Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות בלוטות׳ לטלוויזיה - נמאס לי לקרוא תרגום

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לקנות אוזניות בלוטות׳ לטלוויזיה.

מחפש משהו פשוט יחסית, העיקר שאוכל לשמוע קולות וצלילים, כשאני רואה בלילה במיטה, בלי שאישתי תגיד לי כל רגע להנמיך. כבר הגעתי למצב שאני רק קורא שפתיים.

יש למישהו המלצה למשהו סביר שעובד טוב, עם עדיפות למשהו שאפשר לקנות בארץ בחנויות זמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מהכרות אישית, אבל אלה נראות סבבה, מחברה טובה, וביקורות טובות באמזון, ב280 ש"ח בארץ :

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=865131

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מתאם לשקע האוזניות שמשדר את האודיו בבלוטוט' לכל אוזניה שרוצים לחבר אליו.

ואני משתמש כרגע באוזניות בלוטוט' של שיאומי של הטלפון.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B077YB7719/ref=oh_aui_i_d_old_o1_img?ie=UTF8&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע המלצתי לאחיין שלי ליקנות את זה:

https://www.edifier.com/int/en/headphones-earphones/w830bt

יש באלי סביב ה60$.

יש מספיק ביקורות ברשת, סוללה ענקית ואחלה איכות בנייה /צליל עם תמיכה בBluetooth v4.1 aptX codec.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

Alkash - סומך על הידע שלך, אני אשקול אותן.

misterb - אני חושב שמה שהבאת לא בלוטות'.

bobi - אני לא זקוק למתאם, כי הנגן תומך בבלוטות' ואני מחבר את האוזניות אליו. אוזניות בלוטות' תוך אוזן רגילות עובדות לך טוב בחיבור כזה עם הטלוויזיה? כמה זמן בין הטענות?

hwgeek - נראה טוב, אבל מצאתי אותן רק ב100 דולרים.

אתמול ניסיתי אוזניות קשת שהשאלתי מהבת של אחותי (פשוטות לדעתי, חברת baseline) ולא היה לי כל כך נוח לשכב איתם על הכרית ובכלל להרגיש את המשקל שלהם על הראש והאוזניים. יכול להיות שאני לא רגיל, כי מאז ומתמיד אני משתמש רק באוזניות תוך אוזן, אבל אולי עדיף לי אוזניות תוך אוזן? יש משהו כזה שמתאים לטלוויזיה, או שלשימוש כזה אוזניות קשת עדיפות בהרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה צודק בקשר לAKG, והן עובדות על RF ייחודי ולא BT. יכול להיות שזה פתרון עדיף דווקא מבחינת דיליי, כשמעבירים סאונד בבלוטות' יש הרבה פעמים דיליי מציק בין הסאונד לתמונה.

מצד שני אותו דגם באמזון מתואר כבעל חיבור בלוטות', אז באמת לא ברור מה נכון.

אם אתה רוצה לנסות בלי לבזבז הרבה כסף, ויש לך אזניות IN EAR חוטיות שיכולות לשמש לעניין, קנה לך מקלט בלוטות' מ-KSP ב-45 ש"ח ותנסה :

https://ksp.co.il/?select=&kg=&list=1&sort=1&glist=1&uin=44628&txt_search=%D7%9E%D7%A7%D7%9C%D7%98+%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%98%D7%95%D7%AA&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אני שוקל לקנות לעצמי זוג אזניות בלוטות' נחמדות.

השאלה שעלתה לי, אם אני כבר עושה את זה- איך אני יכול להשתמש בהם גם עם המחשב(המחובר למגבר), ולא רק עם הסלולרי?

האם אני צריך מתאם כלשהו? האם המתאם מגיע עם האזניות? איך בדיוק זה עובד?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוזניות של marshall major 2

Bluetooth

פשוט אוזניות פצצה, גם במחינת סאונד, גם מבחינת משקל, זמן עבודה כ 30 שעות. בחיים לא נגמרה לי סוללה.

בקיצור ממליץ מאוד

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אוזניות בלוטות'" זה סבבה, אבל אני ממליץ להיסגר על מה אתה מחפש, יש 3 סוגים עיקריים-

Over ear- מה שנראה כמו אוזניות "דיג'יי" שמכסה את כל האוזן. הן גדולות, כבדות יחסית, ולא ישארו באופן מושלם על הראש שלך בשלל זויות מוזרות. כמו ה edifier שהציעו פה. זמן הסוללה הוא הארוך ביותר והנוחות לאורך זמן הטובה ביותר, אבל למיטה לדעתי זה לא ממש יתאים.

On ear- משתמשות בכרית שיושבת על האוזן (לא מסביב) לאטימה, קטנות וקלות משמעותית, כן ישארו על הראש שלך בצורה טובה גם בזויות מוזרות ותזוזות, אבל השימוש בהן לאורך זמן פחות נוח. לא מומלץ אם אתה מתכנן להישאר איתן שעתיים+ ללא הפסקות.

earbuds/in ear- אוזניות קטנות שיושבות בתוך האוזן, עם או בלי שלוחה שנכנסת ממש פנימה. הכי קלות, נוחות לאורך זמן, אבל משלמים על זה בזמן סוללה.

ממליץ לנסות זוג מכל סוג בחנות או משהו כדי להתאפס על מה אתה חושב שיתאים לצרכים שלך, ואז להתמקד על דגם. יש דגמים מעולים בכל הקטגוריות.

אם זו סה"כ טלויזיה, ה JBL T450BT יעשו את העבודה ובזול, סביבות ה 180 ש"ח בארץ, אלו אוזניות on ear.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוזניות של marshall major 2

Bluetooth

פשוט אוזניות פצצה, גם במחינת סאונד, גם מבחינת משקל, זמן עבודה כ 30 שעות. בחיים לא נגמרה לי סוללה.

בקיצור ממליץ מאוד

הן מגיעות עם מתאם למחשב? או שצריך לרכוש בנפרד? איך קוראים לרכיב, וכמה אמור לעלות?

"אוזניות בלוטות'" זה סבבה, אבל אני ממליץ להיסגר על מה אתה מחפש, יש 3 סוגים עיקריים-

Over ear- מה שנראה כמו אוזניות "דיג'יי" שמכסה את כל האוזן.

זה מה שאני מחפש כרגע.

אם זו סה"כ טלויזיה, ה JBL T450BT יעשו את העבודה ובזול, סביבות ה 180 ש"ח בארץ, אלו אוזניות on ear.

לא רק. מיועדות לשמש אותי גם לפעילויות ספורט ובאופן מפתיע גם לספירות מלאי... :lol:

זמן עבודה של 8 שעות (לקוח מזאפ) פחות מתאים לי, והעובדה שהאוזניות של מרשל מגיעות גם עם מיקרופון מתאימות לי מעבר ל-30 שעות ניגון (אוברקיל, אבל אוברקיל טוב).

שכחתי לציין שיש לי זוג אזניות בלוטות' IN-EAR שקיבלתי ב"מתנה" כאתנן אחרי שאורנג' מרטו לי כמה נוצות. הן מגיעות ללא שום מתאם, וזמן הפעילות שלהן הוא 4 שעות (8 אם משתמשים בחלק שהולך לאיבוד כל הזמן :lol::lol::lol: )

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...