Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DAS-6 PRO PLUS VS Vertool DAS-21E

שימו לב! השרשור הזה בן 2144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רומז למשהו שלילי?, או שהכוונה היא להתחיל לקרוא ת'רדים בנושא? כי אין לי ממש זמן ו\או

סבלנות לזה, לכן פתחתי את השירשור פה, ע"מ לקבל תשובה ולסגור עניין בלי להתעמק

בכל "עולם הדיטיילינג".

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש לקנות מכונה כזאת בלי להתעמק בכל "עולם הדיטיילינג", WAT?!

דבר ראשון טוב מאד שאתה לא קונה רוטורית.

דבר שני, תקח את ה DAS PRO, אני ממליץ לך ללכת על מכונה עם אורביט יותר קטן (15) מאשר 21, למה?

1. אתה יכול להכנס ליותר פאנלים עם עיקומים חדים יותר כי המכונה צריכה פחות "שטח ישר" כדי לעבוד בצורה אופטימלית.

2. למישהו מתחיל שאין לו טכניקה יהיה לך קל יותר לעבוד איתה כי היא עוצרת פחות על קווי מתאר של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה..

בהחלט אין לי עיניין להיכנס לעולם הדיטיילינג יתר על המידה, אם כי יש לי ידע בסיסי..

ללא ספק מכונת DA זו האופציה היחידה, אין לי כוונה להרוס את צבע הרכב עקב שימוש לא מקצועי במכונה רוטרית.

לגבי הדגם קיבלתי... כנראה שאלך על הדגם הפלוס בכל זאת מכווון שנראה שהוא המתקדם והחזק ביותר ומגיע עם באנדל די מאובזר, ובהפרש מחיר די זניח.

עקרונית יש לי מכשיר DA של מגוואייר שמתחבר למברגה\מקדחה שהייתי משתמש בו עד עכשיו, והוא עושה אחלה עבודה, רק שהבעיה העיקרית שלי איתו זה הקוטר המאוד קטן שלו, מכאן מגיע הרצון לשדרג למשהו רציני יותר.

אני מניח שאוכל להשתמש בו באיזורים צרים ופאנלים לצד המכונה הגדולה שתכסה את רוב שטח הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה..

בהחלט אין לי עיניין להיכנס לעולם הדיטיילינג יתר על המידה, אם כי יש לי ידע בסיסי..

ללא ספק מכונת DA זו האופציה היחידה, אין לי כוונה להרוס את צבע הרכב עקב שימוש לא מקצועי במכונה רוטרית.

לגבי הדגם קיבלתי... כנראה שאלך על הדגם הפלוס בכל זאת מכווון שנראה שהוא המתקדם והחזק ביותר ומגיע עם באנדל די מאובזר, ובהפרש מחיר די זניח.

עקרונית יש לי מכשיר DA של מגוואייר שמתחבר למברגה\מקדחה שהייתי משתמש בו עד עכשיו, והוא עושה אחלה עבודה, רק שהבעיה העיקרית שלי איתו זה הקוטר המאוד קטן שלו, מכאן מגיע הרצון לשדרג למשהו רציני יותר.

אני מניח שאוכל להשתמש בו באיזורים צרים ופאנלים לצד המכונה הגדולה שתכסה את רוב שטח הרכב..

אני מעדיף מכונה רוטורית (מברגה עם התקן רגיל או רוטורית עם פלטה קטנה) לאזורים צרים כי אחרת התקן DA יתן כביכול "מכות" לפאנלים צמודים... טיפה אכניס אותך עמוק יותר לעולם הדיטיילינג XD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

יש בזה משהו.. אולי בהמשך אוסיף איזה פולישר או התקן רוטורי מיני שיעזור לי בהקשר הזה, בסה"כ לא מדובר בהשקעה גדולה.

גם ממילא הכוונה שלי היא להתמקד כרגע בחלקים העיקריים של הרכב ואני רוצה לעשות זאת ביעילות המירבית... ( אי שם בסוף 2014 הסוכנות ממנה קניתי את הרכב (צבע שחור!@) החליטה לפנק אותו בשטיפה במכונה לפני המסירה מה שכמובן גרם לסווירלים בכל הרכב), משהו שלא הצלחתי להיפטר ממנו לגמרי עד היום..

(אגב אני לעולם לא שטפתי את הרכב במכונה אפילו פעם אחת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?

מי אמר שאין אחריות? לא קניתי מוצר משומש בשוק, אלא מחנות מסודרת ומוכרת. יש אחריות מלאה על המוצר.

שנית - גם אם לא הייתה אחריות הייתי קונה, כי המכשיר הכי קרוב לזה שקניתי עולה בארץ 1400-1500 שקלים, לעומת ה-159 פאונד ששילמתי. אז כן, בשמחה אזרוק אותו ואקנה חדש במידת הצורך : )

חוץ מזה שמדובר בכלים מאוד אמינים בדר"כ, בטח שלא מדובר בשימוש מקצועי על בסיס יום יומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...