Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מספר רישוי - קשרים בצ'מפיון

Number One
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

בימים הקרובים רכב חדש צריך להגיע לארץ ולעבור רישוי. בחברה אמרו שאין אפשרות לבחור מספר רישוי.

האם יש למישהו קשרים בצ'מפיון על מנת לעזור בנושא?

תודה מראש ואחלה יום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שפחות "יפה" כך יותר טוב. אף אחד, ובמיוחד שוטרים, לא ינעל עליו.

וממילא עם המבנה החדש של מספרי הרישוי הסיכוי לקבל מספר "יפה" קטן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב מספרים יפים - מעולם לא נתקלתי בבעיה עם שוטרים שזכרו או לא זכרו את המספר שלי.

מה שכן, בפורמט החדש של מספרי הרישוי באמת ראיתי רק מעט מאוד מספרים יפים, לא ברור לי למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאד - צריך להתחרז עם 01. לא המבחר הגדול שהיה לנו ב-37 השנים הקודמות. בעוד שנה יהיה חרוז חדש - מן הסתם 02.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קשרים בסקודה/צ'מפיון? :-D

לגבי מספרים, חבר שלי קנה לא מזמן לקסוס NX הכי מפואר ונציג הסביר לו במספרים החדשים יש הרבה מספרים יפים כי הם חדשים.

לגבי מספר יפה, לא מכיר שוטרים שננעלים על מספרים. אני לא עבריין. רכב טוב, לבן פשוט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלת מס' יפה:

1. תלוי באיזו סוכנות רכשת - ככל שהם יותר "קרובים לצלחת" יותר סיכוי.

2. דגם שרכשת - ככל הרכב יקר יותר הסיכויים עולים.

3. מצב הרוח של אנשי המכירות העובדים מולך - וקשריהם במערכת.

תכל'ס בשנה האחרונה צ'מפיון קיבלו סדרות קצרות יחסית ולכן אין להם מספיק "עתודת מספרים יפים" כדי לחלק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבראט יש מספר יפה.

לא רואה שום משהו מיוחד במספר של הסקודה.

המספר של הסקודה נקרא מספר "ארבעה כוכבים" עם המקפים של השמונה ספרות לא כל כך רואים את זה, אבל יש בו ארבע תשיעיות ברצף 36-9999-01

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...