Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סטארלט 96 אוטומטית - גיר תקול

muki28
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי סטארלט 96 אוטומטית, הדגם המשודרג, שמורה מאד עם ק"מ נמוך ששירתה אותי באמונה ב 7 שנים האחרונות.

הבעיה שלפני שבועיים הגיר נתקע באמצע נסיעה, והמוסכניק רק היום עדכן שהוא השיג גיר מפירוק והתיקון יעלה כ 3500, ובנוסף הטסט מסתיים בעוד שבוע.

מתלבט מאד אם שווה את ההקשעה או עדיף להוריד מהכביש.

במידה ואהיה מעוניין להוריד מהכביש, כמה ניתן לקבל עליו ממכירה לפירוק ואיפה אני מוצא מישהו אמין?

הייתי אולי מפרק ומוכר לחלפים, אבל אין לי את הזמן להתעסק עם זה..

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא שמורה לא הייתי רץ להחליף. בכסף הזה לא תקבל שום דבר אמין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפירוקיה תקבל עליה גרושים, אם בכלל.

לא הייתי משלם 3.5 אלף שקל שזה בערך חצי מהשווי שלו בשוק יד שניה.

יש לך את היכולת הכלכלית להתקדם לרכב חדיש יותר ? עדיף לך. אין לך ואתה חייב רכב ? תתקן. אתה לא תחזיר את הכסף הזה בכל מקרה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כנראה שאשדרג.

לא מחפש להחזיר את הכסף הזה, רק שהייתי שמח למקסם את מה שניתן מההפרש בין עלות התיקון למחיר שלה כרכב נוסע. שזה בערך כמו שאמרת חצי מהמחיר שלה. חבל לי להוריד מהכביש בלי שאני יודע שמיציתי את האפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא שמורה לא הייתי רץ להחליף. בכסף הזה לא תקבל שום דבר אמין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מחזק! הייתי מוסיף פקטור נוסף:

את הרכב הזה תיחזקת בשבע השנים האחרונות, אתה יודע מה החלפת בו ומה עבר עליו.

גם אם תשלם על רכב אחר פי 5 מעלות התיקון של הגיר עדיין תצטרך ליישר קו, ולעיתים "להאמין" לסיפורים של המוכר...

יחס התועלת למחיר הוא די ברור לטובת החלפת הגיר, אלא שכמובן זה לא מפנק וגם לא מפצה על עוגמת הנפש...

אגב, דווקא גיר מפירוק? במחיר הזה לא עדיף לשפץ את הקיים?

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שם גיר מפירוק עם אחריות כמה שיותר ארוכה. שווה להוסיף אפילו 500 שקל ולנסות להוציא אחריות לחצי שנה או אפילו שנה.

מה מצב הרכב? תאונות, פלסטיקה וכו? רכב נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשפץ לטענת המוסכניק לא ניתן.

הרכב עם אפס תאונות מלבד שפשופי חניה וכדו'.

פלסטיקה במצב מעולה ביחס לרכב בן 22 וגם ביחס לרכב בן 10. אצלי לפחות חנה במקורה כל הזמן וגם לא נסע הרבה ככה שהפלסטיקה נשמרה.

השיקול שלי אם לשדרג זה לא שדרוג של כמה שנים קדימה שאז באמת אין שאלה וודאי עדיף לתקן כי אני יודע מה אני מקבל. שוקל לשדרג למשהו צעיר יותר בן כ 5 שנים סתם כי בא לי להתפנק :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לך לכיס, אבל או שתשלם x על גיר, או 10x לאוטו.

אם הסטארלט סיפקה אותך אז אני בעד להשאר. אם היה חסר לך כוח (כי הגיר דיי מסרס, בבין עירוני זה פשוט לא זה) או נוחות, או שקט בנסיעה ארוכה (כי בעיר הרכב הזה פשוט פנטסטי) אז צריך לשקול החלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, אם אתה כבר מחליט להחליף רכב, אז אל תשקיע שקל יותר. כי

א) זה אוטו ישן ושחוק, אפילו שזה טויוטה והכל. אחרי גיר יבוא מנוע, אחרי מנוע יבוא מחשב, אחרי מחשב יבוא לא יודע מה, ולא יהיה לזה סוף.

ב) אם אתה משלם את ה3500, שם גיר מפירוק ומוכר, זה הסכום שתקבל במקרה הטוב על האוטו, אולי 4. עדיף כבר להוריד מהכביש, ולמכור לפירוק כמו שהוא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 שנים הרכב שירת אותך נאמנה, ללא תקלות משמעותיות - כלומר סחטת את הרכב עד הסוף. לחיוב לא לשלילה. לא היה לך אבדן ערך משמעותי, לא היו תקלות משמעותיות.

הרכב סיים את חייו. תודה ולהתראות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

22 שנים זה כמה שנים מעל הממוצע ל"חיים" של רכב בישראל (ובכלל) זה לא שתשקיע 3500 ש"ח ובזה נגמרו התקלות, זה 3500 ש"ח עד התקלה הבאה.

רגשית זה בד"כ לא קל, במיוחד שביליתם יחדיו 7 שנים טובות, פרקטית - הרכב עשה את שלו.

מכור אותו לחלקים, ואל תשכח להוריד אותו מהכביש במשרד הרישוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...