Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית מנוע נדלקה (קוד P0741), טויוטה קורולה 2005

Roy_toyota
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכל חברי הפורום היקרים.

ברשותי קורולה רנאקס 2005 עם 117k.

לפני כשנתיים כאשר הרכב עמד על נסועה של 100k.

נדלקה נורת התראה של תקלת מנוע ולאחר סריקה במחשב הייתה תקלה p0741 תקלה מהטורק של הגיר משהו של הסלנואיד.

לאחר המלצת המוסכניק שלי להחליף נוזל גיר בהחלפה חלקית של נוזל מקורי בלבד נעלמה הנורה ואיתה נעלמה התקלה.

אתמול לאחר נסיעה ארוכה נדלקה שוב הנורה ויש את אותו קוד התקלה p0741.

האם לבצע שוב החלפה חלקית של נוזל התמסורת ןלקוות לטוב?.

תודה רבה לעונים ויום מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרותי, מדובר בתקלה חוזרת בדגמי קורולה וראנקס.

הסולונואיד המדובר אחראי על נעילת ממיר המומנט בשיוט ע"מ לחסוך בדלק. אין סיבה להכנס לשיפוץ גיר. המשמעות של המצב הנכחי הוא צריכת דלק מוגברת במעט בשיוט נינוח (כי בשיוט לא נינוח ממיר המומנט נחור ננעל). אם נניח שרק כ50% ומטה מהנסיעות הם בינעירוניות, ושהחסכון הוא כאשר הממיר נעול הוא של כ15%. יוצא שתהיה עליה של כ7% בצריכת הדלק . יקח הרבה מאד זמן עד שזה יגיע לעלות שיפוץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה ממושכת עם ממיר מומנט לא נעול משמע הרתחת השמן גיר משמע קיצור אורך חיי הגיר.

מה שצריך לעשות זה לבדוק את הבלוק שסתומים בין אם שסתום מכאני בבלוק שסתומים עצמו תפוס או סלונואיד חשמלי או חיישן מהירות טורבינה tss או בעיית מגעים בצמת חוטים.

לעיתים ההחלקה נובעת ממיר מומנט תקול או לחץ שמן גיר נמוך כתוצאה מרכיב שקרס.

פנה למכון גירים לבדיקה יתכן ויהיה ניתן להציל את הגיר לפני שהוא ישבוק ויזדקק לשיפוץ מלא.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי ביום חמישי עם הרכב מאילת לירושלים בנסיעה רציפה כ-350 קילומטרים.

ומנורת הצ'ק אנגין לא נדלקה והרכב נסע בצורה מופתית.

במהלך השבוע אבדוק לעומק את עניין המנורה שנדלקה ונכבתה ואחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן

גם לי יש ראנקס 2004 כבר 4 שנים וסובל מתקלה דומה. החלפתי שמן גיר בצורה מלאה ( כמובן ששמן מקורי). לאחר תקופה שזה לא עזר החלפתי גיר מפירוק פלוס ממיר מומנט והתקלה עדיין חוזרת. אין איזה בעיה בגיר המנורה פשוט נדלקת בנסיעות ארוכות זה הכל. אני כבר התיאשתי וחי עם זה למען האמת בהרגשה שלי שזה פשוט נתוני מחשב, במידה והיה אפשר לשנות משו בהגדרות מחשב הנורה לא הייתה נדלקת.

מקווה שתשיג פתרון לתקלה אני מחכה לעדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתיעץ עם מכון שיפוץ גירים כי חבל לשפוך כסך על תיקוני נסיון שלא יעזרו.

ממה שאני זוכר על התקלה הזאת זה זה נגמר עם שיפוץ מוח של הגיר או שיפוץ של הגיר עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...