Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט 2000 הסבה לדיסק ים מאחורה במקום דראמים

שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים מקווה שזה קשור לנושא...

יש לי יונדאי אקסנט שנת 2000 מנוע 1.5 האוטו באמת נוסע טוב והכל אבל רציתי לדעת אם יש אפשרות לעשות הסבה לברקסים מאחורה ולשים שם בלמי דיסק במקום הדראמים שיש...

אם כן מאיפה אני מתחיל ? פירוקיות ? לוקח מאלנטרה ? להזמין מחול ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל ביעיולות בלימה ברכב עם בלמי תוף מאחורה לבין רכב זהה עם בלמי דיסק מאחורה, קטן עד קטן מאוד.

יתרון של בלמי דיסק הוא בקירור טוב יותר שלהם, מה שמאפשר להם להתמודד עם סדרת בלימות רצופות ממהירות גבוהה או עומס קיצוני אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל ביעיולות בלימה ברכב עם בלמי תוף מאחורה לבין רכב זהה עם בלמי דיסק מאחורה, קטן עד קטן מאוד.

יתרון של בלמי דיסק הוא בקירור טוב יותר שלהם, מה שמאפשר להם להתמודד עם סדרת בלימות רצופות ממהירות גבוהה או עומס קיצוני אחר.

בס"ד

בקיצור, תחסוך לעצמך את הכסף.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הבלימה מתרכזת בדיסקים הקדמים.

אם חסר לך עוצמה בבלימה , לך על ברקסים איכותיים ורפידות עוד יותר איכותיות, על הדרך החלפה מלאה של נוזל הבלמים לאחד איכותי, וזה יהיה עדיף הרבה יותר (גם בעלויות) מהמרה של הדראמים לדיסקים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדברים. שיפור כנראה שלא תרגיש אם אתה לא הולך לימי מסלול או יורד את בית אורן בנהיגה מבצעית.

מה שכן, תשלול תקלה במערכת הבלמים שלך אם אתה לא מרוצה לעוצמת הבלימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית זה אפשרי, לא יודע מה לגבי הABS כי אם יש לך יש מצב שזה בעייתי או דורש קומבינות.

חוקית אני מאמין להוציא אישורים אבל על תתפוס אותי במילה.

בפועל? כל עוד הנסיעה שלך היא איננה ספורטיבית שמלוות בבלימות אגרסיביות מרובות או נגיד מילא והיה לך נגרר אז הייתי מבין את הצורך או נגיד והיית נוסע כל יום בירידה הררית רצינית הייתי מבין.

ההבדל בגדול הוא שדיסק הוא מאוורר ומאפשר לרפידות להתקרר מהר וכך יכולות הבלימה נשמרות יותר טוב.

אם כבר להחליף את הרפידות בלמים הקיימות והנוזל בלמים כמו שנאמר כבר מעלי אתה תרגיש שיפור. ואולי גם החלפה של בולמי הזעזועים במידה והם עייפים/תקולים תעזור לסייע בבלימה (במידה מועטת כמובן זה לא בלמים) ואפילו תוכל להאט מעט פחות לפני פסי האטה, מכשולים וכו'. כמובן גם צמיגים תקינים בלחץ אוויר תקין יאחזו טוב יותר=יהיה ניתן לבלום טוב יותר לפני שהם ינעלו לעומת צמיג שחוק.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...