Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגוון שאלות והכוונה לקראת קניה של מקרר חדש

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מחפש מקרר חדש לבית של אימא שלי.

עד כה היה לה דלת לצד דלת של אמנה והוא שירת אותנו ממש טוב.

המטרה היא להישאר באותו סטדרנט של מקררים גדולים ולאפשר לה נוחות בגילה המתקדם, אני לא רוצה שהיא תתאמץ בשביל להוציא ולהכניס דברים, אז חשבנו על זה שכבר עדיף לקחת מקרר שהקירור הרגיל שלו הוא למעלה כמו ברוב המקרים.

עד כה ראיתי את המקרר הזה של LG ומאוד התרשמתי אך המחיר די יקר משום מה.

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=858915

אם יש משהו דומה בגודל ובמפרט זה יהיה אחלה.

האם סמסונג ו-LG אמינים לאורך שנים?

ומה קרה לAMANA בשנים האחרונות? הפסיקו לייבא אותו?

דרישות:

תקציב עד 12-13K

אמינות טובה לאורך שנים

דירוג אנרגטי A

מוכר אמין עם אחריות טובה

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למקרר הזה אני רואה יתרון וחסרון.

היתרון - מבנה הדלת בתוך דלת, מניסיון שלי (עם סמססונג RH77 עם איזה זנב ארוך לשם) הדבר הזה נוח מאד.

החסרון - לטעמי - מקפיא מגירה תחתון, דומני שהרבה יותר קשה להסתדר אתו בגלל ריבוי השכבות. אם מחולק למספר מגירות פנימיות שניתנות להוצאה בנפרד זה פחות בעייתי.

ב-15 השנים האחרונות אני עם מקררי סמסונג, הראשון היה מעולה, הנוכחי נוח מאד אבל מערכת פיזור האויר שלו קצת מתוחכמת מדי, והיה לי מקרה שבו אחת הדלתיות של מערכת פיזור האויר קפאה והיה צורך להפשיר את המקרר, תהליך לא קצר בדבר העצם הזה.

פות"ש - אם מדובר בדירה של בודד או זוג אין צורך בכזה מקרר עצום, אלא אם היא מארחת כל הזמן. בדוק דגמים קצת יותר קטנים.

לגבי Amana - היום זה מותג של Whitrlpool, נראה לי שבארץ די נדחק על ידי הקוריאנים והסינים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מקררי ארבע דלתות. המקרר למעלה כך שזה נוח. המקפיא למטה אבל עם מגירות נשלפות כך שעדיין נוח.

לדעתי כל עניין הדלת-בתוך-דלת מיותר וסתם מבזבז מנפח המקרר אבל זה כבר תלוי בשימושים הספציפיים של כל אחד.

לי יש את המקרר הזה: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=953539

נקנה לפני פחות משנה. אנחנו מרוצים ממנו מאוד.

וכן, LG יקרים. כשקנינו עלה כמעט 10K. מקררי שארפ באותו פורמט עולים כמעט חצי, אבל לא אהבתי את הסידור הפנימי שלהם (בעיקר מגירות הפירות/ירקות הקטנות על חשבון הגדלה מטורפת של המדפים בדלתות). תלכו לחנות ותראו אם הסידור הפנימי נוח לכם. אם כן, אחלה תמורה למחיר.

גם להייסנס יש מקררים כאלו שמתוכננים טוב, אבל המחיר קרוב מדי לזה של LG בשביל מוצר סיני.

יש גם כל מיני טורקים (בקו וכו') שאמינותם מוטלת בספק אך המחיר קל יותר לבליעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג זה זבל עופות.

עדיף כבר לקנות בזול משהו שהוא לא מותג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלת בתוך דלת נועד למטרה אחת: לאפשר הגדלת עומק המקרר.

אנחנו קנינו את המקרר הזה כיון שהיתה לנו נישה מוגבלת בין הארונות, שגודלה נקבע לפי מידות המקרר הקודם שהיה לנו, אבל רצינו מקרר יותר גדול. מבנה ה"דלת בתוך דלת" מאפשר מדפי דלת בעומק כפול מזה של דלת רגילה, וכך עומק המדפים בגוף המקרר סביר, וכמות המזון שריך להוציא כדי להגיע לקופסאות שמאחור דומה לזו שבמקרר רגיל. מובן שמקרר רחב יותר נוח, אבל ה-DID מאפשר הכנסת מקרר יותר גדול לנישה בגודל נתון. הרווחנו 200 ליטר בלי לוותר על ארונות.

מבחינת איכות - הסמסונג הקודם היה מעולה, הוחלף כיון שהגיע לגיל שבו אשתי אוהבת להחליף מקררים (אחרי 10-12 שנה היא חוששת מתקלות לא צפויות, והקריטיות של מקרר תקין בארץ מובנת) וכיון שרצינו מקרר יותר גדול. המקרר הנוכחי פועל כבר למעלה מ-4 שנים וחוץ מאותה דלתית שקפאה אין תלונות. ותאמינו לי, המקרר שלנו עובד קשה. תמיד מלא עד שהדלת בקושי נסגרת, ויש לא פחות מחמישה אנשים שנוהגים לפתוח אותו בתדירות גבוהה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.lastprice.co.il/%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%A4%D7%99%D7%90-%D7%AA%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9F-LG/LG-GM849RSC

יש לאחותי, ולהורי יש גירסה מוקטנת 769, בינתיים מרוצים, הוא ממש עמוק!,הכל ניכנס, החיסרון לדעתי הוא המדפים בדלתות שמתאימים יותר לצרכנים בארה"ב שקונים הכל בגאלונים בבקבוקים ענקיים, בקבוקי ליטר וחצי מיתרוצצים בעת פתיחת הדלת.

נ.ב: המקרר הוא גמד יחסית, גילינו לאחר הקנייה למה הם תמיד מוצבים על במה בחנויות :-).

גובה – 177.5 ס"מ.

אבל זה גם נוח יותר לאמא להוציא דברים מהמדף העליון.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לגבי מקררים כאלו של LG, תמיד לוודא ארץ ייצור על המדבקה שבמקרר. כשאני חיפשתי מקרר נתקלתי במקררי LG שהם לא SBS שמיוצרים בסין! בניגוד לSBS (כולל ארבע דלתות) שמיוצרים בקוריאה.

בנוסף, גם מקרר זה סובל ממקפיא של מגירה ענקית שלא ממש נוח להוציא ממנה אלא רק את מה שבמקרה שוכב מלמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הנושא חזר להיות רלוונטי, מצאנו דגם של LG שמיוצר בקוריאה:

https://www.wallashops.co.il/%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%A8-4-%D7%93%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%AA-837-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8-grj910sdid/pi7pigrj910sdid?cfm=7e05afd1

אשמח לחוות דעת האם זה בסדר בבקשה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש איזה מחיר.. גם אנחנו מחפשים מקרר עם קיוסק.. מצטרף לשאלה שמעלי ואשמח אם מישהו יוכל לומר האם המקרר הזה מצדיק את תוספת המחיר המשמעותית?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, המקרר שיש לי עולה פחות ונותן נפח יותר גדול הן במקרר והן במקפיא (המידות החיצוניות דומות, כנראה שהמחיצה האופקית תופסת הרבה נפח). חוץ מהתקלה של הדלתית שקפאה בינתיים הוא מצויין.

הדלת בתוך דלת זה סידור מצויין.

שים לב שהדברים האלה עמוקים מאד וצריך גם מרווח לפתיחת הדלת - מדוד אם המרווח מהקיר עד הקיר הנגדי או הרהיט הקרוב הוא עומק המקרר + רוחב הדלת (היותר רחבה) + עוד כמה ס"מ מרווח.

עוד דבר חשוב, עלויות חומרים מתכלים (בדומה למדפסת): למתקני המים הקרים והקרח צריך להחלף פילטר כל חצי שנה. לסמסונג יש מבחר עצום של פילטרים חלופיים שניתן להשיג במחיר סביר בארץ. הפילטרים המקוריים עולים סד"ג של 300 ש"ח ליחידה, גם באמאזון. החלופיים ניתנים לרכישה בפחות מ-100 ש"ח. אם אין ל-LG פילטרים במחיר סביר עליך להביא בחשבון הוצאה שנתית רצינית עליהם. ואי אפשר לוותר על החלפת הפילטרים, בדרך כלל הם יושבים בצורה שבלעדיהם מתקן המים לא פועל, ואם הם ישנים הם נסתמים. עוד שיקול בעניין - צריך ברז מים נגיש לצינורית האספקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי בעבר ואכתוב שוב...

אם הסידור הפנימי של מקררי ארבע דלתות של שארפ נוח לכם, לדעתי הם נותנים תמורה טובה יותר למחיר. סה"כ הם נחשבים לאמינים. מיוצרים בתיילנד.

אם הסידור של שארפ לא מתאים לכם, לדעתי כדאי לשלם את הפרמיה וללכת על מקרר LG. בניגוד למרבית מוצרי החשמל בבית, תקלה במקרר היא בעיה גדולה - לך תחייה שבוע בלי מקרר, ולזה תוסיף את עלות המזון שייזרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...