Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'פ, אופניים חשמליים, ובעלים שחושב שהוא מנהל את העולם

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי שאלה.

הבן שלי נסע עם אופניים חשמליים בצומת כנות, כשרצה לעבור במעבר חציה, נהג הג'יפ עצר ונתן לו לחצות, אך תוך כדי החציה נהג הגיפ נסע ונכנס בבן שלי, האופניים נכנסו מתחת לגיפ והבן שלי עף קדימה. ביקרנו בקפלן כל הלילה ואכן הפציעות לא נוראות למרות שחלפו 5 ימים ויש עדיין כאבים באגן ובכתף.

מיותר לציין כי בשעת התאונה לא הוזמנה ניידת למקום למרות שהבן שלי נפצע בחלקי גופו. אני הגעתי למקום רק לאחר שהכל פונה.

כששוחחתי עם הבחור הוא אמר שהוא מעדיף לסגור ביננו בלי לערב משטרה, אני כמובן לא הסכמתי, כי בכל זאת יכולים להיות נזקים מצטברים. אביו של הבחור סירב עד עצם היום הזה למסור לי את פרטי הביטוח בטענה כי הבן שלי נסע ללא פנס, ונגרמו לו נזקים ברכב( כן מה שאתם שומעים, הבן שלי הפך מקורבן לאשם). אציין כי טענה זו אינה נכונה כלל וכלל מאחר ולבן שלי גם היה פנס וגם הצומת שם מוארת היטב.

לתאונה היו עדים רבים, אך מאחר והגעתי כשהאירוע הסתיים אין לי בעצם עדויות, תצלומים, למעט מסמכים רפואיים מתוך הביקור במיון בקפלן.

ניגשתי למשטרה ובמשטרה נתנו לי למלא טפסים וביקשו שלאחר שאמלא ואצרף את כל המסמכים הרלבנטיים הם יטפלו בזה (אז לכל מי שחושב שמקבלים פרטים מהמשטרה זה בולשיט).

כיום אני נמצאת בפני שוקת שבורה, נותרתי עם אופניים חשמליים מרוסקים, אביו של הנהג מסרב למסור לי פרטים, הבן שלי נותר עם כאבים באגן ובגב מעוצמת המכה, אין לי צילומים ואין לי עדויות.

אבל יש לי שאלה קטנה. האם מישהו יודע מה אני יכולה לעשות, והאם יש מצלמות באזור צומת כנות ליד אולם האירועים 'לארה'.

אשמח לכל תשובה ועזרה.

עמליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממסמכים רפואיים מהמיון (שגם שם בד"כ רושמים "היה מעורב בת.ד. לדבריו), אילו הוכחות להשתלשלות הארועים יש ברשותך?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ראשית יש לחלק בן נזקי הגוף לנזקי רכוש.

לגבי נזקי הגוף, את תובעת את ביטוח החובה של הנהג הפוגע, ונזקי רכוש את תובעת את הנהג או ביטוח צד ג שלו.

דבר נוסף, יש לשמור כל תעוד רפואי שקשור לתאונה, וזה בכדי למקסם את הפיצוי הכספי שינתן.

לגבי האופניים, המשטרה אמורה לתת לך את פרטי בעל הרכב, לאחר שיהיה לך את פרטי בעל הרכב תגישי נגדו תביעה בתביעות קטנות, אחרי קבלת כתב התביעה, הוא כבר ירוץ אחריך.

כמובן שרצוי מאוד לחפש עדים לתאונה או אולי הצומת מצולמת ע"י חנויות ש באיזור וזה כדי להוכיח את אשמתו של הנהג.

בהצלחה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מספר רכב של הנהג שפגע?

ככל שאין לך, נסי לאתר מצלמות אבטחה באיזור שאולי קלטו את הרכב..

לגבי פגיעות גוף, ככל שלא יאותר בעל הרכב קרנית היא זאת שתישא בעלות נזקי הגוף.

בהצלחה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בריאות לילד!

מה הכוונה צומת כנות?

אין שם רמזור להולכי רגל?

מבלי להיכנס לפרטי האירוע, אסור לחצות מעבר חציה ברכיבה, רק מעבר חציה שיש בו סימון לאופניים מותר לחצות ברכיבה.

ובכל מקרה, על הנהג למסור את פרטי הביטוח. בלי קשר למי אשם. אם יש את הטלפון, לציין שאתם פונים למשטרה בעניין התאונה, ומהר מאוד תקבלו את הפרטים. אפשר לפנות למשטרה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שיש לך קייס.

חוקית, אסור לרכוב על מעבר חצייה עם אופניים, כך שלבנך לא הגיעה זכות קדימה. זה לא מנקה את נהג הרכב מאחריות, אבל מאוד מקטין את הקייס שלך לפיצוי על הנזק לאופניים, וכן... יכול להיות שדווקא בנך יחוייב על הנזקים לרכב.

מבחינת ביטוח נזקי גוף, בנך מכוסה גם אם הנהג לא ידוע. במקרה כזה תובעים את אבנ"ר.

https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94_%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%AA_%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%92%D7%99%D7%9F_%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%AA_%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D

מדברייך משתמע, כביכול, שנהג הרכב נתן לו לעבור, אבל אז המשיך בנסיעה?

כלומר, הוא דרס אותו בכוונה?!

לא סביר...

יותר סביר שנהג הרכב לא הבחין בו, נכון?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ להיעזר בפייסבוק ולמצוא עדים לתאונה - תוך אזכור מקום וזמן התאונה. רפואה שלימה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

קו מז'ינו הוא לא הטעות היחידה של הצרפתים :mm_surpri

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...