Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500L מנוע בנזין ידנית - יש למישהו ניסיון?

titanium75469
שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש חוות דעת על הרכב הנל ממישהו שהחזיק/מחזיק את הרכב תקופה ממושכת:

עלויות אחזקה

אמינות

שימושיות

הרכב מיועד לשמש כרכב עיקרי, בעיקר נסיעות עירוניות, נסיעות ארוכות בסופש.

צריך לאכלס 3 ילדים בספסל האחורי (2 כיסאות בטיחות ובוסטר)

מצאתי בפורום רק התייחסויות של אנשים שקיבלו את הרכב בהשכרה בחו״ל.

תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר בכמויות קטנות מאוד בארץ, גם בחו"ל לא נחשב סיפור הצלחה עקב מחיר גבוה ומתחרות אטרקטביות . יחידת הכח סטנדרטית של פיאט 1.4 , 95 כ"ס. דווקא מנוע הדיזל מעניין יותר.

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בכזו יום אחד בסרביה. רכב ההשכרה ההזוי ביותר שקיבלתי - כאשר יצאתי מהעיר גיליתי שההילוך הששי לא משתלב.

אבל זה לא מייצג - מה לעשות, רכב השכרה עם למעלה מ-100,000 ק"מ במדינה מזרח אירופית, מרשם לתקלות.

לשם האיזון - נהגתי בפרובאנס ברכב דומה עם מנוע דיזל. למרות שהמנוע צנום (משהו כמו 85 כ"ס) הוא התמודד יפה מאד עם כבישים הרריים מפותלים ותלולים באיזור הנפלא הזה, ומצד שני לא התבייש בנסיעה בכבישים המהירים, וגם היה שימושי. בהחלט נהניתי ממנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרו בסה"כ כ-60 יחידות של הדגם הזה בין השנים 2013-2017. מהדיזלים נמכרו בערך 100 יחידות.

קשה לי לומר, אם המושב האוחרי יתאים לשני כסאות ובוסטר, צריך לבדוק פיזית.

מה התקציב שלכם, האם על הפרק רכב ספיציפי?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות

התקציב באזור ה 40000 שח

אין רכב ספציפי על הפרק

אנחנו מעדיפים רכב ידני ובגלל זה האופציה עלתה על הפרק

הדיזל פחות מתאים לנו בגלל שהנסיעה היא בעיקר עירונית ובגלל מחיר רכישה גבוה יותר. כמו כן הדיזל נמכר בעיקר בשילוב עם תיבה רובוטית

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהי שעובדת איתי יש כזה רכב כבר 4 שנים.

לא מרווח מספיק לדרישות שלך, אין סיכוי שיכנסו שם 2 כיסאות ובוסטר.

דרך אגב, האמינות של הרכב הזה בינונית (המון תקלות קטנות, לפחות בינתיים שום דבר גדול לא התקלקל) ונוסיף על זה שלא מדובר ברכב חזק או נוח במיוחד. ככל הזכור לי הרכב הזה זכה לפני כמה שנים בתואר מכובד של הרכב הכי גרוע שנמכר בארה"ב...

לחיוב - חסכוני בדלק.

בשורה התחתונה, ממליץ להימנע אלא אם המחיר פנטסטי...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכויים שתמצאו אחת בתקציב הנתון הוא אפסי - בתקציב שלכם יכולה להכנס אחת מ-2013 - הבעיה שנמכרה ב-2013 בדיוק מכונית אחת מהדגם הזה.

ב-2014 המצב כבר יותר עם 36 יחידות, אבל זאת כמות קטנה מכדי "להסתמך" עליה. כמו כן אני בכלל לא בטוח שיכנסו שני כסאות ובוסטר במושב האחורי.

ממליץ לחפש רנו סניק מהשנים 2011-2013. יש הרבה יותר סיכוי למצוא כזאת, והיא תתאים לצרכים שלכם בצורה טובה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו סניק אכן יותר מתאימה, אבל גם היא די נדירה. מה גם שצריכת הדלק בעיר היא מזוויעה כ- 1/6.5 (מניסיון של רכב כזה במשפחה)

נראה שמבחינת המחיר דווקא יש ייתכנות:

https://m.yad2.co.il/vehicles/private-cars/fiat-500l?fromYear=2011&manufacturer=38&model=2452&location_type=3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל 500L שנמכרה נמכרו כ-10 סניק כך שהסיכוי למצוא כזאת גדול בהרבה.

ה-500L כנראה תהיה צפופה לשני כסאות ובוסטר - כדאי לבדוק "על רטוב" לפני רכישה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הכסאות והבוסטר, סע למישהוא שמפרסם רכב למכירה (גם ל 500 וגם ל C3) ובדוק הלכה למעשה.

אם לא, האופציה היחידה היא באמצת לעלות קטגוריה בגודל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בנזין ידנית דגם לאונג' המפואר , מושבים עם בד יוקרתי, סקאיויו נפתח, וילון חשמלי לגג, ועוד ועוד.

הרכב מרווח מאד מאחור ובכלל פנים הרכב מאד מרווח כאשר חיצונית הרכב לא ארוך בכלל - 4.1 מטר כמדומני.

קל להחנות ( הגה חשמלי - סיטי בלחיצת כפתור) ובגלל אורכו ( הקצר) נכנס כמעט לכל חניה.

הרכב חסכוני, אפילו בעליות של חיפה (אני חיפאי).

אמינות מוחלטת וטיפולים זולים יחסית.

3 מושבי בטיחות נכנסים ללא בעיה במושב האחורי ויש ים של מקום כולל מגשים מתקפלים בגב המושב האחורי.

צר לי על מגיבים פה שמעולם לא נהגו/ ישבו/בחנו וכו' אבל הם נותני עצות של "מומחים" כי לחבר של הדוד של השכן של הסבתא יש כזו בחניה.

הרכב לא נמכר בארץ בכמויות אבל בסגמנט שלו הוא הכי נמכר באירופה בשנים האחרונות.

אבל אנחנו הישראלים הכי מומחים בכל... מה מבינים האירופאים שרוכשים בכמויות את הרכב הזה...

אין לי ספק שהרכב הבא שלי יהיה שוב 500L ואני ממליץ לך בחום לרכוש 1 ולא תתאכזב.

ושוב , מניסיון אישי שלי ולא " דוד של " וכו וכו

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטען שעלו לכביש 60 500L בנזיניות.

מתוך כ-מליון וחצי רכבים שעלו לכביש מאז 2013.

בהנחה שאף אחד מהרכבים האלו לא ירד מהכביש עד היום, וכל בעלי הרכבים, ללא יוצא מהכלל, חברים בפורום הזה,הסיכוי שמישהו שמחזיק כרגע ברכב הזה יענה לך לפוסט הוא מתחת ל0.004%.

חביבי לך תמלא לוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...