Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיתוך תדרים מורל הייבריד באקטיבי דרך bit one

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

בעוד כמה ימים אני משנה את תצורת ההגברה ברכב ועובר להגברה אקטיבית.

כמו כן מוסיף פרוססור ומתכנן לחתוך הכל דרכו.

הייתי שמח להמלצה איזה טווח תדרים לתת למידבאסים ואיזה לטוויטרים ובאיזה סלופים!

העיניין שבאתר של מורל נותנים טווח רחב מדי שממנו

יהיה קשה לצמצם והייתי מעדיף המלצה ממישהו שכבר עבר את התהליך שימליץ על החיתוך הנכון לדעתו.

בקשר לטיים קורקשן,בלאנס ושאר ירקות בזה אני אתעמק כבר שיהיה יותר זמן אבל בתור התחלה אני חייב לשנות את טווח התדרים כיוון שמי שהשתמש לפניי במכשיר עבד עם 3 חלקים.

תודה רבה:)

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סט? כמה חלקים? איפה כל חלק ממוקם ולאן הוא מכוון? כלומר איפה כל רמקול מותקן ומה הזווית שלו מהראש שלך?

תעלה בבקשה גרף היענות כוח של הסט שלך מאתר היצרן - זה יתן מושג לפחות במקביל למיקומים ולזוויות של הרמקולים איזה חיתוכים יהיו הימור מושכל טוב יותר לביצוע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אדי.

אני מדבר על הייבריד 602(הדגם ״החדש״),2 חלקים.

מידבאס בדלתות מבודדות,טוויטר במשולשים און אקסיס( מאזדה 3 הישנה אם עוזר)

יותר מאוחר אני גם אמדוד מרחקים של כל אלמנט ממרכז משענת הראש שגם ככה אצטרך לטיים קורקשן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בנקודת חיתוך שהיא מאוד בטוחה לטוויטרים של מוראל והיא 3.8K בסלופ של לא מתחת ל12 דיבי

ומנסה לרדת ל3.2K בסלופ 18 ואף 24 דיבי

את המידבאס הייתי מתחיל בהתחלה מנקודות חופפות ב24 דיבי גם ואז מנסה לרדת קצת לכוון ה3.2 ומוריד את הסלופ מדרגה ואז מנסה לרדת לאזור ה2.5 ומוריד אותו עוד מדרגה בסלופ לאזור ה12 או אפילו 6 ואז גם מנסה 1.8K בסלופ 6

אם אתה חוסם את המידבאס הזה נמוך כמו 60 הרץ למשל אז תישאר על סלופ מאוד גבוה כמו 24 דיבי לפחות - בגלל שלביט1 אין סלופים משתנים לבנד-פאס - זו מעלה שיש דווקא לביט10 אם אתה יורד נמוך ל1.8K וזה נשמע לך טוב על סלופ 6 אז גם אל תחתוך אותו מתחת ל90הרץ מאידך מהצד השני.

ככל שתחתוך את המידבאס נמוך יותר כך הכיווניות שלו תהיה פחות קריטית - את הטוויטר תשתדל לכוון בסטיה של 15 עד 30 מעלות מהראש לא יותר ותנסה גם און אקסיס למרות שאני בד"כ לא אוהב את זה אלא מעדיף לקבל את הטוויטר קצת מהצד שלו - לי זה יותר נעים.

אל תפחד מהבור תדרים בגלל שאתה מוריד את המידבאס על חשבון סלופ מתון יותר עדיף לחתוך מידבאס בקצה העליון שלו נמוך ככל האפשר מאשר ההפך - בעיות של עלומת שידור (הקרנה) וכיווניות וגם רעשים וגם היפרדות ממברנה - בסט שני חלקים יש לך הרבה מאוד אויבים ברכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בכדי להיות 100% ברור אל תוריד את הטוויטר מתחת ל3.2 ואל תרד איתו מתחת לסלופ של 12 דיבי.

לגבי השהית זמנים - כל 10 ס"מ הרחקה זה תוספת של 0.3 מילישניה לאותו הרמקול שאתה משהה מהראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, נקודת החיתוך של הקרוס המקורי של הסט, לפי הקטלוג הוא:

וופר (טווח 35-3000, הידהוד 45) - 2200 הרץ בסלופ 18.

טוויטר (טווח 1600-25000, הידהוד 1200) - 2200 הרץ בסלופ 12.

נדמה לי שדנו בעבר בנושא החיתוכים של מוראל, ושככל הנראה, בנקודות התדר המדוברות האלמנט מונחת כבר לפי הסלופ ולא ששם מתחיל החיתוך. זוכר משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה אדי תודה רבה!!

עוד לא יצא לי להתעסק בכיוון מא׳ עד ת׳ אז רק שלא תהיה פשלה, האם אני צריך קודם לחסום/לחתוך את המידבאס מלמטה ולאחר מכן לשחק בתדרים מנקודת החפיפה ומטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל תמיד כשאתה "סגור" ולא מאפשר לרמקול לפלוש לתחומי תדרים רחבים מידי ואז לאט לאט תרחיב את תחום התדר שהרמקול מנגן - אם אתה מרגיש עיוותים או צרימות או שפשוט פחות נעים לך, הסאונד פחות נקי - תעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...