הכי גדול של מוסקוני באירופה - הם ממוקמים באירלנד בעיקרון אבל פעילים מאוד גם בבריטניה.

נראה לי שהאתר הזה כבר לא פעיל.

מה בקשר לקישור שהוספתי בהודעה שלי ?

http://www.grupoder.com/carrinho

יוצא 109 אירו כולל משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן משהו קרה לגרמניקס - תזמין דרך איפה שאתה יכול. זה מוצר נהדר. (אני משתמש באחד כזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן משהו קרה לגרמניקס - תזמין דרך איפה שאתה יכול. זה מוצר נהדר. (אני משתמש באחד כזה)

תודה רבה אדי ,כרגע הזמנתי

יצא לי 474 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אתה בזה הרגע שחררת את עצמך מכבלים ומערכות הפעלה מקוסטמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תענוג זה יהיה :-D

תודה רבה אדי !

עריכה אחרונה על ידי ofer1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עופר אשמח לחוות דעת חבר:)

דרך אגב,באתי קצת בהתרעה מאוחרת אבל לפי מה שאני יודע ניתן להשיג בארץ ב99 יורו.

אני לא יודע אם אותו בית עסק הוא יבואן רשמי אז אני לא רוצה להגיד סתם אבל אפשר לבדוק את העיניין.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על בית עסק מרעננה במקרה (או שזה הרצליה) ולבעלים קוראים ערן אז כן זה היבואן הרישמי בארץ לגלדאן ומוסקוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...