Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש מקבלת דוח מצלמה, צריך לקבל הודעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי אתמול במנהרות הכרמל וכנראה שהוויז לא עבד שמה וגליתי כרגע שיש שמה מצלמות, נהגתי בטוח מעל 100 אבל לא יותר מ115-120, לא זכור לי פלאש משמה אבל המהירות המותרת היית 80.. הבנתי במידה וקיבלתי דוח צריך להגיע הודעת sms לבעל הרכב?

ואם קיבלתי דוח כמה זמן עד שיגיע הביתה?

כרגע יש לי 2 נק על חגורה שקיבלתי לפני שנה וקצת שצריכות להמחק תוך פחות משנה יהיה לי סרט אם אקבל דוח?

בנוסף הבנתי שיש אפשרות לדחות את הדוח כי יש דיון בבית המשפט על המצלמות ורמת האמינות שלהן המצלמות שמותקנות שמה הן אותו סוג מצלמה? אם במידה וקיבלתי דוח איך אני דוחה את התשלום והנק עד סוף הדיון? או לפחות עד שה2 נק יתאפסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במנהרה 3 שתי מצלמות בהפרש של כ-200 מ' זו מזו. הראשונה פונה לחזית הרכב, אני לא בטוח שהיא פעילה, מעולם לא הבחנתי בפסי דריכה (אם כי לא חיפשתי אותן במיוחד). לשניה, הפונה לאחורי הרכב, יש פסי דריכה.

ויש כאן שרשור שנפתח השבוע של מישהו שצולם במהירות 126 קמ"ש (דוח על 121 קמ"ש) במנהרה. עליך להביא בחשבון שהמהירות המותרת היא 80 קמ"ש והחוק הנוהג במנהרות הוא זה של דרך עירונית, כלומר בין 31-40 קמ"ש מעל המהירות המותרת (111-120 קמ"ש לאחר הפחתה) קנס 1500 ש"ח ו-41 קמ"ש ומעלה מעל המהירות המותרת (121 קמ"ש ומעלה לאחר הפחתה) - הזמנה לדין. בשני המקרים 10 נקודות.

קרא את האמור בשרשור שקישרתי, וכן בשרשור נוסף בעניין עבירה דומה ותחכים. כמובן שאתה מוזמן לפנות שוב אם וכאשר תקבל דו"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב רשום על שם אמא, כמובן שאקח את כל האחריות עלי אבל לא רוצה שתדע שהגיע דוח ישנה אפשרות לעשות זאת או אמא חייבת לחתום על משהו?

בנוסף הבנתי שיש פיילוט שמקבלים הודעת sms ברגע ביצוע העברה

https://m.ynet.co.il/Articles/5065389

האם ניתן לדעת אם המצלמות במנהרות חלק מהפיילוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב רשום על אמך, היא צריכה למלא טופס הסבה לנהג אחר, בצירוף צילומים של הדוח, רישיונות נהיגה וכו..

אפשר לעשות זאת כאן:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

צריך לבחור "דיווח על נהג אחר ברכב "

כמובן, אפשר לשלם את הדוח בלי שאמך תדע על קיומו, אבל הנקודות בגין העבירה יירשמו עליה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי נקווה שאין דוח בכלל וסתם אוכל סרט למרות שוודאי נסעתי מעל 100 אבל לא היה שום פלאש (חושב שלא הייתי מפספס במיוחד שאני רגיש לאור)

תוך כמה זמן אמור לקבל דוח בדואר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצלמות האלה הפלאש הוא אינפרא-אדום, לא רואים אותו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אומר עד 4 חודשים.

"נשמח" שתדווח לנו האם הגיע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי קיבל את הדו״ח כחודש מהעבירה עצמה... מה שכן הוא היה צריך ללכת לדואר (אחרי שקיבל הזמנה מהם) והיה חייב לחתום שקיבל וכו׳ וכו׳, אז אם אתה רוצה שאמא שלך לא תדע : תדאג לייפא את הכח שלה על ההזמנה לדואר ולעשות את השינוי על שמך באתר שלהם..יש שם כמה דברים שצריך לסרוק ומלא.. (כמובן בתקווה ולא תצטרך בכלל ולא תקבל אף דו״ח ולא כלום), כמו כן אין במנהרות פלאשים של המצלמות (מניסיון..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להסב דו"ח צריך תצהיר של מקבל הדו"ח ושל זה שאליו מועבר הדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להסב דו"ח צריך תצהיר של מקבל הדו"ח ושל זה שאליו מועבר הדו"ח

לא נכון, יש צורך למלא את פרטי הדו״ח ופרטי מקבל הדו״ח בפועל ומי שמסבים אליו, אך התצהיר הוא רק של מי שמועבר אליו הדו״ח שהוא אומר שהוא בעצם זה שנהג באותו זמן שהרכב נתפס...

Screen Shot 2018-05-26 at 13.10.08.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר ביקשו גם וגם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הSMS, בתור אחד שקיבל לא מזמן דו"ח על מהירות עקב צילום של מצלמה, שום SMS לא הגיע אחרי ביצוע העבירה. כנראה שזה בינתיים רנדומלי, או רק במצלמות מסויימות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהמצלמות מותקנות לכיוון צפון, נסעתי מלב המפרץ צק פוסט עד סוף המנהרה לכיוון סמי עופר יש בקטע הזה מצלמות? (מקווה שההופעה של עומר אדם לא עלתה לי יותר מהמצופה חחח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה מנהרות 4 ו-2, אין בהן מצלמות. המצלמות מותקנות במנהרה 3 מהגרנד לכיוון הצ'קפוסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...