דף 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 57

נושא: תוכנה למונדאו אקובוסט טרנד

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

בעניין: תוכנה למונדאו אקובוסט טרנד

הפתרון לבלמים לדוגמא, הוא גם בדמות החלפת הסט הקדמי.
    כיום הסט יחסית "קטן" ואם אתה מחפש קיט מושלם, יש את החברה הזאת:

https://www.dcperformance.co.uk/subc...brake-kit.html

כידוע לי, ניתן להכניס את המידה 356X32 בג'אנט 17 אינצ' לרוב (לא תמיד) אך אם ללכת על בטוח, אז 330MM.

הקדמיים המקוריים הם 302 מ"מ ונחשבים "קטנים" לרמת הביצועים שדורשים מהם.

במידה ואתה לא רוצה להחליף קאליפר יחד עם התושבות (לא עבודה מסובכת מדי) תמיד אפשר לרכוש צלחות בלימה מסדרת הביצועים של BREMBO מהיבואן בארץ למשל מחורץ/מחורר וכו' במידה המקורית יחד עם רפידות תואמות.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של bigmik

אין לדעתי רכב שקרוב למונדאו היום , עם מנוע 2.0 ליטר במחיר שהוא כי רכב לשקל בשנתון כזה.
    ביצועים של רכבים יקרים בהרבה (עם תכנה), נוחות ומרחב פנימי נדיר. אבל אין מצב להחלפת טורבו
    בפחות מ6 אלף שקל.
    עדיף מלקנות גולף GTI רק בלי המחיר שלה(סתם דוגמה). אפשר לקנות עוד מונדאו אחת לחלפים במקום הגולף.
    לא משווה בניהם, אבל אני יודע מה הייתי אני מעדיף, ברור שמונדאו.
    כמו שאמרו לפני, יש לצפות לכשלים במקומות הרגישים, בגיר והטורבו...קח זאת בחשבון(תלוי בכיס).
    ואם לא עשית סיבוב על אחת כזאת, אז כדאי שתעשה ומהר. ככה תדע מה אתה הולך לקנות או להפסיד .

נהג שודים (> 1000 הודעות)

אם ימצא אחת מטופלת היטב, ויטפל בה באהבה, אין ספק שיהנה מאחד הרכבים במחיר הזה, באמת בשביל כאלה ביצועים המחיר מצחיק

Ford Mondeo Trend 2012, EcoBoost 2.0T
    ReflashTeamIL Remap: 270HP & 410nm
    TMC Motorsports Powershift transmission remap

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של Krd

תודה לכולם על התגובות
    ראיתי שאפשר לקנות סט מצמדים תחליפי בחול כולל המשלוח בסביבות 1500 ש"ח, בהתחשב בעלויות של מצמד מקורי במקרה של כשל בגיר אני אקנה את המצמדים התחליפיים. טורבו מקורי עולה בחול כולל המשלוח בסביבות 4000 ש"ח, האם קיימים תחליפיים?

אני מתעניין כרגע בטרנד שנת 2013 98,000 ק"מ הרכב נראה טוב ובעל הסיטורית טיפולים מלאה במורשה(ווידאתי החלפת שמן גיר ב 60K), נקנה מליסינג 0 ק"מ.
    מה לדעתכם יהיה מחיר סביר לרכב?, הבעלים פרסם אותו ב 43K, עדיין לא דיברנו על המחיר. חשבתי להציע 36K בהתחשב שהרכב מליסינג ובזה שהשוק מת לרכבים כאלו.
    אגב, במידה וארכוש את הרכב חשבתי להחמיר עם הטיפולים ולהחליף שמן גיר+פילטר כל 40K ושמן מנוע בכל 10K
    נערך לאחרונה על ידי Krd : 05/06/18 ב-19:18

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של rotemb

ציטוט Krd כתב: הצג הודעה
    תודה לכולם על התגובות
    ראיתי שאפשר לקנות סט מצמדים תחליפי בחול כולל המשלוח בסביבות 1500 ש"ח, בהתחשב בעלויות של מצמד מקורי במקרה של כשל בגיר אני אקנה את המצמדים התחליפיים. טורבו מקורי עולה בחול כולל המשלוח בסביבות 4000 ש"ח, האם קיימים תחליפיים?

אני מתעניין כרגע בטרנד שנת 2013 98,000 ק"מ הרכב נראה טוב ובעל הסיטורית טיפולים מלאה במורשה(ווידאתי החלפת שמן גיר ב 60K), נקנה מליסינג 0 ק"מ.
    מה לדעתכם יהיה מחיר סביר לרכב?, הבעלים פרסם אותו ב 43K, עדיין לא דיברנו על המחיר. חשבתי להציע 36K בהתחשב שהרכב מליסינג ובזה שהשוק מת לרכבים כאלו.
    אגב, במידה וארכוש את הרכב חשבתי להחמיר עם הטיפולים ולהחליף שמן גיר+פילטר כל 40K ושמן מנוע בכל 10K
    בס"ד
    1. אודה לך אם תשלח לי בפרטי את הקישור של הטורבו.
    2. מומלץ בחום לקצר טווחים בהחלפות שמן מנוע+שמן גיר
    אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...

ציטוט Krd כתב: הצג הודעה
    תודה לכולם על התגובות

1. שלח לינק לטורבו.

2. שכחת מיסים, אתה תשלם עשרות אחוזי מס כך שזה יתקרב ל 5.5 אלף.

3. שלח לינק למצמדים התחליפיים לכאורה, נראה מה מצאת.

4. בחירת המרווחים לשמן גיר והפילטר זה נהדר.

5. שמן מנוע אתה צריך 7.5K ולא 10K כתלות באופי הנסיעה. שוב, לידע כללי יונדאי טוסון 2 ליטר אטמוספרי היצרן מבקש להחליף שמן מדי 7500 ק"מ ישראלי או 6500 חו"ל שמן ופילטר שמן מנוע. מתי מחמירים? רשום בספר הרכב, נסיעות קצרות, נסיעות בפקקים, נסיעות עירוניות, גרירה, סחיטת ביצועים מהמנוע על בסיס קבוע, נסיעה מעל טמפ' של 32 מעלות צלסיוס חיצוני ועוד הרבה.

ברור לך שאם ביונדאי מבקשים 7500 אתה ב 10K באותם התנאים, מזיק. לא צריך להתאמץ, רשום בספר הרכב בסעיף החמרת הטיפולים.

6. לאחר שדרוג התוכנה, שקול לעבור לשמנים של MOTUL מסדרה 8100 (יש ייבוא לארץ וניתן להזמין במגוון חנויות) או לחלופין שקול מעבר ל CASTROL EDGE (אין לנו שמן בתקן לצערי אלה רק MAGNATEC), תמצא משהו קרוב ובצמיגות הקרובה יחסית.

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של dprt

רשמת שאתה מחפש רכב מנהלים חזק יחסית.
    מה עם אופל אינסיגניה? אמנם לא גיר רובוטי אלא רציף 6 הילוכים, אבל אמין מאוד, 220 כ"ס מהחברה, ועם תכנה מגיע לאותם מספרים כמו המונדיאו.
    בנוסף יש את גרסת החמש דלתות, שנותנת לרכב מראה מאוד מגניב מאחורה וגישה ענקית לתא מטען ענק, לעומת המונדיאו שהפתח כניסה לתא מטען קטן משמעותית.
    קח בחשבון שהאופל תצרוך יותר דלק.
    -I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch cause someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog

מוביל דעה הסימלון של yoav911gt2

ממתי לאופל אינסינייה יש גיר רציף? גיר פלנטרי רגיל.

וממתי למונדאו אין גרסאת האצ'בק גם.
    אנשים כותבים דברים שלא נכונים פשוט.

טורבו מקורי https://www.ebay.com/itm/Originaler-...sAAOSw4shX9kq5

משופץ :https://www.ebay.com/itm/Turbolader-...4AAOSwPbla4l9P

תחליפי (עדיין לא סגור אם הוא מתאים)
    https://www.ebay.com/itm/New-Turbo-F...FanQBF&vxp=mtr

מצמדים תחליפיים:
    http://www.pumaspeed.co.uk/product-M...-Kit_16993.jsp

בעניין המיסים, ניתן לבקש מהמוכר להצהיר ערך של סביבות 1000 ש"ח על החבילה, המיסים ירדו באופן משמעותי.

לגבי הטיפולים- אין לי בעיה להחליף שמן מנוע ופילטר כל 5000 ק"מ אם זה יתרום משהו, אבא שלי מכונאי רכב ולכן העלות מבחינתח ממש נמוכה
    נערך לאחרונה על ידי Krd : 06/06/18 ב-19:48

אינסיגניה לא מחזיקה עם מונדאו משופרת, מבדיקה וניסיון מול אופל משופרת, הגיר באופל מסרס.

אגב, איך בידוד הרעשים במונדאו?
    והאם יש הבדל בין הטרנד לטיטניום?

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של ramik33

בידוד רעשים משובח (גם כביש, גם מנוע וגם רוח), מבחינה זאת אין הבדל בין הטיטניום לטרנד, רק שבטיטניום יש רעש מנוע שמופק מלאכותית שאין בטרנד.

כשלי הייתה מונדאו (טיטניום 2009), נסעתי הרבה במקביל במרצדס E קלאס מודרנית, ואני מוכן להישבע שהעדפתי לשייט במונדאו שלי ולא בבנץ.

15. חבר הפורום הבא הודה לramik33 על ההודעה המועילה הזאת:

Krd

הרכב מאוד שקט גם במהירויות גבוהות. לי יש טרנד.

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט AloniM3 כתב: הצג הודעה
    היי, אכן.

לרכב יש פוטנציאל גבוה והרבה לא יודעים.
    בנוגע לכח, יש המון חברות שמציעות מפות, כל אחת ומה שמייחד אותה, BR למשל, מציעים מפה מאוד אגרסיבית, היה לי את התוכנה הזו כמעט שנה, לא היו לי שום בעיות במנוע או ברכב, הלך לי מחזיר שמן בגיר אבל זה בגלל שהבעלים הקודם לא שמר על הגיר וזה היה פשוט בלאי של הרכיב,

מעבר לזה הכל פיקס,

שמתי לפני איזה חודש תוכנה של REFLASHTEAMIL, התוכנה הזו הרבה יותר טובה מה BR לדעתי האישית, הרכב מגיב מצוין מסלד נמוך מאוד, דוחף חזק מאוד ב 140 ומעלה עד מהירויות מאוד לא חוקיות.

המנוע מאוד רובוסטי, הטורבו גם, ברכב הזה חשוב לשים לב לתחזוקה מונעת, לקצר מרווחי טיפולים, לטפל בשמנים הכי טובים... אם נפלת על יוצאת ליסינג עם היסטוריה לא משהו אכלת אותה, יהיו תקלות כי הרכב רגיש לתחזוקה.

אם אתה מטפל בזמן ויש לך אקזמפלר טוב ביד הרכב הזה יחזיק הרבה זמן, הוא מאוד חזק, לפעמים זה מצחיק כי אנשים מקשרים מונדאו לרכב כבד ועגלה (כנראה חושבים על גרסת ה 2.3) אבל בגרסת 2.0 משופרת אתה יורד מ 7 שניות בקלות מ 0-100, ככה שהרכב מפנק ולא מרגיש כבד בשום צורה.

הרכב מאוד מרווח, לי זה יתרון בגלל האשה והילד.

שוב, תפנה אליי בפרטי ואקשר אותך לטיונר שעשה לי את התוכנה, אני מאוד מרוצה.
    אשמח ליצור איתך קשר גם על מנת לברר קצת על המונדאו שיש לי כרגע ולקבל קצת מידע על יפורים כאלה ואחרים

דף 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלות לפני התקנת תוכנה BLUEFIN לפוקוס אקובוסט
    By misterb in forum שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24/11/15, 15:32
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 29/08/15, 10:03
  3. פוקוס טרנד VS טרנד X
    By fitoa in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 06/06/15, 17:30