Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבוצת כלמוביל - שמחים להצטרף לקארספורום

קבוצת כלמוביל
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז כן, אנחנו כלמוביל, ואנחנו שמחים מאוד (וקצת מתרגשים ) להתארח בפורום שלכם. נעים מאוד!!!

בהקשר של הפורום הזה נייצג כאן בעיקר את המותגים יונדאי ומיצובישי ואת הטרייד אין שלנו.

אתם מוזמנים לקרוא עלינו בקישור.

על יונדאי ומיצובישי אין ממש צרוך להרחיב – שניים ממותגי הרכב המובילים והוותיקים שהדגמים המובילים שלנו איוניק, אאוטלנדר, קונה, ASX ואקליפס פוגשים אתכם בכל כביש ובכל רמזור.

את הטרייד-אין שלנו דווקא יש צורך להציג.

אצלנו בטרייד אין תמצאו במתחמים ברחבי הארץ את המלאי הגדול והמגוון ביותר באיכות הגבוהה ביותר של רכבים פרטיים מיד ראשונה ובאחריות מבית היבואן. נציגי כלמוביל טרייד אין מתאימים ללקוח את העסקה הנכונה ביותר, ומספקים ביטחון מלא של רכישה מיבואן עם גב כלכלי איתן, רמת שירות ואיכות שנדיר למצוא בעולמות היד השנייה ויעידו על כך מספר גדול מאוד של לקוחות חוזרים. בכל מתחמי הטרייד אין שלנו תוכלו לסגור את כל מה שצריך לרכב הבא תחת קורת גג אחת – עם אפשרויות טרייד אין, רכישה, מגוון מסלולי מימון מותאמים אישית וביטוח ואפילו את העברת הבעלות יעשו עבורכם.

מכיוון שאת מרבית המותגים והפעילויות אתם בטוח מכירים כחובבי רכב, אנחנו רוצים לעלות שלב בשיח עימכם. אנחנו רוצים לסייע היכן שצריך, לשמוע על חוויות טובות, וגם לצערנו על התנסויות פחות טובות. המטרה – להשתפר.

אנחנו כאן לסייע במידה וצריך לתאם נסיעת מבחן או במידה ואתם מחפשים פרטים על דגם מסויים. אנחנו כאן אם צריך מידע טכני ספציפי שצריך לעבור דרך המחלקה הטכנית שלנו, או בכל עניין שאתם סבורים שנכון יהיה לערב אותנו. אנחנו לשרותכם גם באופן גלוי וציבורי בפורומים הפתוחים, וגם אם מישהו רוצה להתכתב עימנו באופן דיסקרטי בהודעה פרטית.

את הפעילות כאן יוביל צוות הדיגיטל שלנו, ודרכו למוקדים השונים, למרכזי המכירה ואולמות התצוגה, למרכזי הטרייד אין, וכמובן גם למחלקה הטכנית.

מקווים מאוד שהנוכחות שלנו בפורום תסייע לחובבי הרכב ותאפשר שיח פורה, מקצועי וענייני.

להתשמע,

צוות הדיגיטל של כלמוביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כולנו מכירים את רכבי כלמוביל, מלך הליסינג.

בהזדמנות חגיגית זאת רציתי לשאול האם כלמוביל מתכוונת להביא לארץ I30N? ואם כן, מתי זה יקרה?

עריכה אחרונה על ידי baget
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף ללחץ - האם אתם מתכוונים לייבא את הI30N?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו ענקי לכלמוביל, על כך שאת כל הדגמים החשובים מקפידים לצייד במערכות בטיחות מתקדמות

של היצרן, ובכך פטורים מהתקנת מובילאיי!

נכון להיום, אני רואה שזה המצב לפחות בדגמים החל מ 130K ש"ח (I30, איוניק, ASX ועוד )

לא מובן מאליו! בחלק מהיבואנים של היפניות, וכמעט כל האירופאיות (חוץ אולי מדגמי פרימיום ממש יקרים!), "מסרסים" מערכות מעולות של היצרנים, ומאלצים את הלקוח להתקין מובילאיי על פי התקנות החדשות של משרד התחבורה.

לא תמיד בשקיפות מלאה כפי שניתן היה לצפות.

ואת זה הייתי חייב לציין בהגינות בתור מי שבאופן מסורתי מעדיף רכבים אירופאיים...

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים כלמוביל.

די ברור שאתם לא צריכים את הפורום בשביל להגדיל מכירות,

אבל כל יבואן שמצטרף לפורום ונכון להקשיב ולתת מענה - זה מבורך וראוי להערכה.

רק מראה לנו על כוחו של הפורום ואיזה מזל שקיימת פלטפורמה כזאת. יישר כוח גם לכם קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת הצעה לשיפור...

אם תיישרו קו עם הונדה סיוויק ומאזדה 3, ותציעו תאורת LED מלא בדגמים המקבילים שלכם,

אז החבילות שלכם כבר בכלל יהיו אטרקטיביות ברמה שאי אפשר לסרב...;-)

היה ממש משמח אם הייתם מציעים זאת כאופציה לפחות בדגמים המאובזרים של

איוניק ו-I30.

ולא בתוספת של 12,000 שקלים (!!) כפי שאחד היבואנים המתחרים שלא אנקוב עכשיו בשמו מציע.

ידוע לי שמשרד התחבורה אינו מגדיר Full LED כ"אבזור בטיחות", אבל לדעת רבים, תאורת LED בלילה בהחלט תורמת לבטיחות בכבישים בינעירוניים!

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים

היו כבר מספר נציגים של יבואנים שונים בפורום. חלקם עושים עבודה עקבית וטובה וחלקם התפוגגו לתהום הנשיה.

אני מאוד מקווה שתשמרו על נוכחות רציפה ופעילה בשרשורים השונים, גם כשלעיתים לא כל הנושאים יחמיאו לכם. בראיה רחבה, תמיד כשהיה נציג יבואן פעיל בפורום, גם הבעיות הסבוכות ביותר הצליחו לקבל ביטוי מאוזן ולבסוף נפתרו באופן הוגן ובטעם טוב. אני משוכנע שכל זמן שהנוכחות שלכם בפורום תקבל ביטוי פעיל ורציף, שני הצדדים יצאו נשכרים גם בטווח הקצר ובעיקר בטווח הארוך.

בהצלחה וכל הכבוד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלה.

האם יש בעיית מלאי של איוניק בארץ?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש מאי לבדו עלו על כבישי הארץ 1160 יחידות של יונדאי איוניק, יותר מכל דגם אחר בישראל.

מה גורם לך לחשוב שיש בעיית מלאי?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים!

אני מאוד שמח על שיתוף הפעולה הזה. אמנם אני לא לקוח ובינתיים גם לא פוטנציאלי (אפילו i30N לא תעזור. אבל זה בגלל התקציב שלי) אבל שמח מאוד שיבואן בוחר להקשיב לשטח, לדבר ולנסות לסייע לקהל הרחב ובשאיפה שעוד יבואנים וחברות מהתחום יקחו דוגמא

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים ואני מקווה שמהר מאוד זה לא יהיה "להתארח" ו"הפורום שלכם" אלא להצטרף והפורום שלנו.

הניסיון שלי איתכם הוא מלפני 10 שנים אבל הטעם הטוב של השירות עדיין נשאר ואפילו העביר את הטעם הרע של מוצר בעייתי שהיה אז. היום המוצרים טובים ומוכיחים את עצמם ואני מקווה שאיכות השירות נשמרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...