Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחכה לזמן שאושריקו יגיד שטכנאי PC זה גרוע, והוא הולך להיות נהג אוטובוס עם הכשרה על חשבון החברה. כי בקווים בין עירונים יש זמן להנות עם מוסיקה טובה.

עריכה:

אחרי שצחקתי קצת, אני אתן טיפ לאושריקו שאולי יפסיק להתמרמר:

בעיר הדרומית שאני בה מתגורר, יש 3 קבוצות פייסבוק שונות לדרושים לעבודה. הרבה גם שולחים בקשות לעבודה. נסה גם בפייסבוק.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל מעבירים עוד יום למען המשפחה.

או לפחות כדי שיהיה מקור הכנסה, מטרה כלשהי בחיים ומקום לקום אליו כל בוקר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה מישהו אחר מזמן היו קוראים לו טרול והשרשור היה ננעל, משום מה יש איזה "פינה בלב" לא מוסברת להזיות האלו.

לא אתפלא אם פותח השרשור הוא טרול כשר למהדרין :|

ולגבי לנעול שרשור - מנהלי הפורום משאירים אותו ואחרים פתוחים,שיהיה לאנשים לחוצים אחרי יום עבודה מטורף - קצת נחת לצחוק ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מפתיע ששוב, כולם טועים ורק אדם אחד צודק.

סליחה, אבל אני לא יכול להתאפק.

מיליון דפים על ההתנהגות שלו, בשלל שרשורים הזויים, לא מקשיב ועדיין כותבים לו מגילות על מגילות (וממשיכים !!!).

אם זה היה מישהו אחר מזמן היו קוראים לו טרול והשרשור היה ננעל, משום מה יש איזה "פינה בלב" לא מוסברת להזיות האלו.

העיקר שסלע לא בפורום. אין שום טיפת הגיון בדבר הזה.

אמרתי את זה לפני בערך 300 עמודים עוד בשרשור הדייטים - אין לי מושג למה אחרי הפעם החמישית שהוא פשוט מנפנף ב(חוסר) אלגנטיות כל מה שאומרים לו ומנסה לשכנע שהדרך שלו היא הנכונה והטובה, עוד ממשיכים לכתוב לו ולענות לו ברצינות. עוד יותר מצחיק הלייקים שלו לתגובות פה כאילו הוא אומר "הפנמתי", ממש מופע בידור.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי, גם שם אין כלום, שאני מכיר.

שמע, בזמן הזה יכולת למצוא אינספור עבודות טכניות או חצי-טכניות ברמת כניסה, כמו עוזר למפעיל מכונה במפעל או כל דבר דומה ומשם להתפתח אחרי שתצבור ניסיון. במקום זאת הלכת לכיוון לא הכי רלבנטי בשבילך.

לדעתי עזוב את זה עכשיו ותמצא משהו טכני נחמד לעבוד איתו במפעל. זה אומר גם משרות בכל מיני תפקידים במפעלים, גם אם לא הכי "נחשקים", אך כאלו שיתנו לך סיכוי להתפתח כשתרצה.

יש לך עוד סיכוי עכשיו להתחיל משהו כזה ולצבור ניסיון עבור משרות אחרות לפני שיגידו לך שלא צריך אותך לכלום כי יש בני 22 שיעשו עבודה יותר טובה בשביל מינימום. עזוב מחשבים.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לשכוח מה שלמדתי, אין לי איפה לתרגל (אין לי מקום בדיסק קשיח להפעלת מכונה וירטואלית כרגע) והזמן דופק.

בסוף, אני אגיע לאילת ואתם תצחקו עליי...

אז תקנה עוד הארדיסק חדש ותתקין(מדובר בגג 200 שקל) - הארדיסק זה בוטנים בעלות שלו ביחס לעלות שימור הידע.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה גר בבית עם ההורים? אם אני הייתי בגילך (25-26 לא?) ללא תואר וללא ניסיון ממשי בעבודה ו ועוד עם דרישות לגבי סוג עבודה אחרי קורס של יומיים, כבר מזמן היו מעיפים אותי מהבית.

שדרך אגב, רוב האנשים לא לוקחים "פסק זמן מעבודה" בשביל ללמוד פעמיים בשבוע בערב, אלא עושים הכל במקביל.

לדעתי עד שלא תקבל איזה זאפטה לפנים בסגנון של אולטימטום מההורים שום דבר לא ישתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו דחיל ראבק,

איפה אתה גר? מה הבעיה לנסוע למרכז? יש רכבות היום וזה די נוח. יש לא מעט אנשים עם ניסיון או סטודנטים/בוגרי תארים נחשקים מאוניברסיטאות נחשבות נוסעים כל יום לעבודה במרכז. במה אתה שונה מהם? תרים את הרגליים ותמצא מקום עבודה.

ולגביי הידע שלך מהקורס - תתחיל לתרגל. התחום החומרתי אמנם לא משתנה יותר מדי, אבל כן חשוב להיות מתורגל באיתור תקלות, להבין מה קורה, להתעדכן מדי פעם בטכנולוגיות חדשות או בחומרה חדשה. הייתי מציע לך אפילו לקנות איזה מחשב משומש בגרושים ולהתאמן עליו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה גר בבית עם ההורים? אם אני הייתי בגילך (25-26 לא?) ללא תואר וללא ניסיון ממשי בעבודה ו ועוד עם דרישות לגבי סוג עבודה אחרי קורס של יומיים, כבר מזמן היו מעיפים אותי מהבית.

שדרך אגב, רוב האנשים לא לוקחים "פסק זמן מעבודה" בשביל ללמוד פעמיים בשבוע בערב, אלא עושים הכל במקביל.

לדעתי עד שלא תקבל איזה זאפטה לפנים בסגנון של אולטימטום מההורים שום דבר לא ישתנה.

בדרך כלל מנטליות כזו באה מהבית. יש לא מעט אנשים שהם כבר דור שלישי ליושבי ביטוח לאומי ובתי קפה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מתחיל לעצבן: מצד אחד אושריקו החמוד אומר שאין לו כסף לקנות דיסק קשיח ב-200 ש"ח והוא חייב למצוא עבודה, ומצד שני האדון לא מתפשר או מחפש עבודה לא בתחום.

צא לעבוד, אפילו כמתדלק. עם הכסף של העבודה, תשלם על מה שאתה רוצה: תתאמן בבית, תצרוב/תשרוף/תחליף מה שבראש שלך בבית. לא מצליח עכשיו למצוא עבודה? תמשיך לחפש אבל תעבוד בעוד מקום, ועל הדרך תתנדב במקצוע הזה.

אחרי זה תוכל לרשום בקו"ח "מתנדב לקהילה לתיקוני המחשב בחינם". שורה כזו שווה יותר מאשר "סיימתי ללמוד במכללת שקר כלשהו קורס טכנאי PC ואני רוצה להיות איש סיסטם".

הנה עוד הודעה סתמית שפות"ש יקרא, ידפדפף, יגיד "נחמד בוא נעשה משהו בנידון", אלך למקרר לשתות קולה וישכח הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מנטליות כזו באה מהבית. יש לא מעט אנשים שהם כבר דור שלישי ליושבי ביטוח לאומי ובתי קפה.
גם קשה מאוד לשבור אותה. צריך ממש להפנים ש"הנה, הכל להיות אחרת" כדי להתחיל לשנות דברים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר שאין לו כסף לקנות דיסק קשיח ב-200 ש"ח

רק אני לא מבין למה צריך הארדיסק מיוחד בשביל פאקינג מכונה וירטואלית?

מה כבר הוא הולך לעשות עם המכונה הזאת?

בנייד של העבודה יש לי דיסק 250גיגה מסכן, מפוצץ תוכנות וחומר של העבודה, ועדיין יש עליו 2 מכונות וירטואליות, אחת עם וינדוס XP ואחת עם red hat.

ניראה שאושריקו רוצה לעבוד, אבל במקצוע שלו.. מאלף הארדיסקים אפריקאים לבקנים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...