Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבוצת כלמוביל - שמחים להצטרף לקארספורום

קבוצת כלמוביל
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שנה מאוחר יותר...

שלום רב

קודם כל..ברוכים הבאים

אולי סוף סוף נקבל תשובות/פיתרונות לכל מיני סוגיות.

יש ברשותי יונדאי איוניק 2020 דגם סופרים, לפני זה גם היה לי איוניק 2017 סופרים, יש לציין שאני לקוח של כולמוביל כבר 15 שנה, יש לי סוגיה שמפריע לי מאוד במערכת המולטימדיה המקורית של הרכב, איך זה שאין בה "RDS" (רישום שם התחנה של הרדיו)?? עדיין מיצרים היום מערכות כאלה?!?!?!?! בכל פורום שניכנסתי, אמרו לי "לא יכול להיות, אין כבר כאלו מערכות כיום, אתה פשוט לא יודע להפעיל את זה"...אמרתי אולי אני באמת לא יודע להפעיל זאת?! אולי באמת יש דרך?!

האם יש דרך להפעיל זאת?! האם ייצא איזה שהוא עדכון תוכנה/חומרה?!

בלי קשר גם המערכת נשמעת בצורה חובבנית ביותר (חסרים כיווני צליל, חסר loudness)...רציתי להתקין מגבר כדי לשפר קצת את השמע, אמרו לי שברכב הזה זו בעיה, אין מצבר לקחת ממנו חשמל.חבל שלרכב כל כך עשיר בטכנולוגיה שמו מערכת (אומנם מקורית) אך בסיסית ביותר!!!!

ממש הורס את כל חווית הנהיגה!!!

אז שוב...האם ייצא עידכון תוכנה/חומרה או משהוא בנידון???

מה שהכי מפריע לי כרגע זה החוסר ב "RDS"...יש כל כך הרבה תחנות רדיו, שחוסר התכונה הזו ממש מפריע.

יש עוד דבר שמציק לי אבל לא קריטי, וזה הסרת משטח הטעינה האלחוטי!(למה?????)

תודה רבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי בוני, גמרת לנו את ההקצאה לסימני קריאה ושאלה עד אמצע מרץ...

לגבי ה"בעיות" ברכב שלך, מציע לך להתחיל מקריאה של ספר הרכב. משהו אומר לי שתמצא שם תשובות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כלמוביל קוראים כאן, אז ממש התלהבתי מהג'נסיס (7 מקומות) החדש, אני מאוהב באאוטלנדר שלי אבל מה לעשות, מבפנים הוא נראה עלוב ממש, והג'נסיס פשוט מושלם מבפנים ומבחוץ, אם תייבאו אותו ותתמחרו אותו נכון, אני מאמין שהוא יהיה להיט. אז אל תהססו... קראתי שאתם בודקים את השוק, לדעתי אין לכם מה לבדוק, כל קרוסאובר הוא להיט בישראל, ואנשים יעופו על הדבר הזה (שוב, אם כמובן הוא יתומחר סביר, אל תשכחו שאחרי הכל זה יונדאי).

אין לי כיס כל כך עמוק, אבל אם אחרי שנתיים הוא יעלה 250K יד שניה, וצריכת הדלק תהיה סבירה (זה נתון שלא כל כך ברור לי), יש סיכוי טוב שיהיה לי קרוסאובר תוצרת ג'נסיס בחניה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלואי וזה יהיה 300K, אחרי שנתיים-שלוש זה יוכל להיות 150 ביד שניה. הפחד שלי הוא שהם יעופו על עצמם ויתקעו תג מחיר של 400K וצפונה. מן הסתם הם יסתכלו על המחיר של אינפיניטי QX60 שהוא גם סאב של 7 מקומות וזה בערך אותו סיפור (מותג יוקרה של ניסאן). המחיר שלו מתחיל מ360K.

ההגיון אומר שאם הם רוצים להיות תחרותיים ולמכור את הרכב הזה חזק, אז הם צריכים באמת למכור במחיר של 300K שיתן פייט גם לאינפיניטי, שלא לדבר על אאודי Q7 שהמחיר שלו באיזור 550K.

אבל חוסר ההגיון אומר שאם אינפיניטי יכולים, אז גם אנחנו... ומותג יוקרה צריך להיות יקר, וכו'. ותכלס יהיו פראיירים שיקנו בכל מחיר.

לכן אני מקווה שכלמוביל ישתמשו בהגיון ויחדירו את הרכב הזה במחיר תחרותי.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי בוני, גמרת לנו את ההקצאה לסימני קריאה ושאלה עד אמצע מרץ...

לגבי ה"בעיות" ברכב שלך, מציע לך להתחיל מקריאה של ספר הרכב. משהו אומר לי שתמצא שם תשובות.

חחחחח....קרעת אותי:lol::lol::lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי. עכשיו גמרת לנו גם את הח'-ים. מה יהיה...?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל חוסר ההגיון אומר שאם אינפיניטי יכולים, אז גם אנחנו... ומותג יוקרה צריך להיות יקר, וכו'. ותכלס יהיו פראיירים שיקנו בכל מחיר.

אתה יודע... ככה בד"כ זה עובד. זה אפילו אותו שורש י.ק.ר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לקבוצת כולמוביל

מקווה שעכשיו אקבל תשובה - גם "זה מה יש!!!" - זו תשובה, העיקר לקבל תשובה

כרגע אני עם איוניק חדשה (2020)

הייתי מעוניין לדעת למה הרדיו ה"מקורי" לא תומך ב "RDS" ?

כיום עם ריבוי תחנות הרדיו, זה כבר לא "פינוק"...אלא דבר חיוני ביותר!!!

האם ייצא עידכון חומרה/תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא גרים כאן יותר.

אבל לפני שכתבת כאן:

ניסית ללחוץ על כפתור RDS?

לקרוא את ספר ההפעלה?

להתקשר לשירות של כלמוביל?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לקבוצת כולמוביל

מקווה שעכשיו אקבל תשובה - גם "זה מה יש!!!" - זו תשובה, העיקר לקבל תשובה

כרגע אני עם איוניק חדשה (2020)

הייתי מעוניין לדעת למה הרדיו ה"מקורי" לא תומך ב "RDS" ?

כיום עם ריבוי תחנות הרדיו, זה כבר לא "פינוק"...אלא דבר חיוני ביותר!!!

האם ייצא עידכון חומרה/תוכנה?

אם זה היה אעלק "חיוני ביותר", כבר מזמן היית בודק ברצינות.

אתה רוצה סתם להתקרצץ עד שמישהוא יאכיל אותך בכפית.

תפתח כבר ספר רכב...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אם זה היה אעלק "חיוני ביותר", כבר מזמן היית בודק ברצינות.

אתה רוצה סתם להתקרצץ עד שמישהוא יאכיל אותך בכפית.

תפתח כבר ספר רכב...

היי

פתחתי את הספר רכב, התקשרתי גם לשרות לקוחות של יונדאי, נאמר לי שבמערכת המקורית של האיוניק שמגיע לארץ אין "RDS"

מעניין למה?

מקווה שיצא עידכון תוכנה/חומרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

פתחתי את הספר רכב, התקשרתי גם לשרות לקוחות של יונדאי, נאמר לי שבמערכת המקורית של האיוניק שמגיע לארץ אין "RDS"

מעניין למה?

מקווה שיצא עידכון תוכנה/חומרה

אני די בטוח שאמרו לך שאין DRS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...