Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן אינוורטר: ניסיון שני או לרדת מהעץ

Giant_TA
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תדיראן אלפא.

יש לי 2 דגמים חדשים עכשיו. אקספרט ועוד אחד פרימיום או משהו כזה שהושק לאחרונה

אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף יש את אמקור. זה פוט הסדרה הישנה והאמינה של תדיראן (תדיראן A) עם מדבקה של אמקור.

איך זה?

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=941908

מה לגבי הסוויפטים? אלה בעצם אמקור שהתכוונת?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד סוף החודש אלקטרה מציעים 7 ותדיראן 5 על הסדרות הגבוהות.

https://www.payngo.co.il/catalog/product/view/id/37449/s/237721/category/41/

אחרי קופון המחיר דומה

בכול אופן עדיף להזמין התקנה בנפרד מטכנאי אמין ולא להסתמך על המתקינים שעובדים עם הרשתות הגדולות.

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צפוי שינוי בשנים הקרובות באיכות של המזגני אינוורטר?

נגד מפעל חדש שנכנס לשוק וכדומה?

כבר הרבה שנים יש מזגני אינוורטר אמינים מתוצרת יפן, אנשים נשבעים במיצובישי (יש שתי חברות Heavy Industries וElectric) אבל יש עוד כמה טובות (דאיקין, פוג'יטסו, מיצובישי). כנראה גם הקוראיניים בסדר, הבעיה היא בעיקר עם הסיניים, שחלקם מעולים (ולא זולים), וחלקם פחות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה?

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=941908

מה לגבי הסוויפטים? אלה בעצם אמקור שהתכוונת?

קניתי והתקנתי כזה בבית אתמול.

בינתיים עובד סבבה, מקרר יפה ולא עושה רעש.

עלה לי 1735 בביג בוקס גן שמואל,

לא הלכתי לעשות סקר שוק בשביל הבדל של 100 שקל, בעיקר בגלל האפשרות לאסוף אותו באופן מיידי מהחנות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד סוף החודש אלקטרה מציעים 7 ותדיראן 5 על הסדרות הגבוהות.

https://www.payngo.co.il/catalog/product/view/id/37449/s/237721/category/41/

אחרי קופון המחיר דומה

בכול אופן עדיף להזמין התקנה בנפרד מטכנאי אמין ולא להסתמך על המתקינים שעובדים עם הרשתות הגדולות.

אם קנית ממקום איקס את המזגן ואת ההתקנה עשית דרך טכנאי Y שלא קשור למקום איקס, זה לא עלול לפגוע באחריות המוצר?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מזגניסט התקין, אני עזרתי לו.

לי אין לא כלים ולא ידע, ולא האומץ לעבוד בגובה

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית ממקום איקס את המזגן ואת ההתקנה עשית דרך טכנאי Y שלא קשור למקום איקס, זה לא עלול לפגוע באחריות המוצר?

האחריות על המזגן לא חלה על ההתקנה. אם ההתקנה לא תקינה ישלחו אותך למתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה קניתי מזגן טורנדו עם 7 שנים אחריות, מלאתי את הפרטים באתר שלהם וקיבלתי תעודת אחריות ל 7 שנים במייל.

בהזנת פרטים, לא חייבים לנזין את פרטי המתקין. אני די בטוח שזה רשום באותיות קטנות שם וגם מובן מאליו שכל בעיה שקשורה להתקנה וההתקנה עצמה, לא מכוסים על ידי האחריות של טורנדו, אלא באחריות המתקין. תוקף האחריות הזו היא לא 7 שנים אלא מה שהמתקין נותן. התקנה עצמית כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה שנים יש מזגני אינוורטר אמינים מתוצרת יפן, אנשים נשבעים במיצובישי (יש שתי חברות Heavy Industries וElectric) אבל יש עוד כמה טובות (דאיקין, פוג'יטסו, מיצובישי). כנראה גם הקוראיניים בסדר, הבעיה היא בעיקר עם הסיניים, שחלקם מעולים (ולא זולים), וחלקם פחות.

אני מניח שהמחירים לא ממש סבירים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בחו"ל ההפרש סביר. מערכת גדולה יפנית כמו שיש לי בבית (רב מאייד עם ארבע יחידות פנים) הייתה עולה לי אולי 1000-1500 ש"ח פחות אם הייתה סינית.

משום מה בארץ המחירים של היפנים מופרעים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו זה הגיוני שכל טכנאי/מתקין שאני מדבר איתו מבקש 600-700 על התקנה של מזגן בודד בחדר שינה? אציין שהכל מוכן מבחינת גבס, מיקום ואין צורך לקדוח כי כבר קיים שם מזגן ומנוע. רק צריך להוציא ולהחליף את היחידה הפנימית והחיצונית. אחרי שאני שומע את המחירים האלה אני מרגיש שאני לא במקצוע הנכון ושוקל הסבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...