Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעה לנתב"ג ואפשרויות חניה בשדה

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, באוגוסט השנה נטוס לתקופה של 21 ימים. מדובר בשני הורים ושלושה ילדים, כלומר רכב מלא.

אנחנו מגיעים מחיפה. האפשרויות העומדות בפני מבחינת הגעה לשדה:

1. רכבת. הטיסות בשעות סבירות כך שזו אפשרות. עדיין נצטרך להגיע לרכבת.

2. רכב פרטי. קצת חושש מהפגנות, חסימות כבישים, פקקים וכו'. במקרה כזה, נצטרך לחנות בשדה ואז:

2.1 חניה באחד מהחניונים של השדה, מעדיף כמובן את הזול ביותר, מה שיסתכם בסביבות ה 900 ש"ח.

במידה ולא יהיה מקום, נאלץ לחנות בחניון יקר מה שיכפיל את העלות.

2.2 שימוש בשירות הזה: https://www.tasim33.co.il/

מישהו מכיר אותם? בעיקרון נפגשים איתם בשדה הם לוקחים ממך את הרכב ומחזירים אותו ביום הנחיתה.

בזמן הזה הוא חונה בחניון פרטי שלהם איפה שהוא בקרבת נתב"ג.

3. מונית לשדה התעופה. לא ביררתי עדיין מה העלות ומי מציע את השירות.

מה דעתכם?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

מונית לרכבת.

עשיתי את כל האפשרויות שהעלית וזה הכי נוח והכי משתלם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונית לרכבת. או לבקש ממישהו הקפצה.

בנסיעות משפחתיות עד שבוע אני חונה בנתב"ג, אבל מעבר לכך המחיר גבוה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר שנה שעברה מחיפה:

הילדים והאישה ברכבת ומישהו מקפיץ אותך לנתבג עם כל המזוודות ומחזיר

לך את הרכב הביתה או משאיר אצלו.

או מונית לרכבת.

אין שום סיבה בעולם לשלם כאלה סכומים על חנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חכם מאוד להמליץ על רכבת בלי לדעת את גילאי הילדים.

זוהי חופשה ארוכה מאוד ואני מאמין שמדובר בלפחות 4 מזוודות גדולות ועוד 2 תיקים לפחות.

אם הילדים מסוגלים לסחוב בעצמם את המזוודות שלהם, עוד אפשר להסתדר עם רכבת איכשהו, וזה אם אין באותו יום שביתה\שינוי מסלול\אי הגעה לתחנת נתב"ג מאיזושהי סיבה (נכון להיום רכבות מסויימות בשעות מסויימות לא מגיעות לנתב"ג עקב עבודות תשתית).

אם הילדים קטנים, או קיים לפחות ילד אחד קטן שלא יכול לסחוב מזוודה ו\או שיש לסחוב אותו, אזי רכבת אינה פתרון, נסו אתם לנסוע ברכבת לנתב"ג עם 3-4 מזוודות + 3 ילדים שאחד מהם זקוק ל100% תשומת לב.

לדעתי כאשר מדובר במשפחה גדולה, אין ברירה אלא לקחת בחשבון החופשה את עלות החניה, סופג 900 שקלים ומחנה בחניון נתב"ג (מעולם לא נתקלתי במצב בו אין מקום חניה ואני מחנה שם פעמיים בשנה כבר שנים). אפילו באופציה הזאת, שהיא הכי קלה, לא קל עם 3 ילדים ומזוודות לרוב.

ועזוב את הנסיעה לשדה, תחשוב על החזרה.. ברגע שתנחת, תגיד מיליון פעמים תודה שהרכב שלך מחכה לך 10 דקות מהשער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניון טסים הזה זול רק ב 2 שקלים ליום. לא רואה שום סיבה להשתמש בשירות בשביל כזה סכום.

לנסיעה של 21 יום קח מונית ספיישל הלוך וחזור ויעלה לך אותו הדבר בלי לנהוג.

עד שבועיים אני משאיר רכב בשדה. יותר מזה מוניות אבל זה גם תלוי כמה עולה מונית. בנסיעה הארוכה האחרונה הלוך היתה לי הקפצה וחזור מונית עד לאשקלון לקחה לי 320 ש"ח (שבת 5 בבוקר. 4 אנשים כולל מזוודות). מה שכן, לקחת מונית מקומה 2 ששם עומדות המוזלות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי מה הבעיה לחנות בשוהם/טרומן/איירפורט סיטי ומשם לקחת מונית... או שעליתי על האק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
החניון טסים הזה זול רק ב 2 שקלים ליום. לא רואה שום סיבה להשתמש בשירות בשביל כזה סכום.

לנסיעה של 21 יום קח מונית ספיישל הלוך וחזור ויעלה לך אותו הדבר בלי לנהוג.

עד שבועיים אני משאיר רכב בשדה. יותר מזה מוניות אבל זה גם תלוי כמה עולה מונית. בנסיעה הארוכה האחרונה הלוך היתה לי הקפצה וחזור מונית עד לאשקלון לקחה לי 320 ש"ח (שבת 5 בבוקר. 4 אנשים כולל מזוודות). מה שכן, לקחת מונית מקומה 2 ששם עומדות המוזלות.

חבר מהעבודה מחנה בחניון טסים ולא מפסיק להמליץ לי (אני אישית מחנה בשדה בדרך כלל), אבל בין הייתרונות שהוא מוצא בחניון טסים-

1) אתה לא תלוי בהסעה (המחורבנת) של שדה התעופה - אתה נוחת והאוטו מחכה לך ממש ביציאה

2) אם מדובר בתקופה ארוכה אז גם מתניעים לך את הרכב ודואגים שלא ייגמר המצבר, בכל מקרה לא יכול להיווצר מצב שתחזור לאוטו והוא לא יניע כי הם באים אליך איתו.

3) לאור הנ"ל, דווקא היית מצפה שהמחיר יהיה יותר יקר ולא יותר זול

אני עדיין מחנה בשדה בנסיעות של פחות משבוע ומגיע במונית בנסיעות ארוכות יותר (מצד שני לא גר כזה רחוק...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסעה די סבירה חוץ מהנהגים המטורפים ואני מעדיף את זה מאשר להשאיר את האוטו שלי למישהו שאני לא יודע מי הוא ומה הוא שינהג בו. ואם חן"ח יש תאונה או נזק לא תתחיל לרוץ.

לגבי התנעה לנתב"ג יש שירות התנעה והחלפת גלגלים חינם. קרה לי שחזרתי בשישי בלילה והמצבר בדיוק החליט למות. טלפון למספר על הכרטיס חנייה ותוך 5 דקות התייצב גרר עם בוסטר הנעה.

עריכה: שירות החילוץ בנתב"ג הוא חינם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ההסעה די סבירה חוץ מהנהגים המטורפים ואני מעדיף את זה מאשר להשאיר את האוטו שלי למישהו שאני לא יודע מי הוא ומה הוא שינהג בו. ואם חן"ח יש תאונה או נזק לא תתחיל לרוץ.

לגבי התנעה לנתב"ג יש שירות התנעה והחלפת גלגלים חינם. קרה לי שחזרתי בשישי בלילה והמצבר בדיוק החליט למות. טלפון למספר על הכרטיס חנייה ותוך 5 דקות התייצב גרר עם בוסטר הנעה.

עריכה: שירות החילוץ בנתב"ג הוא חינם.

גם אני לא סומך על נהג שאני לא מכיר, בדיוק בגלל זה גם אני ממשיך לחנות בשדה.

לגבי הסעה- לא יודע אם זה המזל נאחס שלי אבל בממוצע ב5 פעמים האחרונות שהחניתי יצא לי לחכות להסעה לפחות רבע שעה - 20 דקות לכל צד, וזה די מבאס.

לגבי שירות החילוץ- אף פעם לא הזדקקתי אבל תודה על העדכון, לא ידעתי שזה בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת. הטיסות בשעות סבירות כך שזו אפשרות. עדיין נצטרך להגיע לרכבת.

גם אם הטיסה בשעות הלילה המאוחרות, כל עוד לא מדובר על שישישבת, הרכבת לנתב"ג וממנו פועלת גם בשעות הלילה (בחיפה היא עוצרת במרכז השמונה וחוף הכרמל אאל"ט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר לגבי מונית.

לדעתי בכמות הימים הללו, יצא יותר זול מחניה ,

מוריד אותך בטרמינל ולא צריך את ההסעה של נתבג שלוקחת לא מעט זמן.

עריכה :בחיפוש בגוגל עלתה מודעה על מונית מחיפה / קריות לנתבג ב 380 ש"ח

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חכם מאוד להמליץ על רכבת בלי לדעת את גילאי הילדים.

זוהי חופשה ארוכה מאוד ואני מאמין שמדובר בלפחות 4 מזוודות גדולות ועוד 2 תיקים לפחות.

אם הילדים מסוגלים לסחוב בעצמם את המזוודות שלהם, עוד אפשר להסתדר עם רכבת איכשהו, וזה אם אין באותו יום שביתה\שינוי מסלול\אי הגעה לתחנת נתב"ג מאיזושהי סיבה (נכון להיום רכבות מסויימות בשעות מסויימות לא מגיעות לנתב"ג עקב עבודות תשתית).

אם הילדים קטנים, או קיים לפחות ילד אחד קטן שלא יכול לסחוב מזוודה ו\או שיש לסחוב אותו, אזי רכבת אינה פתרון, נסו אתם לנסוע ברכבת לנתב"ג עם 3-4 מזוודות + 3 ילדים שאחד מהם זקוק ל100% תשומת לב.

לדעתי כאשר מדובר במשפחה גדולה, אין ברירה אלא לקחת בחשבון החופשה את עלות החניה, סופג 900 שקלים ומחנה בחניון נתב"ג (מעולם לא נתקלתי במצב בו אין מקום חניה ואני מחנה שם פעמיים בשנה כבר שנים). אפילו באופציה הזאת, שהיא הכי קלה, לא קל עם 3 ילדים ומזוודות לרוב.

ועזוב את הנסיעה לשדה, תחשוב על החזרה.. ברגע שתנחת, תגיד מיליון פעמים תודה שהרכב שלך מחכה לך 10 דקות מהשער.

פות"ש לא ציין מה גיל הילדים, אבל בחופשה בת למעלה מ-7-10 ימים יש סבבים שבועיים של כביסה. משמע, מבחינת מזוודות, זה כמו שבוע. אם הוא מתארח בצימרים או כפרי נופש יהיה הרבה יותר זול לשלם כמה פעמים 5 אירו על כביסה ולצמצם את הסחיבה. זה גם קריטי בגלל מגבלות הרכב שהוא מתכוון לשכור.

הבעיה של פות"ש היא ציוד אחר. למשל - הוא זקוק לשלושה בוסטרים, ואנחנו לא יודעים דבר על שאר ציוד החיוני ועל סגנון האריזה של המשפחה. אני חייב לומר שאצלי עם השנים כמות המטען הולכת ופוחתת - אבל גם הילדים כבר לא ילדים. אז ילדים צעירים צריכים יותר בגדים, אבל מידות ומשקל כל בגד הרבה יותר קטן, מה שמקזז את מספר המזוודות הדרוש. לחופשות זוגיות אנחנו נוסעים עם מזוודה אחת, וגם זו אינה מלאה (לא מדבר על חופשות ארוכות שבהן אין הזדמנות מספקת לכביסה).

אני חייב לומר שהחופשות היחידות שאליהן לקחנו את הרכב והחנינו בנתב"ג היו חופשות משפחתיות בנות 7-9 ימיםע, כאשר לפחות אחת מהטיסות היתה בשבת או חג. בכל מצב אחר מסתמכים על הרכבת.

לגבי מוניות שירות - מאז ששירות הרכבות פועל 24 שעות חוץ משישבת מוניות השירות מחיפה כמעט לא פועלות, בפעם האחת בשנים האחרונות שבה הסתמכנו על המונית לחזרה המתנו למעלה משעה עד שהתמלאה. ולא היינו הראשונים במונית, היו חסרים רק 1 או 2 נוסעים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...