Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה למונדאו אקובוסט טרנד

שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפתרון לבלמים לדוגמא, הוא גם בדמות החלפת הסט הקדמי.

כיום הסט יחסית "קטן" ואם אתה מחפש קיט מושלם, יש את החברה הזאת:

https://www.dcperformance.co.uk/subcat/fo07-1/k-sport-front-big-brake-kit.html

172ba7bab348f9b92ed2f210aff0fa32.jpg

כידוע לי, ניתן להכניס את המידה 356X32 בג'אנט 17 אינצ' לרוב (לא תמיד) אך אם ללכת על בטוח, אז 330MM.

הקדמיים המקוריים הם 302 מ"מ ונחשבים "קטנים" לרמת הביצועים שדורשים מהם.

במידה ואתה לא רוצה להחליף קאליפר יחד עם התושבות (לא עבודה מסובכת מדי) תמיד אפשר לרכוש צלחות בלימה מסדרת הביצועים של BREMBO מהיבואן בארץ למשל מחורץ/מחורר וכו' במידה המקורית יחד עם רפידות תואמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לדעתי רכב שקרוב למונדאו היום , עם מנוע 2.0 ליטר במחיר שהוא כי רכב לשקל בשנתון כזה.

ביצועים של רכבים יקרים בהרבה (עם תכנה), נוחות ומרחב פנימי נדיר. אבל אין מצב להחלפת טורבו

בפחות מ6 אלף שקל.

עדיף מלקנות גולף GTI רק בלי המחיר שלה(סתם דוגמה). אפשר לקנות עוד מונדאו אחת לחלפים במקום הגולף.

לא משווה בניהם, אבל אני יודע מה הייתי אני מעדיף, ברור שמונדאו.

כמו שאמרו לפני, יש לצפות לכשלים במקומות הרגישים, בגיר והטורבו...קח זאת בחשבון(תלוי בכיס).

ואם לא עשית סיבוב על אחת כזאת, אז כדאי שתעשה ומהר. ככה תדע מה אתה הולך לקנות או להפסיד :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ימצא אחת מטופלת היטב, ויטפל בה באהבה, אין ספק שיהנה מאחד הרכבים במחיר הזה, באמת בשביל כאלה ביצועים המחיר מצחיק

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

ראיתי שאפשר לקנות סט מצמדים תחליפי בחול כולל המשלוח בסביבות 1500 ש"ח, בהתחשב בעלויות של מצמד מקורי במקרה של כשל בגיר אני אקנה את המצמדים התחליפיים. טורבו מקורי עולה בחול כולל המשלוח בסביבות 4000 ש"ח, האם קיימים תחליפיים?

אני מתעניין כרגע בטרנד שנת 2013 98,000 ק"מ הרכב נראה טוב ובעל הסיטורית טיפולים מלאה במורשה(ווידאתי החלפת שמן גיר ב 60K), נקנה מליסינג 0 ק"מ.

מה לדעתכם יהיה מחיר סביר לרכב?, הבעלים פרסם אותו ב 43K, עדיין לא דיברנו על המחיר. חשבתי להציע 36K בהתחשב שהרכב מליסינג ובזה שהשוק מת לרכבים כאלו.

אגב, במידה וארכוש את הרכב חשבתי להחמיר עם הטיפולים ולהחליף שמן גיר+פילטר כל 40K ושמן מנוע בכל 10K

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

ראיתי שאפשר לקנות סט מצמדים תחליפי בחול כולל המשלוח בסביבות 1500 ש"ח, בהתחשב בעלויות של מצמד מקורי במקרה של כשל בגיר אני אקנה את המצמדים התחליפיים. טורבו מקורי עולה בחול כולל המשלוח בסביבות 4000 ש"ח, האם קיימים תחליפיים?

אני מתעניין כרגע בטרנד שנת 2013 98,000 ק"מ הרכב נראה טוב ובעל הסיטורית טיפולים מלאה במורשה(ווידאתי החלפת שמן גיר ב 60K), נקנה מליסינג 0 ק"מ.

מה לדעתכם יהיה מחיר סביר לרכב?, הבעלים פרסם אותו ב 43K, עדיין לא דיברנו על המחיר. חשבתי להציע 36K בהתחשב שהרכב מליסינג ובזה שהשוק מת לרכבים כאלו.

אגב, במידה וארכוש את הרכב חשבתי להחמיר עם הטיפולים ולהחליף שמן גיר+פילטר כל 40K ושמן מנוע בכל 10K

בס"ד

1. אודה לך אם תשלח לי בפרטי את הקישור של הטורבו.

2. מומלץ בחום לקצר טווחים בהחלפות שמן מנוע+שמן גיר

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

1. שלח לינק לטורבו.

2. שכחת מיסים, אתה תשלם עשרות אחוזי מס כך שזה יתקרב ל 5.5 אלף.

3. שלח לינק למצמדים התחליפיים לכאורה, נראה מה מצאת.

4. בחירת המרווחים לשמן גיר והפילטר זה נהדר.

5. שמן מנוע אתה צריך 7.5K ולא 10K כתלות באופי הנסיעה. שוב, לידע כללי יונדאי טוסון 2 ליטר אטמוספרי היצרן מבקש להחליף שמן מדי 7500 ק"מ ישראלי או 6500 חו"ל שמן ופילטר שמן מנוע. מתי מחמירים? רשום בספר הרכב, נסיעות קצרות, נסיעות בפקקים, נסיעות עירוניות, גרירה, סחיטת ביצועים מהמנוע על בסיס קבוע, נסיעה מעל טמפ' של 32 מעלות צלסיוס חיצוני ועוד הרבה.

ברור לך שאם ביונדאי מבקשים 7500 אתה ב 10K באותם התנאים, מזיק. לא צריך להתאמץ, רשום בספר הרכב בסעיף החמרת הטיפולים.

6. לאחר שדרוג התוכנה, שקול לעבור לשמנים של MOTUL מסדרה 8100 (יש ייבוא לארץ וניתן להזמין במגוון חנויות) או לחלופין שקול מעבר ל CASTROL EDGE (אין לנו שמן בתקן לצערי אלה רק MAGNATEC), תמצא משהו קרוב ובצמיגות הקרובה יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שאתה מחפש רכב מנהלים חזק יחסית.

מה עם אופל אינסיגניה? אמנם לא גיר רובוטי אלא רציף 6 הילוכים, אבל אמין מאוד, 220 כ"ס מהחברה, ועם תכנה מגיע לאותם מספרים כמו המונדיאו.

בנוסף יש את גרסת החמש דלתות, שנותנת לרכב מראה מאוד מגניב מאחורה וגישה ענקית לתא מטען ענק, לעומת המונדיאו שהפתח כניסה לתא מטען קטן משמעותית.

קח בחשבון שהאופל תצרוך יותר דלק.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו מקורי https://www.ebay.com/itm/Originaler-...sAAOSw4shX9kq5

משופץ :https://www.ebay.com/itm/Turbolader-...4AAOSwPbla4l9P

תחליפי (עדיין לא סגור אם הוא מתאים)

https://www.ebay.com/itm/New-Turbo-F...FanQBF&vxp=mtr

מצמדים תחליפיים:

http://www.pumaspeed.co.uk/product-Mondeo-20-Ecoboost-Clutch-Kit_16993.jsp

בעניין המיסים, ניתן לבקש מהמוכר להצהיר ערך של סביבות 1000 ש"ח על החבילה, המיסים ירדו באופן משמעותי.

לגבי הטיפולים- אין לי בעיה להחליף שמן מנוע ופילטר כל 5000 ק"מ אם זה יתרום משהו, אבא שלי מכונאי רכב ולכן העלות מבחינתח ממש נמוכה

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינסיגניה לא מחזיקה עם מונדאו משופרת, מבדיקה וניסיון מול אופל משופרת, הגיר באופל מסרס.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידוד רעשים משובח (גם כביש, גם מנוע וגם רוח), מבחינה זאת אין הבדל בין הטיטניום לטרנד, רק שבטיטניום יש רעש מנוע שמופק מלאכותית שאין בטרנד.

כשלי הייתה מונדאו (טיטניום 2009), נסעתי הרבה במקביל במרצדס E קלאס מודרנית, ואני מוכן להישבע שהעדפתי לשייט במונדאו שלי ולא בבנץ.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אכן.

לרכב יש פוטנציאל גבוה והרבה לא יודעים.

בנוגע לכח, יש המון חברות שמציעות מפות, כל אחת ומה שמייחד אותה, BR למשל, מציעים מפה מאוד אגרסיבית, היה לי את התוכנה הזו כמעט שנה, לא היו לי שום בעיות במנוע או ברכב, הלך לי מחזיר שמן בגיר אבל זה בגלל שהבעלים הקודם לא שמר על הגיר וזה היה פשוט בלאי של הרכיב,

מעבר לזה הכל פיקס,

שמתי לפני איזה חודש תוכנה של REFLASHTEAMIL, התוכנה הזו הרבה יותר טובה מה BR לדעתי האישית, הרכב מגיב מצוין מסלד נמוך מאוד, דוחף חזק מאוד ב 140 ומעלה עד מהירויות מאוד לא חוקיות.

המנוע מאוד רובוסטי, הטורבו גם, ברכב הזה חשוב לשים לב לתחזוקה מונעת, לקצר מרווחי טיפולים, לטפל בשמנים הכי טובים... אם נפלת על יוצאת ליסינג עם היסטוריה לא משהו אכלת אותה, יהיו תקלות כי הרכב רגיש לתחזוקה.

אם אתה מטפל בזמן ויש לך אקזמפלר טוב ביד הרכב הזה יחזיק הרבה זמן, הוא מאוד חזק, לפעמים זה מצחיק כי אנשים מקשרים מונדאו לרכב כבד ועגלה (כנראה חושבים על גרסת ה 2.3) אבל בגרסת 2.0 משופרת אתה יורד מ 7 שניות בקלות מ 0-100, ככה שהרכב מפנק ולא מרגיש כבד בשום צורה.

הרכב מאוד מרווח, לי זה יתרון בגלל האשה והילד.

שוב, תפנה אליי בפרטי ואקשר אותך לטיונר שעשה לי את התוכנה, אני מאוד מרוצה.

אשמח ליצור איתך קשר גם על מנת לברר קצת על המונדאו שיש לי כרגע ולקבל קצת מידע על יפורים כאלה ואחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...