Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2014, תקלות? בעיות בגיר?

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לחבר את הרכב בליסינג שהגיר היה עושה בעיות, הוחלף שמן פעמיים עזר קצת אבל לא פתר אץ הבעיה מדי פעם היה חוזר עד שהוחזר לחברת ליסינג

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאיזו שנת יצור ?

היה לחבר את הרכב בליסינג שהגיר היה עושה בעיות, הוחלף שמן פעמיים עזר קצת אבל לא פתר אץ הבעיה מדי פעם היה חוזר עד שהוחזר לחברת ליסינג

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אז ככה, יש לי סוזוקי 2015 שלוש שנים על כביש עם 30K, כאשר ניסתי למכור אותה גיליתי שיש לי בעיה בגיר והגיר הלך, רק אחרי איומים וצעקות הסיכמו להחליף לי את הגיר בחינם (26-27K מחיר תיקון), אז משיחות במוסך המורשה ומכון הבדיקה : יש בעיה בגיר של סוזוקי! היבואן מסתיר את זה מהציבור, הרעיון הוא שכל מי יש לו קרוסאובר 2013-2015 כולל בסכנה, המלצה שלי שימו לב אם האוטו ממש טיםה מזייף בהנעה, אם הרכב קצת אבל ממש קצת מתקשה בעליות אז יש בעיה בגיר, אגב המידע הזה ניתן לשמוע בכל סוכנות טרייד אין פשוט תגידו יש לי קרוס אובר שנה כככה וככה שימו לב שדבר ראשון ישלכו אותכם לבדוק את הגיר

לי התענוג הזה עלה 10K הורדת מחיר בעת מכירה וכמה ימי עבודה, אז רק תזהרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה שהעלתי לפני כמה ימים בשרשור אחר:

האם ייתכן שגירים רציפים באופן כללי הם בעלי אורח חיים בינוני בלבד?

בדיוק סוזוקי קרוסאובר שנת 2015 של מישהי שעובדת איתי שבק חיים לפני כמה ימים במהלך נסיעה.

נגרר למוסך מורשה ונאמר שהגיר הלך קפוט.

הרכב עוד לא בן 3 שנים אבל הוא עבר 130 אלף ק״מ ולכן מחוץ לאחריות.

המוסך פנה ליבואן והיבואן הסכים להחליף את הגיר ללא עלות.

הרכב יד ראשונה, ננהג רק על ידה בעדינות.

אבל מה הסיפור של הגיר? כמה ק״מ גיר רציף מחזיק בממוצע? (ויחסית לגיר אוטומטי פלנטרי מי מחזיק יותר מעמד?)

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?661752-SUV-עד-180-אלף-(הכותרת-נערכה)&p=5739784&viewfull=1#post5739784

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, יש לי סוזוקי 2015 שלוש שנים על כביש עם 30K, כאשר ניסתי למכור אותה גיליתי שיש לי בעיה בגיר והגיר הלך, רק אחרי איומים וצעקות הסיכמו להחליף לי את הגיר בחינם (26-27K מחיר תיקון), אז משיחות במוסך המורשה ומכון הבדיקה : יש בעיה בגיר של סוזוקי! היבואן מסתיר את זה מהציבור, הרעיון הוא שכל מי יש לו קרוסאובר 2013-2015 כולל בסכנה, המלצה שלי שימו לב אם האוטו ממש טיםה מזייף בהנעה, אם הרכב קצת אבל ממש קצת מתקשה בעליות אז יש בעיה בגיר, אגב המידע הזה ניתן לשמוע בכל סוכנות טרייד אין פשוט תגידו יש לי קרוס אובר שנה כככה וככה שימו לב שדבר ראשון ישלכו אותכם לבדוק את הגיר

לי התענוג הזה עלה 10K הורדת מחיר בעת מכירה וכמה ימי עבודה, אז רק תזהרו

למה הורדת במחיר? אולי תעלה כבר כי זה גיר חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מופתע לשמוע על הדיווחים האחרונים, הרכב של אמא שלי (קרוסאובר 2015) כאמור עם אפס תקלות ב 3 השנים האחרונות, היא עושה 15 אלף קילומטר ממוצע בשנה, כרגע נמצאת על 40+ אלף, מה עושים כדי למנוע בעיות? האחריות לדעתי פגה הרגע, אני חושש מקטסטרופה דומה עם הגיר, הרכב בקבוצת הסיכון ומפחיד שיקרה להורים דבר כזה כשאין אחריות.

אתה קונה סוזוקי קרוסאובר אפרורית ומשעממת עם גיר מבאס מתוך מקום שתהיה סופר אמינה לפחות ואפילו את זה כבר אי אפשר לקבל? עד עכשיו הרכב עושה את התפקיד שלו אבל אנחנו מאוד נתאכזב אם יתחיל לזייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור, אנשים אמרו פה שמרגישים שהרכב מתקשה בעליות, ברכב של אמא שלי תמיד חסר לו כוח יחסי בעליות אבל זה קשור לאופי התיבה הרציפה ולא לבעיה כלשהי שקיימת ככה שקשה לי לאבחן אם הרכב בסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלסוזוקי יש בארה"ב ריקול על תיבות רציפות שלדגמי SX4 וקיזאשי סביב 2013 - יש איזו בעיה בבקר של התיבות בסדרות ייצור מסויימות (סה"כ מדובר על כ-8000 כלי רכב). אמנם מדובר בדגמים שלא שווקו בארץ, אבל אני תוהה האם יש קשר לתקלות שמדווחות כאן.

בחיפוש במרשתת היום לא מצאתי דיווחים על תקלות בתיבות של הקרוסאובר, כנראה שלא מדובר בתקלות נפוצות. היתה בפורום שמועה שהיבואן מכסה את התקלה עד 10 שנים - אבל זה ברמת השמועה. אישית הקרוסאובר שלי בינתיים בן קצת יותר משנתיים וחצי ובינתיים אמין, גם אם הוא "נהנה" מהעליות של חיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. אז זכרתי נכון.

ההערה בכתבה לגבי מתיחת הפנים ממש לא שייכת לעניין, שכן באותה "מתיחת פנים" הוחלף המנוע למנוע טורבו עם מומנט הרבה יותר גדול, מה שהצריך תיבת הילוכים מתאימה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. אז זכרתי נכון.

ההערה בכתבה לגבי מתיחת הפנים ממש לא שייכת לעניין, שכן באותה "מתיחת פנים" הוחלף המנוע למנוע טורבו עם מומנט הרבה יותר גדול, מה שהצריך תיבת הילוכים מתאימה.

אני חייב לציין שבתוא בעלים של קרוסאובר טורבו, המנוע והגיר עובדים בהרמוניה מושלמת! בניגוד לדור הקודם.

הגיר עובד מושלם ללא קפיצות, תקיעות או השהיות. המנוע פשוט פנינה. מוסיפים לזה משקל עצמי נמוך ומקבלים רכב שישפיל רכבים רבים.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...