Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח להמצלה לקניית רכב שטח ראשון עד 40 אלף שקל

Yuval Krinsky
שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חייל משוחרר עם תקציב באזור ה30-40 אלף( כולל היישור קו ושיהיה אפשר להתחיל לסוע בכיף) רוצה להביא רכב שטח ראשון, חשבתי על גימיני באמת נראה לי מתאים הבנתי שעלויות תחזוקה לטיפולים יחסית נמוכות

חבר פתאום המליץ לי על היילקס והרעיון שבאמת יהיה הרבה מקום לציוד נשמע טוב, באמת ריאלי בסכומים האלה להביא אותה? מה העלויות שלה מבחינת תחזוקה שוטפת טיפולים וכו'?

ביום יום בדרך כלל יש לי רכב זמין לסוע עליו כך שהרכב ישמש בעיקר לטיולים..( וגם בהתחלה לפחות לא טיולים רציניים בעיקר להיות עביר לכל מקום בעיקר ברמת הגולן.. בהמשך מקווה להתאהב ותהתחיל טיולים רציניים שאיתם יבואו גם שיפורים במידת הצורך.. לא פוסל גם בהתחלה כמובן)

שחשבתי על הגימיני הבנתי ולקחתי בחשבון את החוסר מקום....אני אסתדר גם בלי מקום וגם עם מקום שנשמע נחמד חחח

​​

ישלכם קצת המלצות להאיר לי את העניינים קצת? זה רכב ראשון ממש רוצה להתחיל להיכנס לעניינים

אחד מהשתיים? המלצות אחרות? מחכה לעזרה תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק היית מסתכל כמה שרשורים למטה, שאלה כמעט זהה לשלך נשאלה ממש לא מזמן.

הנה קישור.

לא הרחיבו שם יותר מידי... תגובה אחת בלי הרבה בשר שדי שחלה וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

עזוב אותך מהרפתקאות. כתוב לך על המצח ג'ימני, וזה הרכב הנכון עבורך, ובגילך, וביכולת הכלכלית שלך.

הכל ישתנה בעתיד - אתה תזדקן, והסחוס בין העצמות יתפורר והג'ימני יהיה לא מתאים, אתה תתחתן ויהיו לך שלושה ילדים, וגם המשכורת שלך כמנכ"ל חברת הייטק תאפשר לך לרכוש ריינג'-רובר.

אבל עד אז - תעשה לעצמך טובה ותקנה ג'ימני. זה הרכב המתאים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

עזוב אותך מהרפתקאות. כתוב לך על המצח ג'ימני, וזה הרכב הנכון עבורך, ובגילך, וביכולת הכלכלית שלך.

הכל ישתנה בעתיד - אתה תזדקן, והסחוס בין העצמות יתפורר והג'ימני יהיה לא מתאים, אתה תתחתן ויהיו לך שלושה ילדים, וגם המשכורת שלך כמנכ"ל חברת הייטק תאפשר לך לרכוש ריינג'-רובר.

אבל עד אז - תעשה לעצמך טובה ותקנה ג'ימני. זה הרכב המתאים.

ואם בכל זאת אני רוצה שיהיה לי שטח אחסון? מאז שהחבר הציע לי אני רק חושב יותר ויותר על זה ששטח האחסון בעייתי ... התקציב שלי לא סגור ואני כן עובד ואין לי יותר מידי הוצאות ... ובתקוםה הקרובה אני מאוד רואה את עצמי נכנס לזה ושסה יהיה חלק גדול מהסופשעם שלי והיה מוכן להשקיע בהתאם.. באמת תודה על העזרה אבל אפשר אולי המלצה אם בכל זאת אני רוצה משהו עם שטח אחסון? הגימיני עומד על הפרק ואני מסתכל על אופציות...אך אשמח לעוד איזה המלצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על היילקס מאמצע שנות ה 90 עד תחילת שנות ה 2000 מבקשים בין 25.0 ל 40.0 אש"ח.

רוב המכוניות כבר עברו ק"מ של מעבורת חלל. פעמיים. הן מזמן לא מקוריות, חלקן עם שיפורים איכותיים וחלקן עם 'שיפורים' מאולתרים. רובן יהיו שחוטות, עם אילתורים ואתה יכול לשכוח מההצגה שהיתה עם ההילקס בטופגיר. זו תכנית בידור.

אם הגעת עד כאן אז אתה צריך לחפש בסבלנות רכב יפה ושמור. לא מזמן ראיתי רכב כזה מדוגם. עם כ 650,000 ק"מ אבל באמת נראה מעולה.

עוד אלטרנטיבות - דיסקברי דור ראשון, אמינות נמוכה מאוד. רכב שטח אמיתי. אישית לא נוגע בו גם לא עם ענף של בצל ירוק. היו כאלה.

לא הייתי מתקרב לטרופר דיזל אלא אם תמצא אחד מ 97', ידני, עם מנוע 3.1 ליטר דיזל. זה רכב שהיה בבסיס מאוד אמין. היום, אחרי 21 שנים אל תצפה לאמינות גבוהה.

אתה יכול לחפש לנדקרוזר פראדו קצר משנת 99/2000 - אולי תגרד שם 45.0 - 50.0 אש"ח. רכב מצויין, אבל עם הבעיות שלו.

גם גרנד ויטארה מתחילת שנות ה 2000 בא בחשבון.

אבל תקנה ג'ימני - הכי פחות הרפתקאה, יכולות שטח מצויינות, שיפורים בזול.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על כך שאוטוטו לא תוכל להכנס לחלק מהערים עם רכב דיזל שהוא לא יורו4 ומעלה, מה שיהפוך את כל הדיזלים הישנים לרכבים שידרשו השקעה גדולה בשדרוג מערכת הפליטה, ולך תדע מה יהיה עם האמינות, כשבג'ימני אתה מקבל רכב שמבחינת תקינה הוא מודרני יחסית באותו המחיר.

אם בכל זאת, אולי תמצא סמוראי טנדר ששופץ ואז נושא האחסון לא יהיה בעיה, בגלל שהרכב אספנות זה גם יוזיל חלק מהעניינים הקשורים לאגרה וביטוח.

א ב ל להחזיק רכב קרבורטור מיושן וחלש בעשור השני שלישי של המאה ה21 זה רק למי שממש נושם אדי דלק.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...