Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא לא רשמי - ה-M3 הכי מהירה ברינג

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מורן גוט, חבר והאיש הכי מהיר שאני מכיר, לקח M3 E46 משופרת (אבל חוקית לכביש), מכונית שהוא מכיר כמו את כף ידו, ועשה איתה 5 הקפות של מסלול הנורבורגרינג. בהקפה החמישית הוא קבע זמן שככל הנראה, אף אחד עדיין לא קבע עם מכונית מקבילה.

זה לא שיא רשמי מכיוון שמדובר בהקפת BTG (גשר לגשר, לעומת הקפה מלאה שכוללת גם את הישורת הארוכה), אבל זה בנצ'מרק שרבים משתמשים בו כדי להשוות זמנים.

יותר מזמן ההקפה, מרשים לראות את סרטון ההקפה שבלינק למטה. אני מודה שבהתחלה הפריע לי שהמצלמה רועדת ושהמראה המרכזית חוסמת חלק מהראות קדימה, אבל בתור מישהו שישב פעם לצד מורן בהקפה דומה, חשבתי על זה והרעידות לגמרי משקפות את המהירות המשוגעת ואת כוחות הג'י שמופעלים על הגוף (ועל תכולת הקיבה), והעובדה שקשה לראות מה קורה מלפנים דווקא עוזרת - אני לא פחדן גדול כשמדובר במהירות, אבל תאמינו לי שכשישבתי לידו העדפתי לפעמים לעצום עיניים...

בכל מקרה, תהנו:

https://britishproducts.com/bridge-to-gantry-lap-record/

לינק ישיר לסרטון:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, יש מצב שהחתיכת מטומטם הזה מנקה את הידית הילוכים באמצע הקפה של הרינג? וגם לא פעם אחת?!

מדהים. פשוט מדהים. יותר מכל דבר אחר זה מראה כמה הבנאדם באמת מכיר את האוטו ואת המסלול. פשוט מעלף.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים מאוד.

מורן? ישראלי?

ספייר, לא נראה לי מנקה, נראה לי מבריג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ישראלי, אחרת לא מעניין :wink:

הוא גם מתחרה באופן קבוע ברינג וזוכה מקום ראשון בקטגוריה. התחרה לאחרונה במירוץ ה-24 שעות וזכה אני חושב מקום שני בקטגוריה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ישראלי, אחרת לא מעניין :wink:

הוא גם מתחרה באופן קבוע ברינג וזוכה מקום ראשון בקטגוריה. התחרה לאחרונה במירוץ ה-24 שעות וזכה אני חושב מקום שני בקטגוריה.

לא היה לו פעם יוזר בפורום? לדעתי היה.

מכל מקום, נהיגה מאד מאד יפה, ממש כיף לראות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי פעם במסעדת "Devil's dinner" על כוס קפה והתיישב לידי בחור עם לאפטופ, שראה כל הזמן הקלטות של הקפות. התחלנו לדבר, התברר שהוא ישראלי שגר בלונדון, אבל יותר - חי ברינג ושמו מורן גוט. היה לו זמן לפני טיסה ללונדון והוא הציע לי להצטרף אליו לכמה הקפות "פרידה". הסכמתי. יצאנו על המסלול. אני לא פחדתי. פשוט השלמתי עם העובדה שאני לא חוזר הביתה בחתיכה אחת. הבחור בסוג הנהגים שנולדים עם הגה בידיים. יש לו כישרון אמיתי וזה כל כך מרשים - לראות איך הוא שולט ברכב בצורה כל כך חלקה, רגוע ווירטואוזית, במהירות משוגעת. אחרי שחזרנו לחניה הוא אמר לי: "אתה בסדר? אני בכוונה לא לחצתי חזק, כדי לא להפחיד אותך." יותר מאוחר סיפרו לי שעוד בהיותו בארץ הוא ניצח בתחרות ג'ימקנה. לא היה לו רכב ספורט, אז הוא בא עם מאזדה 3 ליסינג של אחיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אחד מאלו שהוא ניצח אותם עם מאזדה 3 בזמן שלי הייתה מכונית ספורטיבית (למען ההגינות, אני זוכר שגם ניצחתי אותו כמה פעמים).

עלי, אגב, הוא לא ממש ריחם כשעשה לי סיבוב ברינג :-D

וכן, יש לו יוזר בפורום. מורן - השמיע קול!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אולוהים. 7:17.

חזק.

מזכיר לי שעשיתי טעות ואכלתי צ'יקן בורגר בדיוק לפני שעליתי לשתי הקפות לצידו של קובי כהן..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדויק על הקווים הבחור בזמן שהוא מלטף את ידית ההילוכים...

ריספקט.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שעשיתי טעות ואכלתי צ'יקן בורגר בדיוק לפני שעליתי לשתי הקפות לצידו של קובי כהן..

הטעות עם הציקן בורגר לא קשורה למה שעשית אחרי האכילה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, יש מצב שהחתיכת מטומטם הזה מנקה את הידית הילוכים באמצע הקפה של הרינג? וגם לא פעם אחת?!

מדהים. פשוט מדהים. יותר מכל דבר אחר זה מראה כמה הבנאדם באמת מכיר את האוטו ואת המסלול. פשוט מעלף.

הוא מבריג לו בכיף וגם מסתכל על הידית תוך כדי איזה 200 פלוס קמ"ש. תיכף חשבתי שהוא יוציא עם יד השניה איזה כלי ויתחיל להבריג. בן אדם פשוט וירטואוז אמיתי. תענוג של צפיה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...