Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לצעירים מה לעשות בליטא ?

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

שוקלים במשפחה לטוס לליטא זוג הורים+ שני הילדים הסטודנטים לכ7-9 ימים.

טסים לחגוג לאמא יום הולדת (היא ליטאית במקור) , לראות משפחה וגם לטייל.

1. האם לצעירים יש שם מה לעשות ( מנסיון שלכם כי כתבות קראתי)?

2. האם 5 ימים נטו לטיל זה מספיק (בשאר הימים נבקר את המשפחה) ?

3. האם כדאי מבחינת המחיר להזמין את הטיסה כבר מעכשיו או שככל שמחכים המחיר יורד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם אשתי 6 ימים בריגה ווילנה, הבן הבכור שלי היה עם חברים (זה יותר רלוונטי לגביכם) בריגה (שזו לטביה).

טיילנו רק בערי הבירה, הן אנחנו (קרוב לודאי שמקבילים בגיל להורים) הן הבן (שהיה כבן 26) נהנינו.

המלצתי:

1. הכינו סקיצה של טיול. הערים המדוברות התאימו לסביבות 2-3 ימים - וריגה היתה יותר עשירה מוילנה - אבל אם אתם יוצאים מוילנה כנראה שיש לליטא מה להציע. את הכרטיסים הזמינו לפי הסקיצה. למה אני מציע את? פשוט מאד. השאלה היא האם תרצו לטוס ולחזור מוילנה או לטוס לוילנה ומשם לריגה או לפולין ולחזור משם. הנסיעה שלי היתה טיסה לריגה עם ויזאייר, טיסת פנים לוילנה עם איירבאלטיק וחזרה מוילנה לת"א עם ויזאייר.

2. בתכנון תביאו בחשבון את שעות הטיסה - הטיסה הלוך היא בשעות הבוקר המאוחרות ומגיעה בשעות אחה"צ המוקדמות, הטיסה חזור יוצאת מוקדם בבוקר ומגיעה לפנמיח הצהריים (משך הטיסה כ-4 שעות), כך שהלילה האחרון במלון צריך להיות בוילנה או בסביה הקרובה וצריך להיות בנמה"ת סביב 4 לפנות בוקר.

3. טיסות ישירות מת"א לוילנה מבוצעות על ידי ויזאייר בלבד פעמיים או שלוש בשבוע. המחירים יהיו זולים ככל שתקדימו להזמין. כיון שאתם ארבעה קרוב לודאי שכדאי לכם לרכוש חברות קבוצתית (עד 5 אנשים) ב-Wizz Discount Club. עולה 60 אירו, קרוב לודאי שתחסכו כפליים על הטיסות (בהשואה למחירים הקטלוגיים). כמובן שעליכם לבדוק איזה סוג כרטיסים מתאים לכם.

4. נסיעה במונית מנמה"ת לעיר אינה יקרה, נדמה לי שמשהו כמו 20 אירו, אבל אל תתפסו אותי במילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...