Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישות בגיר קיה פורטה 2014

dimonlad
שימו לב! השרשור הזה בן 1466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!תעזרו בבקשה!!

לא מזמן קניתי קיה פורטה 2014,רכב מצויין,אבל שמתי לב שבזמן שאני צריך להאט במהירות נמוכה 20קמ"ש מרגיש נקישה בגיר כאילו מעביר הילוך מ3-ל1 ...וזה מאוד מרגיז אותי..הייתי במוסך מורשה,אמרו לי אין עדכון תוכנה למודל זה..ואני יודע שעדכון משפר את זה...הבעיה ידוע כמעט בכל העולם,ובארץ אין עדכון,זה לא יכול להיות..מישהו נתקל עם זה בעבר..??תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קיה פורטה 2011 עם בדיוק אותה בעיה שאתה מתאר, חבר פורום שהייתה גם אצלו התופעה עדכן שזה נפתר אצלו בעדכון גרסה.

אגב, יש אצלנו את אותה תיבת הילוכים אז סביר להניח שזאת אותה תופעה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במוסך של קיה באילת אחרי חודש של ביקורים שלי,בעל המוסך התחבר לי את המכשיר שלו לאוטו שלי ואמר אין עדכון תוכנה...יש לי גיר 6 הילוכים,גיר חדש ואין גירסה זאת התשובה שלו...מה לעשות אני לא יודע,אולי יש במרכז מוסך טוב שיודעים לטפל בזה???ראיתי בפורומים אירופה,רוסיה ו...אז כולם מסדרים את זה בעזרת הגירסה חדשה...אין מצב שאין בארץ עדכונים,או שאף אחד לא מתלונן פשוט...please help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפורטה 2011 גם יש את זה, אכלתי למוסך את הראש ואמרו שהכל פיקס.

חי עם זה בנתיים, חוץ מנקישות אין שום השפעה על התנהגות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בקיה ריו מהניילונים (גיר פלנטרי, 4 הילוכים) היתה מורגשת מכה בכל פעם לקראת עצירה, די מעיקה, כמו מעין התנגדות לבלימה. גם אחרי כ 8,000 ק"מ עד שזרקתי אותה, ההתנהגות היתה זהה. ככל הנראה שככה זה בחלק מהגירים הפלנטריים של קיאה/יונדאי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם גיר הפלנטרי הכי אמין שיש,אבל יש פגםםם..ובא לי לסדר את זה...ממש לא נוח,חוץ מזה אוטו סבבה,זריז אין בעיות..לא רוצה להיפרד עם פורטה בגלל הפגם הזה...חייב להיות מוסך עם הגירסה זאת..heeelp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע אבדוק בקיה רחובות ואעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלפת השמן אז כן מחליפים. כל עוד השמן לא הספיק להישרף אז כן כדי לבצע החלפה חלקית תקן השמן sp4. דבר עם מרכזי שיפור רכבים אולי להם כן יש אפשרות להשיג עדכון גירסה במידה וקיים, לפי דבריך בחו"ל. בהצלחה

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שידוע לי בגיר עצמו אין פקק להוריד ולמלא שמן,צריך לפרק את המשטח להחליף פילטר שנמצא בפנים...אחרי זה לשים את הדבק מיוחד לחזק את משטח,לא כל מוסך יכול לבצע טיפול כזה...במורשה אומרים אך ורק אם יש נזילה מוסיפים את השמן...ככה סתם לא מחליפים..מוזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה יבואן פועל לפי הוראות יצרן, אם אין הוראה של החלפת שמן אז אין ליבואן סיבה להחליף ואפשר להתווכח על זה כי לאף שמן אין חיי נצח.

פירוק אגן שמן גיר ואטימה עם סיליקון זאת לא עבודה מסובכת בכלל. עשיתי את זה על הריצפה בחנייה ועוד רבים אחרים.

רוב המוסכים באופן כללי לא ממהרים להחליף שמן גיר כי הפחד מתקלות עתידיות מניע אותם וזה כבר דיון לנושא אחר.

אם הנקישות בגיר מוכרות וליצרן אין תשובה לכך אז כנראה תצטרך לחיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון- הכנסתי את הרכב למורשה קיה אשקלון, תוך מס' דקות בוצע עדכון גרסה והבעיה נפתרה. התרשמתי מאוד מהמוסך ממליץ לבעלי קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...