Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזון גלגל חישורים (שפיצים) - היכן?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא צודק , לדעתי. והגון יותר.

יש גלגלים עם כמות כפולה של חישורים , ויש עם כמות מועטה יותר , קוטר הגלגל גם משנה

מי שייתן לך מחיר בלי לראות, יתן את המחיר המקסימלי. כי ממנו הוא לא יוכל לעלות , בלי להראות לא הגון.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צודק.

הוא קיבל ממני את כל המידע. הכל. כולל קוטר, רוחב וכמות החישורים.

אני גם לא ביקשתי שייתן מחיר. אני ביקשתי הערכה.

שאלתי אותו 100? 1000? הוא היה לא אדיב במיוחד ולא רצה לענות.

לא מדובר במדע טילים ולתת הערכה בטלפון הוא בהחלט יכול אלא אם בכיתה ו' הוא היה יותר מבוגר מהמורה שלו, מרוב שנישאר כיתות.

תמיד אפשר לציין שמדובר בערכה גסה למיקרה שהוא חושב שהשיחה מוקלטת... כל האתרים בחו"ל נותנים הערכות מחיר ואפילו מחירים מדויקים תוך הסתייגות למיקרים מיוחדים, אבל עדיין הלקוח מקבל מושג. הערכה.

במיקרה זה הוא הפסיד לקוח.

אפשר לחשוב שהשמש זורחת לו מה #@+.

מוישה גרויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפיצים בדרכם ארצה, החישוק והנאבה מוכנים וצבועים.

מי באזור המרכז יודע עדיין את המלאכה? מתיחת החישורים ואיזון הגלגל?

תודה.

בזמנו היה את שמיס מתקן האופניים ברחוב סלמה בתל אביב.

הוא היחיד שאני מכיר שהיה עושה עבודות אלה.

צריך לבדוק אם עדיין החנות קיימת .זה היה לפני הפניה לצ'לנוב בצד ימין אם באים ממזרח למערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלקחתי אוטו שלא מכבר סיימתי הרכבתי לתיאום מנוע על דינמומטר שלדה, שאלתי את בעל המקום מדוע אינו מחתים את הלקוחות על מסמך שבו הם מסכימים שאם המנוע או מכלול אחר נתפסים בעת ההרצה אל עבר גבול הסלד בהילוך רביעי תחת עומס (ולרוב לפחות שלוש פעמים) אזי האחריות נופלת עליהם,

הוא ענה-

ככה מתחילים את מערכת היחסים ברגל הלא נכונה.

בעל המקצוע שפנית אליו לא נתן לך מחיר. עד כאן עובדה.

זה מרתיע אותך כך כתבת. גם עובדה.

מכאן ועד להסיק שמנסים לטמון לך פח המרחק גדול. יש אפשרויות רבות באמצע, אבל אתה בוחר לפסוח מעליהם ואף

מוסיף שאלא אם כן הוא נשאר הרבה מאוד כיתות בביהס (כלומר טיפש עם הבנתי נכון) אזי לא צריכה להיות סיבה לא לתת לך הערכה.

אני מאחל לך הצלחה רבה בהרכבת הגלגלים, כאשר המבחן הוא לא בעת שהם עומדים מןרכבים על שולחן העבודה, אלא ב-100קמש על הכביש ללא רעידות.

ועד שתגיע לשם ספור כל שעת עבןדה, ותכפיל בכמה שאתה מרוויח לשעה.

ואז נוכל לדעת כולנו כמה עולה להרכיב 4 (ואולי 5 אם אתה עושה גם את הספייר) גלגלי חישורים בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלקחתי אוטו שלא מכבר סיימתי הרכבתי לתיאום מנוע על דינמומטר שלדה, שאלתי את בעל המקום מדוע אינו מחתים את הלקוחות על מסמך שבו הם מסכימים שאם המנוע או מכלול אחר נתפסים בעת ההרצה אל עבר גבול הסלד בהילוך רביעי תחת עומס (ולרוב לפחות שלוש פעמים) אזי האחריות נופלת עליהם,

הוא ענה-

ככה מתחילים את מערכת היחסים ברגל הלא נכונה.

בעל המקצוע שפנית אליו לא נתן לך מחיר. עד כאן עובדה.

זה מרתיע אותך כך כתבת. גם עובדה.

מכאן ועד להסיק שמנסים לטמון לך פח המרחק גדול. לא זכור לי שטענתי אי פעם שאני חושד שמנסים לטמון לי פח איך הגעת לזה?? יש אפשרויות רבות באמצע, אבל אתה בוחר לפסוח מעליהם כמובן שאתה צודק, אבל לא הבנת נכון את הענין: הוא לא מבין שיש עוד אפשרויות. הוא בוחר לפסוח עליהם, לדלג ישירות לסוף, לא להשתדל להיות אדיב במיוחד בטלפון, לפתוח מערכת יחסים ברגל שמאל וכאמור להפסיד לקוח. ואף מוסיף שאלא אם כן הוא נשאר הרבה מאוד כיתות בביהס (כלומר טיפש עם הבנתי נכון) אזי לא צריכה להיות סיבה לא לתת לך הערכה.

אני מאחל לך הצלחה רבה בהרכבת הגלגלים, תודה רבה. כאשר המבחן הוא לא בעת שהם עומדים מןרכבים על שולחן העבודה, אלא ב-100קמש על הכביש ללא רעידות. וואללה? לא ידעתי. תודה שאתה מתנשא עליי ומאיר עיניי בנושא. לתומי חשבתי שהמבחן הוא בזמן שהכלי עומד.

ועד שתגיע לשם ספור כל שעת עבןדה, ותכפיל בכמה שאתה מרוויח לשעה.

ואז נוכל לדעת כולנו כמה עולה להרכיב 4 (ואולי 5 אם אתה עושה גם את הספייר) גלגלי חישורים בישראל.[/quote [color=#0000ff]מה זה מענין אותי ומה זה שייך? שמעת אותי מתפלא על המחיר שהוא ציין? שכואב לי איך שהוא שהוא מנסה להרוויח מחיר זה או אחר? שאני נכנס לו לכיס או לחישוב התמחיר? מה איכפת לי איזה מחיר לוקחים כאן בארץ? מה איכפת כמה שעות הוא משקיע? זה לא הענין שלי.

בקיצור אדון מהלך 57, יש מה שניקרא הבנת הניקרא. אני מבין שאתה רגיש בתור משפץ (אם הבנתי נכון?) ומגן אוטומטית על "בני מינך" למיקצוע, אבל כל מה שרשמת לא רלוונטי לנושא שאני מלין עליו כאן.

ובדיוק כמו שבצעתי בעצמי את הגלגלים של ה- BSA שלי, בזמנו, כך אבצע גם את הגלגלים הללו והבחור כאמור הפסיד לקוח. ואגב לא זוכר שהשקעתי שם שעות על גבי שעות, או שזה היה מסובך במיוחד, או קשה במיוחד. כאמור - לא מדע טילים.

שבוע טוב ומוצלח לכולם.[/color]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את היכולת - פשוט בצע בעצמך.

בעלי המקצוע שפגשתי בתחום הזה מתחת לכל ביקורת, ואשמח להכיר אחד שמתנהג אחרת - הוא יקבל עבודה באהבה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...