Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן למקם טוויטרים אחורים במאזדה 3 2008?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 2155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

רכשתי שני סטים קומפוננט מבית infinity

גם קדימה גם אחורה

מקדימה הבנתי שרצוי למקדם את הטוויטר בקורה A במשולש.

מבקש המלצה היכן למקום את הטוויטרים האחוריים.

רעיונות?

https://www.crutchfield.com/S-45BcZ9TwPP5/p_108R6520CX/Infinity-Reference-REF-6520cx.html

כמו חן אשמח לדעת חוות דעת לגבי המוצר

מאזדה 3 2008

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה לגבי טוויטר מקדימה אתה יכול למקם אותו במשולשים אבל קח בחשבון שזה יחסית קרוב לאוזן ועשוי לצרום במיוחד כשאין לך הרבה שליטה על העוצמה של הטוויטר בגלל שאתה עובד עם הקרוס של הסט,בנוסף יש פחות משחק של זוויות שבטוויטר די משמעותי .

אני הייתי מעדיף(וזה בדיוק מה שאני אעשה מחר) להרחיק אותו לשמשה הקדמית במפגש עם הקורה ושם לתת לו זוית לטעמך.

רק שמתקינים מסויימים קצת מתעצלים כי צריך לפרק את הגומיות של הדלת ולהשחיל משם את החוט אז אם תרצה ככה תעדכן את המתקין לפני.

לגבי הסט האחורי אין שום הבדל שמיע איפה תמקם את הטוויטר כי הבמה האחורית רק מוסיפה קצת נפח לסאונד ולא באמת מוסיפה הרבה למי שיושב מקדימה,אני אישית החלטתי לשים אותו קרוב למידבאס זאת אומרת לעשות חור בדיפון, לדעתי אם שמים אותו במגש האחורי זה סתם מעיק על מי שיושב מאחורה.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...