Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעה לנתב"ג ואפשרויות חניה בשדה

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי נוח להשאיר בחניון לטווח ארוך בנתב"ג, זה עולה 40 ש"ח ליום ונגיש, יש משם אוטובוסים בחינם לטרמינל שיוצאים ללא הפסקה, לא נראה לי שחיכיתי פעם לאוטובוס יותר משתיים-שלוש דקות.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בדיוק מה שאישתי עשתה, חנתה בחניון ועם שאטל הגיעה לטרמינל עצמו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש בחניון טווח ארוך הוא יכול להיות עסק - 40 שקל ליום ל5-6 ימים מגיע ל200 שקל +, אם אתה נוסע לבד זה יכול להיות כבד.

אם אתה נוסע עם עוד אנשים בקבוצה אז זה מעולה, אם אתם גרים רחוק וכל אחד עם אוטו שלו אפשר לקבוע ביחד להחנות באיזה פינה ליד השדה"ת(לדוגמא באיזור תעשייה חולון יש מלא מקומות להעמיד את האוטו) ולקחת אוטו אחד לתוך החניון של הארוך טווח.

רק המלצה חמה כמי ששרף כבר יותר מ20 דקות בלחפש את האוטו, החניון ע-נ-ק-י! תצלמו איפה חינתם פיזית עם האוטו ביחס לתחנה ואת השלט של השורה בה חניתם אם לא בא לכם לטייל בחניון ענקי עם השלט ולחפש את האוטו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס ל7 ימים מונית עולה 100 שקל (הלוך חזור 200) יוצא שהחניה תעלה 280 ומונית תעלה 200.

אגב לגבי מט"ח בטרמינל האם שווה להזמין מט"ח באפליקציית בנק הפועלים? הם מציינים שמקבלים 50% הנחה על עמלת החליפין אך לא מציינים מה העמלה ובאיזה שער הם עושים את ההמרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני טס לברלין. חושב על דרכי ההגעה עלה לי בראש הרעיון להחנות את הרכב ליד אחת מתחנות הרכבת הסמוכות לנתב"ג ולנסוע ברכבת עד לטרמינל 3 השאלה אם יש מקום בטוח להשאיר בו את הרכב? מה תהיה המלצתכם בנושא? (אני גר בראשל"צ אם זה משנה)

אם מונית תעלה לך 200 שקל הלוחזור, קח מונית. להשאיר את האוטו אוברנייט בתחנת רכבת זה מתכון לאסון. או שיגנבו אותו, או שיגנבו משהו מתוכו, או - כמו בחיפה חוף הכרמל - יתנו לך דו"ח כי אסור לחנות שם בלילה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבכל מקום מחליפים מט"ח בלי עמלה, 50% הנחה על עמלה, ולא משנה מה היא תהיה, לא משתלם. אם לא צ'יינג'ים אז כספומטי מט"ח של לאומי הכי משתלם, גם לא ללקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס ל7 ימים מונית עולה 100 שקל (הלוך חזור 200) יוצא שהחניה תעלה 280 ומונית תעלה 200.

גם ל- 7 ימים יוצא פער קטן, ששווה את הנוחות. תחנה בחנייה לטווח ארוך, תחזור ותגיע לשם תוך כמה דקות עם שאטל.

אגב לגבי מט"ח בטרמינל האם שווה להזמין מט"ח באפליקציית בנק הפועלים? הם מציינים שמקבלים 50% הנחה על עמלת החליפין אך לא מציינים מה העמלה ובאיזה שער הם עושים את ההמרה

אל תתעסק עם מט"ח בטרמינל, שום טרמינל. תמיד גבוה מדי. וגם לה להיכנס ללחץ ברגע האחרון? תמיר מטבע בצ'יינג' במקום מגוריך. מנסיון, אפשר גם שם להתמקח מעט.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוניות בטרמינל 3 בחזור זה פשוט כאוס.

מצד אחד ביציאה מהשער כניסה לארץ רצים אליך נהגי מוניות עם מפתחות כמו מדינת עולם שלישי - מצד שני בקומה 2 יש את המוניות המפוקחות שמקבלות רק מזומן שבאחרונה שבהן שאמרתי שאני לתל אביב עשה פרצוף ודפק בלילה רייס אלי הבייתה רק כדי לזרוק רותי מהמונית ולקחת נוסע אחר.

אני מעדיף את האוטו שלי ולא רוצה טובות של אף אחד.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתף אותנו במספר הנהג שיסע מראשון לנתב"ג ב-100 שקל.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצ'יינג' בארץ לא מציאה. בחו"ל זה תלוי באיזו מדינה.

לכן צריך לבדוק פרטנית, תלוי לאיזה מטבע צריך להמיר. למשל מבדיקה לאחרונה לרומניה כדאי לקנות ליי בארץ, להונגריה כדאי לקנות בארץ אירו ולהמיר בבודפשט לפורינט. ובכל מקרה, כרטיס האשראי יהיה הכלי הזול ביותר. אלא שרצוי להחזיק מעט מזומן להוצאות קטנות, לשוק וכד'.

לגרמניה קח סכום קטן במזומן - הפרשי העמלות יהיו זניחים ועדיף לקנות בדואר או בבנק הקרוב. את עיקר הוצאותיך שלם בכרטיס אשראי, יהיה הנוח והזול ביותר. השיטה הנכונה היא לקשר את כרטיס האשראי לחשבון אירו, ולקנות בבנק אירו לחשבון המט"ח, העמלה היא שליש מעמלת רכישת מזומן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוניות בטרמינל 3 בחזור זה פשוט כאוס.

מצד אחד ביציאה מהשער כניסה לארץ רצים אליך נהגי מוניות עם מפתחות כמו מדינת עולם שלישי - מצד שני בקומה 2 יש את המוניות המפוקחות שמקבלות רק מזומן שבאחרונה שבהן שאמרתי שאני לתל אביב עשה פרצוף ודפק בלילה רייס אלי הבייתה רק כדי לזרוק רותי מהמונית ולקחת נוסע אחר.

אני מעדיף את האוטו שלי ולא רוצה טובות של אף אחד.

למה בלגאן?

עולם למעלה למוניות המוזלות, יש סדרן שמוציא לך פתק עם מספר המונית והמחיר ואתה נוסע בלי בעיה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני צריך שנהגי מוניות מאכרים יזנקו עלי ברגע שאני מגיע לטרמינל נכנסים?.

בגלל שאני נוסע לתל אביב רק ולא ליעד יותר עסיסי הנהג מונית רק רוצה לזרוק אותך ולחזור לתור, ככה הסביר לי פעם נהג מונית אחר - הם עומדים שעה-שעתיים בתור ומקבלים בסוף נסיעה קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...