Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נכנס בי (עריכה: כנראה פגע ברכבו ולא חדר לגופו) בזמן שחניתי

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לפני כמה ימים חניתי את רכבי מחוץ לבית,ולפתע רכב שבא לחנות מאחורי שפשף לי את הטמבון צד ימין , נעשה לי נזק של שריטות כילוף צבע וקצת הטמבון יצא,הצעתי לרכב הפוגע סכום סימלי על מנת שנסגור בלי להערב ביטוח או שיסגור עם פחח ויסדר לי את הנזק, הבחור סירב להצעות,והציע לי סכום מאוד נמוך ומצחיק בשביל הנזק שזה לא מכסה לי את עלות הנזק אמרתי לו שאני יערב ביטוח על מנת להוציא ממנו את הנזק שהוא גרם לי הבחור טען שאני לא מאיים עליו,חשוב לי לציין שיש לי תיעוד ממצלמת רחוב של התאונה,אבל הבחור בשלו שהוא רק יפסיד מזה,רציתי לדעת איך אני מתנהל בכל ההליך הזה של התביעה כיצד אני צריך.לפעול? והאם אגיע איתו לבית משפט הסרטון באמת יבוא לקראתי? כי באמת שלא חסרים שקרנים בבתי משפט בעיקר על תאונות שמצליחים לערבב שופטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור באיזה שלב של החנייה היית. עשית רוורס/נכנסת ישר לחנייה, איפה הוא פגע בך וכו'. אם תוכל לצרף שרטוט בצייר לתיאור המקרה זה יהיה טוב.

יש לך ביטוח מקיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...