Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מיני - סביבות ה 85,000 ש"ח. ספורטיבי ככל האפשר, אך אמין!

Lior Keren
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיפות לרכב יפני או קוריאני.

ההתלבטות כרגע היא בין מאזדה 2 (אפילו דגם הפיור ליין) או קיה פיקנטו חדשה לגמרי בדגם ה GT LINE . ( רק נראה יותר ספורטיבי )

מה אתם אומרים?

שנתון מועדף 2016 ומעלה.

יש עדיפות לחדש בגלל האחריות והראש השקט, אך לא חובה.

תודה רבה מראש לעוזרים. :)

אחלה המשך שבוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 זה רכב סופרמיני.

שתיהן נחשבות לאמינות ועד כה נראה שאין להם מחלות כלשהן.

עקב הדרישה לספורטיבי ככל האפשר בין שתיהן, הייתי הולך על המאזדה 2 שעדיפה מבחינת כוח והתנהגות על הפינקטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2. הפיקנטו לא באמת רלוונטית פה.

אם אתה מחפש משהו ספורטיבי ולא סתם קישוט, אז 500 אבארט' או 208gti. זה כבר משהו אחר לגמרי, אבל לא תמצא מ-2016 בתקציב שלך.

אם אפשר גם משהו קצת גדול יותר, פוקוס 2016 האצ'בק דוקא כן תיכנס לתקציב. גם אופציה מעניינת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים!

פו ביר, השאיפה זה משהו כמה שיותר אמין. אבארת' או פיג'ו פחות אמינים וזה שוב להיכנס לעולם הטורבואים וכו'...

כיום ממש אני נפרד מפולו GTI ולכן מחפשים משהו חזק ואמין ככל האפשר...

אז מאזדה 2 אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרד בשנתון תוכל לרכוש סוניק RS וישאר לך הרבה עודף, וולוסטר נראה לי גדולה מכפי שפות"ש התכוון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...