Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות בלוטות׳ לטלוויזיה - נמאס לי לקרוא תרגום

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוזניות over ear לא מתאימות לספורט, הן זזות, ובמשהו כמו ריצה קלה- עלולות גם ליפול.

כאלו שמפעילות מספיק לחץ כדי להישאר במקום=מרגיש כמו לשים את הראש במלחציים.

אני ממליץ מאוד לפזול לכיוון ה on ear. המרשל 2 הן כאלו, אבל מאוד בסיסיות. סאונד בינוני, איכות בניה קצת בעייתית

יש את הפלאנטרוניקס backseat 500 ב 15 דולר יותר, הסאונד מעט טוב יותר, איכות בניה טובה משמעותית.

מה התקציב בעיקרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוגדר עדיין התקציב עקב אי היכרות עם החומר. המרשל הם בקצה העליון של התקציב לדעתי, כך שאלו "גבולות הגזרה".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע המלצתי לאחיין שלי ליקנות את זה:

https://www.edifier.com/int/en/headphones-earphones/w830bt

יש באלי סביב ה60$.

יש מספיק ביקורות ברשת, סוללה ענקית ואחלה איכות בנייה /צליל עם תמיכה בBluetooth v4.1 aptX codec.

הייתי לאחרונה בחנות של ארז וולף. קניתי לעצמי מתאם בלוטות' למחשב, כך שהשאלה הזו נענתה (וגם רק עכשיו ראיתי שכבר ענו עליה בשירשור).

מאד מצא חן בעיני המוצר בלינק, תודה על ההמלצה. נראה כמו מה שאני מחפש בתוך התקציב ואפילו "מלמטה". כנראה שלספורט אשאר עם ה INEAR שלי, ואלו ישמשו אותי לדברים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה, השבוע באמת המחיר שלו נפל מקווה שעדיין יש במבצעים, שווה גם ליבדוק באמאזון כי המוצר בינלאומי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי באמאזון, האמת. כל 2 המקומות שזה מופיע בהם לא שולחים לארה"ק. כתבתי על זה גם בשירשור שישישחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי הדלה בתחום לטלויזיות היום יש כניסת USB, כך שניתן להרכיב עליהן את המתאם בלוטות' הנ"ל. אבל תבדוק אותי יותר לעומק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הUSB במחשב שאליו חיברת את הדונגל לUSB שיש בטלויזיה, וזה לא יעבוד בהקשר הזה.

כניסת הUSB בטלויזיה מיועדת לחיבור של אמצעי אחסון כמו דיסק און קי וכו', לניגון מדיה. היא לא תזהה את הדונגל הזה ולא תדע מה לעשות איתו.

מה שצריך זה משדר בלוטות' שיש לו כניסת אודיו אנלוגית, שאליו מתחברים או מהיציאת אודיו של הטלויזיה, או מהיציאה של הממיר.

המשדר ימיר את האודיו לתשדורת בלוטות' ואליו יתחברו האזניות אלחוטית.

המשדר הזה צריך גם אספקת מתח, יש משדרים שיכולים לקבל רק את המתח מהיציאת USB של הטלויזיה, למשל כזה :

https://www.aliexpress.com/item/B5-Bluetooth-transmitter-manufacturers-private-mode-Bluetooth-adapter-4-1-audio-transmitter-Bluetooth-headset-TV-Cumputer/32814443488.html?spm=2114.search0604.3.122.3eac3a7a7lvDrX&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_319_317_10696_10084_453_10924_454_10083_10618_10920_10921_10307_10922_537_536_10059_10884_10887_100031_321_322_10103,searchweb201603_51,ppcSwitch_0&algo_expid=fff4e199-3af9-4c95-8862-ebff0c0c0e3c-17&algo_pvid=fff4e199-3af9-4c95-8862-ebff0c0c0e3c

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה MR.B, לא ידעתי. למדתי משהו חדש היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפושיי עבור מחיר+מלאי של האדיפייר, נתקלתי בדבר העלום-שם הבא.

האם שווה לנסות אותו? עונה על הדרישה של זמן עבודה ארוך, נראה טוב, כנראה לא יחזיק עשרות שנים ואני מוכן לחיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה לפחות מדובר באוזניות BLUEDIO T2, יש לי אותם וממש לא אהבתי, בסוף שפתחתי הבנתי למה- שצבעו את הגריל של האוזניות בצבע כסוף- הרמקול כבר היה מורכב ולכן גם הממברנה שלו ניצבעה בצבע הכסוף, הזוי ומטומטם, מה גם שלא הבתי את הישיבה שלו על הראש והנוחות- לדעתי עדיף ליקנות אדיפייר מהגירסה הנמוכה במחיר דומה ולא את זה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע המלצתי לאחיין שלי ליקנות את זה:

https://www.edifier.com/int/en/headphones-earphones/w830bt

יש באלי סביב ה60$.

יש מספיק ביקורות ברשת, סוללה ענקית ואחלה איכות בנייה /צליל עם תמיכה בBluetooth v4.1 aptX codec.

שלום

יש את הדגם הנ"ל בחנות שלהם בעלי ב 31.99 דולר. האם מישהו מכיר? שווים משהו?

[h=1]Edifier W800BT[/h]

https://www.aliexpress.com/item/Original-Edifier-W800BT-Stereo-Bluetooth-Headset-Wireless-Bluetooth-headset-music-computer-noise-reduction-HIFI-headset-call/32790049891.html?spm=a2g0s.13010108.99999999.12.15bb321eClxvQE

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...