Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול נהיגה באלפים

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 2148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מעוניין לעשות טיול נהיגה פרופר שיצא ממינכן

הסגנון הוא 2-3 "יעדים" ביום [מפלים, אגמים וכד'] עם נסיעה בהרים בין יעד ליעד.

עשיתי את זה בצפון איטליה שבוע ונהנתי מכל רגע, רוצה לעשות את זה שוב עם הרים אחרים.

באיטליה חזרתי כל פעם למלון. הפעם אני חושב שאהיה ספונטני ואחפש כל ערב מקום אחר ללון בו.

כרגע השאיפה היא לשכור BMW סדרה 2 קבריולט או משהו דומה שאפשר להכניס אליו 2 מזוודות גדולות,

ושלא יהיה חזק [ויקר] מדי ויסכן אותי ואת האשה.

אשמח להמלצות מחברי הפורום על מסלולים ויעדים, אני בטוח שיש כאן המון חברים שעשו טיולים דומים.

באיטליה נהגתי 5:49, 6:34, 5:34, 6:52, 3:00, 5:08 [בשעות, נתוני Google Maps Timeline]

והיה לי סבבה לגמרי , מחפש לעשות משהו בסדר גודל הזה. אשמח לקבל מסלולים :)

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים אלה לא הייתי מסתמך על חיפוש צימרים - במיוחד בעונה החמה אתה עלול להסתובב יותר מדי זמן בחיפוש צימר פנוי, גם אם זה באמצעות המרשתת.

עם זאת הרעיון של טיול נודד עם החלפת מקום הלינה כל 1-2 לילות חסוך לך הרבה נהיגה מיותרת (בהשואה לכוכב). החסרון - צריך לארוז ולפרוק מזוודות כל יום

אישית אני בהחלט מצדד בשיטה הזו, אם כי מעדיף 2-3 לילות בכל מקום, אם יש מספיק אתרים בסביבה.

המרחקים בשוייץ לא קטנים. בטיול משפחתי לפני כ-8 שנים התבססתי על מלון אחד ונהגתי הרבה שעות, גם אם חלק נכבד באוטובאהנים.

כמה טיפים:

1. שוייץ יקרה במידה מחרידה. השתדל להצטייד במזון בגרמניה ואפילו לחפש לינה בצד הגרמני של הגבול. אתה יכול לחסוך עשרות אחוזים מהוצאות המזון והלינה במחיר נהיגה קצרה אל מעבר לגבול (אני התבססתי על מלון ב-Weil am Rhein - הפרבר הגרמני של באזל - במלון שנמצא במרכז הקניות RheinCenter, כ-100 מ' ממעבר הגבול לשויצריה). כיון ששויצריה חברה בשנגן אין בעית מעבר גבול.

2. לודא שיש לך מדבקת אוטובאהן שויצרית בתוקף, מוצמדת ננכון לחלון הקדמי של הרכב. אם אתה שוכר בגרמניה ציין בטופס השכירות כי אתה מעוניין לנהוג בשוויצריה, יתכן שתקבל רכב עם מדבקה. אם לא - רכוש אחת בתחנת דלק סמוכה לגבול, לפני המעבר. למיטב זכרוני עלות המדבקה כ-40 פרנק (שהם כ-40 אירו) ותוקפה עד סופף ינואר של השנה הבאה. הקנס על נסיעה ללא מדבקה עלול להיות כואב במיוחד (כך גם לגבי אוסטריה, אם תעבור אליה. כאן מדובר ב-10 אירו ל-10 ימים או משהו דומה).

3. סף אכיפת המהירות בשויצריה נמוך - סטיה שבין 2-8 קמ"ש מהמהירות המותרת, בהתאם לסוג הדרך וסוג מכשיר האכיפה. המצלמות מוסוות יותר טוב ממטעני צד של חיזבאללה. כמוכן כמעט כל צומת מצולמת במצלמת רמזור, ויש להם אפילו מצלמות האוכפות שמירת מרחק ועקיפה מימין, וכמובן כניסה לזורים סגורים בערים. בנהיגה תהיה יותר קתולי מהאפיפיור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלובניה מדהימה.

הנה מה שכתבתי לפני 6 שנים.

וכמובן, הכתבה המצולמת של צלם הפורום בחו"ל. במציאות זה עוד יותר מרשים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמתמונות וקריאה ברשת עושה רושם שכדאי דווקא להתמקד באוסטריה וצפון איטליה...

אני גם תקופה רוצה לנסות את ה Bernina Express, הבעיה שזה פחות מתאים עם רכב, אני מנסה לחשוב איך להכניס את זה לטיול הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרכבתי בינתיים:

https://i.imgur.com/QcXZEW3.jpg

זו תהיה הפעם השניה שלי בגרוסגלונקר כאשר הפעם הקודמת היתה בשבוע האחרון באוקטובר שהכביש פתוח [הכל היה מושלם אחרי בערך 3 ק"מ, נוף שונה לחלוטין]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על אוסטריה, אבל את זה כבר מכיר.

הערה קטנה, תבדוק היטב את התא מטען במצב גג פתוח. אני נסעתי עם סידרה 4 קבריולט עם מזוודה בודדת, והיה צריך להנדס אותה היטב במקום מדויק כדי שיהיה ניתן לפתוח את הגג.

בסידרה 2 עם הגג הרך אולי יותר קל, אבל תבדוק היטב שתוכל לפתוח את הגג.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראייר אמורה לפתוח קו לאדינבורו. צריך לברר מתי ובאיזה מחיר.

וכמובן, צריך להיות מוכן לקום כל בוקר על צד שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע החופשה הוארכה ביומיים לסה"כ 9 ימים שאמורים להתחלק כדלקמן

7 ימי נהיגה באלפים עם יעדים נחמדים פה ושם, עם המעברים הבאים:

h0MAkyz.jpg

Silvrettastrasse [אולי]

Stelvio Pass

Flüela Pass [אולי]

Grossglockner

Bernina Pass

Timmelsjoch

Stalle Pass

לאחר מכן חזרה למינכן ליומיים הראשונים של האוקטוברפסט 8)

ראיתי מה הטמפ' באלפים וירדתי מרעיון הקבריולט... נשמור את הקבריולט לטוסקנה.

מנסה לחפש משהו מעניין בלי לקרוע את הכיס יותר מדי...

שמעתי מחבר שאפשר לשכור מ AVIS קבוצה E ולקבל שידרוג במקום לגולף GTI או לאון קופרה.

מאוד רציתי גולףR אבל המחיר הזוי וגם לא ניתן לבטח כמו שצריך.

אודיS5 ב SIXT הרבה מעבר למה שאני רוצה להוציא.

אשמח להמלצות ליעדים בסמוך לכבישים שציינתי וגם טיפים איך לקבל רכב מעניין בלא יותר מדי כסף [נניח עד 2500₪ לשבוע]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען דור העתיד שאולי יגיע לדיון זה, גיליתי את האתר הגאוני הבא:

http://www.mietwagen-talk.de/index.php?page=Lexicon&lexiconID=5

יש שם מידע על כל קבוצה בכל חברה.

לדוגמה גיליתי שקבוצה K ב AVIS כוללת GTI ו GTD :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראייר אמורה לפתוח קו לאדינבורו. צריך לברר מתי ובאיזה מחיר.

וכמובן, צריך להיות מוכן לקום כל בוקר על צד שמאל.

פתחה כבר ותתחיל לטוס מתחיל יוני, מחיר כרטיס מתחיל ב600 דולר - ביחס לעובדה שאתה טס בישראייר זה לא שווה את זה, לי לטוס בפול קוסט לופטנזה עם קונקשנים בפרנקפורט עלה באיזור ה400 דולר זה פשוט נשמע לי יקר באופן מוגזם.

אני עשיתי מסלול בשוויץ 5 שעות וסיימתי באותו היום, יותר נהנתי בו מאשר האלפים האיטלקיים והצרפתים ולכן ממליץ לך לא לוותר עליהם - קיבלתי מסלול מרוכב אופנוע שעבדתי איתו שמה - בזמנו פירסמתי Review מלא על הנהיגה שמה כולל המסלול.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחה כבר ותתחיל לטוס מתחיל יוני, מחיר כרטיס מתחיל ב600 דולר - ביחס לעובדה שאתה טס בישראייר זה לא שווה את זה, לי לטוס בפול קוסט לופטנזה עם קונקשנים בפרנקפורט עלה באיזור ה400 דולר זה פשוט נשמע לי יקר באופן מוגזם.

אני עשיתי מסלול בשוויץ 5 שעות וסיימתי באותו היום, יותר נהנתי בו מאשר האלפים האיטלקיים והצרפתים ולכן ממליץ לך לא לוותר עליהם - קיבלתי מסלול מרוכב אופנוע שעבדתי איתו שמה - בזמנו פירסמתי Review מלא על הנהיגה שמה כולל המסלול.

עברתי על כל דיון שלך מ 2014 בערך ולא מצאתי.

יש דיון על שוויץ שלמען האמת אפילו הגבתי בו ראשון בזמנו, אבל לא מצאתי תיאור מפורט של מסלול כמו שאתה מתאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...