Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להמנע מחיובים מיותרים בכביש 6

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתה תחנה גם בקניון איילון, שמסתבר שגם אותה הכחידו. ניסית לדבר איתם בטלפון? אולי ניתן לתאם שליח שיבצע החלפה של הפסקל החדש תמורת הישן.

אגב, במידה ונרשמתם דרך האתר לכביש 6 כמנויי וידאו, מרבית הסיכויים שנרשמתם גם למנהרות הכרמל. יש להסיר את המנוי גם מהן כאשר נפטרים מהרכב.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אותי כביש 6 "מעצבנים" עם המרכזי שרות הדלילים שלהם.

יש לי פסקל שנגמרה לו הסוללה וכאחד שגר בתל אביב רבתי אינני רואה סיבה שאני אצטרך לנסוע עד נחשונים כדי להחליף את הפסקל.

היה להם בהתחלה תחנת שרות בראשון מערב אך הם סגרו אותה לפני שנים רבות, שרות מעולה...

אם אתה מנוי פסקל, לא צריך שיהיה פסקל פיזית ברכב, אפשר לשמור אותו בבית. עדיין תשלם לפי מחיר פסקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אני משלם כמו מנוי פסקל למרות שהוא לא עובד. אך פעם לכמה זמן הם מטלפנים אליי, שואלים למה הפסקל לא עובד ואומרים שיקחו ממני כמו מנוי וידיאו.

השמועה אומרת שהמנוי פסקל היה פשוט דרך להשיג מימון מהציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מנוי פסקל, לא צריך שיהיה פסקל פיזית ברכב, אפשר לשמור אותו בבית. עדיין תשלם לפי מחיר פסקל.

עד שמקבלים מיילים עם התראות וטלפונים בנושא.

זה הופך להיות קצת מציק ובסופו של יום כן יכולים לקחת לפי מנוי וידאו.

בכל מקרה, תלוי בתדירות השימוש, מי שנוסע פעמיים בחודש בכביש 6 אין לו שום סיבה להחזיק פסקל, באמת מזימה לקחת כסף מהציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, תלוי בתדירות השימוש, מי שנוסע פעמיים בחודש בכביש 6 אין לו שום סיבה להחזיק פסקל, באמת מזימה לקחת כסף מהציבור.

בנסיעה ממוצעת אתה חוסך 5 שקלים עם מנוי פסקל לעומת מנוי וידאו.

זאת אומרת עם 2-3 נסיעות בחודש תחזיר את עלות הפיקדון של הפסקל (150 ש"ח) תוך שנה. כך שפסקל עדיין כדאי.

אצלי חשבון חודשי ממוצע של כביש 6 הוא 50-100 ש"ח, יש לי את הפסקל הרבה שנים ואת דמי הפיקדון ששילמתי "הצדקתי" מזמן.

בהיבט הטכני, חיוב באמצעות פסקל אמין יותר ונטול טעיות של OCR בפיענוח לוחית רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום רב

בניגוד למה שנרשם בשרשור קיבלתי מכביש 6 התראה שהפסקל שלי לא פעיל ואם תוך 30 יום לא אטפל בזה, יתחילו לחייב אותי ע"פ תעריף וידאו (יקר יותר).

אגב, הפסקל שלי נמצא בתא כפפות כבר  כ- 8 חודשים. מעולם לא שמעתי אותו מצפף שעברתי בכניסה/ יציאה מכביש 6.

ראו מצורף

כביש6.png

עריכה אחרונה על ידי FARM
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו - מה היתרון של כביש  6? 

אני נוסע לעיתים קרובות מנס ציונה לאזור הקריות בצפון. כביש 6 מקצר את זמן ההגעה ב-9-10 דקות. 

תמורת ה-10 דקות האלו אני צריך לשלם כ-30 שקל. 

איך זה משתלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, FARM כתב:

שלום רב

בניגוד למה שנרשם בשרשור קיבלתי מכביש 6 התראה שהפסקל שלי לא פעיל ואם תוך 30 יום לא אטפל בזה, יתחילו לחייב אותי ע"פ תעריף וידאו (יקר יותר).

אגב, הפסקל שלי נמצא בתא כפפות כבר  כ- 8 חודשים. מעולם לא שמעתי אותו מצפף שעברתי בכניסה/ יציאה מכביש 6.

ראו מצורף

כביש6.png

אתה צריך להדביק על החלון מקדימה או לשים על הדש בתאה קפפות הו לא קולט

אני מציע שתעשה נסיעה אחת שזה ישדר ככה יבינו שזה תקין

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי כביש 6 מקצר בין חצי שעה לשעה.ואני נוהג שעה רצוף עליו.

בנוסף ככל שתגיע יותר מהר ככה גם תבזבז פחות דלק.

אז מה30 שח שאתה משלם אגרה תוריד את החסכון בדלק. יצא לך שאתה משלם הרבה פחות.

נכון, זה עדיין יקר לדעתי אבל כרגע זה מה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממעט לנסוע בכביש 6, אבל בהחלט משתמש לא מעט במנהרות הכרמל. ביציאה לנסיעה בודק בוייז את זמן ההגעה המשוער בדרכים החלופיות ואז מחליט כיצד לנסוע. בבוקר ההוצאה הזו של 7 או 14 ש"ח הרבה פעמים חוסכת לא מעט עצבים בדרך הביתה - נדיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וכותרת השירשור היא "איך להימנע מחיובים מיותרים בכביש 6",

אני מעלה פה עוד מידע שלא ידוע לרבים.

כביש 6 גם בודקים כמה זמן שהית בכביש [=כמה זמן עבד מהכינס ליציאה].

אם אדם הולך לישון בתחנת עצירה ונשאר שם כמה שעות [מקרה שהיה כשנהג היה כל כך עייף בלילה שחשש לחייו אם ימשיך],

יש על זה קנס.....

איני יודע מה המדד וכמה זמן, אך השהות בכביש 6 כולל עצירת מנוחה מוגבלת בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, FARM כתב:

שלום רב

ראו מצורף

כביש6.png

אולי זה משהו חדש.

שנים אני מחליף רכבים (כמה שאני מטפל בהם במשפחה) ובטח 50% מהפסקלים כבר לא קיימים הרבה שנים. אף פעם לא היתה בעיה... כל עוד יש "מכשיר" שאתה יכול לשייך לו רכב זה הספיק.

אגב המכתב, אני תוהה בשביל מה צריך פסקל בשנת 2020.. זיהוי תמונה של הרכב כשאתה עולה על הכביש עושה את העבודה. בשביל מה צריך מכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...