Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון תוכנה לגיר/מוח "קמפיין מכטרוניקס" בצ'מפיון גולף 7

makinen456
שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הכנסתי את הרכב גולף 7 שנת 2013 למוסך צ'מפיון היום לטיפול קטן, ואמרו לי שיש עדכון תוכנה לגיר / מכטרוניקס שהוא בגדר חובה (וללא עלות).

לפני שנה וחצי בסוף שנת 2016 החלפתי מצמדים באחריות, ואז לא הזכירו שום דבר שכזה (כנראה משהו רק מהתקופה האחרונה).

האם זה משהו חדש?

מישהו עבר עדכון תוכנה דומה, ויודע לספר מה הוא עושה ואם יש איזשהם שינויים בהתנהגות הגיר?

תודה.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מציעים לך שידרוג ללא עלות, אין מה להתלבט. הם משידרוג לשידרוג משפרים את תיפעול הגיר הרגיש הזה ואולי עקב כך גם את שרידותו. לכן, ממליץ לך לשדרג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שלקחתי את הרכב, לא הרגשתי איזשהם שינויים בהעברת ההילוכים או כיוצ"ב, הכל חלק ותקין טפו טפו טפו.

אגב נאמר לי ששהמדיניות הקשורה ל DSG7 אחרי האחריות המורחבת של ה-5 שנים, היא:

1. בשנה השישית של האחריות ההשתתפות בתיקון הקשור לגיר הוא 100% עלות החלק על החברה, והנהג משלם רק על עבודה.

2. בשנה השביעית של האחריות ההשתתפות בתיקון הוא 50% של החברה והנהג משלם 50% עלות חלק + עבודה.

שנה שמינית - להתפלל חזק :)

אני חושב שמגיע קצת כל הכבוד ליבואן שלוקח אחריות (בגיבוי היצרן) ובכל זאת לא משאיר את הלקוחות ללא תשובה ומענה.

בכל זאת, 7 שנים אחריות לגיר (5 שנים מלאות) ומתוכם שנתיים חלקית, זה מעבר למה שיבואנים אחרים נותנים לתקלות.

יש את מאזדה שנתנו 7 שנים לדשבורד של מאזדה 3, ואת פורד שנתנו 7 שנים על התיבה אבל כבר קראנו מקרים פה שחייבו את הלקוח על העבודה (כי האחריות מכסה רק את עלות החלק).

עריכה אחרונה על ידי makinen456

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אספתי את הגולף 7 שלי ממוסך יבואן לפני שבוע וחצי, וראיתי בחשבונית שעשו לי את העדכון הזה.

בהתחלה לא חשבתי שזה שינה משהו, אבל היום שמתי לב שהבעיטות שהיו לי לפעמים בהורדה מהילוך שלישי לשני והרעידות בשיוט בהילוך שני נעלמו. גם נראה לי שהרוורס נהיה חלק יותר. חשבתי שהבעיות האלה היו סימפטום של קלאץ' שחוק, אבל מסתבר שזו הייתה בעיה בתוכנה שנראה שהם סידרו.

מקווה שזה ימשיך ככב.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין ש.. משנת 2009 שהגיר קיים (לפחות בארץ) הם עדיין עושים עלינו ניסוי ותהייה..

לפני 4 שנים בערך ביצעו "קמפיין זהה בריכבי ולאחר חצי שנה מכאטרוניק הלך..

נקווה שהפעם הם יצליחו

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...