Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי טעות של טירונים - בדיוק חוזר ממשרד הרישוי

lidor578
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה שמעתי את אפי רוזן בחצי אוזן, אבל ממה שהספקתי לקלוט - הוא הצליח להרגיז אותי ושיקף את כל מה שמאוס במשרדי הממשלה בעיני.

רבאק, הם שלחו דרישות לתשלום לאנשים מ1970!

תודו בטעות שלכם, תחזרו בכם מכל המהלך המופרע הזה, ותחזירו את הכסף גם לפראיירים ששילמו כי נבהלו מחתיכת נייר עם לוגו של מדינת ישראל.

החוק לא ברור

כל ילד יודע, שאם לא רוצים להשמיש רכב - אפשר להטביע אותו בים, ולא תקבל דרישה לתשלום

זה מגובה בעשרות שנים של אי דרישת החוב המוזר הזה

אתם רוצים לשנות את זה?

אוקי. תצאו במהלך הסברה, תשלחו מכתבים יחד עם רשיון הרכב ובהם ייאמר מפורש שהחל מ2019 רכב שלא יורד מהכביש במשרד התחבורע יצבור חובות אגרה על שם בעליו האחרון.

כל רוח הדברים של אפי והביטחון העצמי בו הם נאמרו הזכירו לי היטב מה קורה במערכת המגושמת והמסורבלת הזאת.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקי. תצאו במהלך הסברה, תשלחו מכתבים יחד עם רשיון הרכב ובהם ייאמר מפורש שהחל מ2019 רכב שלא יורד מהכביש במשרד התחבורע יצבור חובות אגרה על שם בעליו האחרון.

נראה לי שמאז ומתמיד זה ככה. לא הורדת מהכביש? תמשיך לשלם. אף גוף לא אמור לדעת אם הרכב בשימוש או לא. חובת כל אזרח לדווח. לא ידעת ? כי לא התעניינת.

כשביצעתי שיפוץ למיאטה שלי, קראתי, התעניינתי ובסוף ביצעתי הורדה מהכביש. קיבלתי טופס אדום ולא נדרשתי לשלם שום אגרה עד שהחזרתי את האוטו בחזרה לכביש.

אני לא סופרמן, אלא סתם אדם פשוט שדואג להכין ארגז כלים למקרה שהגשר יהיה שבור.

שוב, תרבות ה-יהיה בסדר.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומעולם זה לא היה ככה

לא הורדת מהכביש רשמית במשרד הרישוי, אבל בפועל הרכב מושבת נגרט נגרס?

נהדר. כשיגיע רשיון הרכב בדואר, השלך אותו לפח המחזור הקרוב לביתך. זה לא "חוב", זאת אגרת רכב למי שכן מעוניין להשתמש בו.

ככה זה היה.

שיניתם את הכללים? תעדכנו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל בדקו את העניין ודיברו עם אפי רוזן, מנהל אגף הרישוי במשרד התחבורה.

לדבריו, נשלחו 110 אלף דרישות תשלום (ושולמו מתוכן 12,000 בינתיים) הוא קצת מחרטט, אבל בשורה התחתונה ישלח מכתב נוסף עם הסבר שניתן לשלוח תצהיר חתום על ידי עורך דין על הפסקת השימוש ברכב, וביטול החוב כפי שהיה מקובל עד היום.

היום אין "יהיה בסדר" , אחי, תסמוך עליי ועוד כל מיני שטויות כאלה..

מזל שיש "יהיה בסדר". יש על שמי כמה כלי רכב שלא קיימים כבר שנים ולא הורדתי מהכביש. לא קיבלתי שום דרישת חוב, ואני שמח לדעת את סוף הסיפור.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חפרתי לעומק (הבוס אשכרה רוצה שאעבוד), אבל עד כמה שמצאתי האיסור הוא לנהוג ברכב ללא רשיון, לפיכך אין חובה לחדש רכב אם לא נוהגים בו, ולכן דרישת התשלום אינה מוצדקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לערוך.

אם כוונתך לסיטואציה בה רכב נמכר חמידהו לפירוק, ובפועל הבעלים לא דאג בעצמו להורדה מהכביש - והרכב המשיך ליסוע - אתה צודק.

אבל השרשור עוסק בעיקר בסיטואציה אחרת לגמרי. בנאדם השבית את הרכב שלו מבלי להעביר אותו לאיש, שוכב אצלו במרתף. או לחילופין הרכב נגרט למול עיניו.

אין פה שום קשר ל"לסמוך" ולא צריך לוודא כלום.

הרכב לא שמיש.

כללי המשחק היו שהאגרה היא לא חוב, אלא רק סוג של דמי שימוש עבור רכב שמיש.

מקווה שמובן.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...