Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני צריך לשלם על אחסנת רכב? הגרר הוזמן ב9 בבוקר- לגרור ממלונות ים המלח לירושלים 122 ק

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אתמול נתקעתי ליד מלונות ים המלח.

ב9 בבוקר בתקשרתי למוקד של זברה, הזמנתי גרר.

אמרו עד 4 שעות ובאמת הגיע על הדקה של 3 שעות ו59 דקות.

לקח הרכב.

לאן?

לירושלים, תלפיות מוסך על גלגלים, התעשייה 5.

מרחק?

122 ק"מ.

בשעה 15:00 מקבל שיחה ממוקד זברה, שלום הבנו שאתה מעוניין באחסנה.

אמרתי שמעו לא תספיקו היום להגיע {המוסך על 17:00 עובד} שימו באחסנה מה איכפת לי.

אמרה : אתה יודע שזה בתשלום של 250 שקל.

אמרתי לה- שימי את הרכב ליד הבית שלי.

אתה יודע שזה יעלה לך גרירה מהבית למוסך?

אמרתי לה שאני אקשור 2 חמורים ואקח את הרכב מצפון ירושלים עד דרום ירושלים- 12 ק"מ על חמור!

מה אומרים?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להוריד את הרכב מחוץ למוסך ולהחביא את המפתח במקום קבוע מראש או לחילופין שמישהו יפגוש את הגרר מחוץ למוסך שהוא מגיע ןיקבל ממנו את הרכב וינעל אותו עד לשעות הפעילות של המוסך.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו חברת גרירה אתה?

לי יש מנוי בחברת "נתי", ואצלם אם הרכב נגרר בשעות מאוחרות, שמים אותו אוטומטית באחסנה, ומביאים למוסך בבוקר, ללא תשלום נוסף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני פעם ראשונה שומע שלוקחים כסף על אחסנה. גם שהייתי מבוטח ב"שגריר" וגם במ.מ.סי, הרכב בילה לילה במגרש האחסנה בירושלים ללא תשלום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מוזר, גם אני מכיר אחסנה במחסני חברת הגרירה למשך הלילה\סופ"ש וגרירה למוסך בבוקר. אבל זה היה לפני די הרבה שנים.

גרירה הביתה ובהמשך גרירה למוסך אכן נחשב כשתי משימות, ועל כן הגרירה מהבית למוסך אכן בתשלום. בעניין הזה הפקידה צדקה.

לגבי האחסנה במגרש חברת הגרירה - בדוק בחוזה הגרירה שלך. לדעתי זה אמור להיות כתוב שם, ואמור להיות כלול בביטוח הגרירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...