Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה סיימתי קורס טכנאות מחשבים קצר ונחמד שכלל בתוכו גם קצת נושא רשתות ותקשורת.

עכשיו אני רוצה להתחיל לחפש עבודה בזה, הבעיה היא שכולם (לפחות על פי אתרים מוכרים לחיפוש עבודה) דורשים לא רק נסיון אלא רקע וידע במיליון ואחד דברים.

מה גם שייקח זמן עד שתהיה לי התעודה פיזית ביד.

מה אתם ממליצים? למי לגשת? לחנויות כלליות? מעבדות? ארגונים כלשהם?סביר להניח שינפנפו אותי.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תיגש לכולם ותתחיל לעבוד אצל הראשון שיסכים להעסיק אותך.

כשאתה מגיע לריאיון תחנה את הקורולה במקום שלא יראו אותה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני רוצה לשלוח גם קורות חיים כי אני לא רוצה להיתקע רק בעיר שלי, רוצה עוד אופציות מסביבה קרובה נוספות.

וגיחכתי קלות מהמשפט האחרון :D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לכולם בלי קשר מה הם מחפשים. קרה לי לא פעם שהגיע אליי אדם למשרה מסויימת שלא היה מתאים לה ונקלט לתפקיד אחר לחלוטין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעתים בחברות כמו כלנית כרמון וכד' יש פרוייקטים לאנשים ללא נסיון.

אתה יכול גם לנסות בתמיכות טכניות למינהן, אבל הקשר בין טכנאות רחוק בהחלט ואתה תקבל מזה הרבה כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאי, לא רוצה להיתקע בתור מרכיבן מחשבים כי זה גם מה שלא מלמדים היום בטכנאות מחשבים אלא על מערכות הפעלה, תקלות, פקודות, קבצים, מבנה המחשב, וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלא מעט אנשים, כולל אני, אמרו לך, בשרשור הקודם שפתחת, שהקורס הזה הוא עבודה בעיניים וחבל על הכסף שלך.

איזה תקלות אתה מדבר?, איזה פקודות?

מבנה המחשב? "תכירו זה לוח אם וזה ספק כוח".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נהניתי מאוד וכן היו דברים שלא ידעתי לעשות ולא הכרתי אותם, ככה שבעיניי זה לא עבודה בעיניים.

מה גם שהרבה אנשים היו חייבים תעודה של קורס כזה כדי להתקדם הלאה בעבודה שלהם, אז לא הייתי ממהר לקרוא לזה עבודה בעיניים.

נגיד, מעולם לא התעסקתי בווינדוס 10 עד הקורס, מעולם לא פתחתי גרופ פוליסי , מעולם לא עשיתי מחיצות בדיסק קשיח, מעולם לא פירקתי מחשב מא-ת, ולא התעסקתי בביוס לבד, לא התקנתי מערכות הפעלה לבד, לא התקנתי מכונה וירטואלית, לא ידעתי מה זה קבוצות משתמשים, לא ידעתי איך להתקין מדפסת ולשתף אותה, לא ידעתי איך להתחבר מרחוק ממחשב למחשב וכן הלאה.

אומר את זה כדי שתבין שלא לכולם זה "עבודה בעיניים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וכל הזמן אמרו לנו שאנחנו צריכים להשתלב בתחום הסייסטם, ארגון וכו'.

העניין הוא איך להיכנס לשם , אין לי בעיה לעבוד תמורת שכר נמוך יחסית כדי לצבור נסיון , אין לי ילדים או משהו.

אבל לא רוצה שזה יילך לפח אז רוצה להיכנס למקצוע כמה שיותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיסטם בטוח שלא, אף אחד לא ייתן לך ככה לנהל שרת.

מה שנשאר לך זה הלפדסק, שזה ברוב הפעמים שם מכובס לשירות לקוחות.

אירגון?, אף אחד לא יתן לך לגעת בחומרה בחברת אנטרפרייז רק עם הקורס הזה, הנזק מול תועלת לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...