Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להמנע מחיובים מיותרים בכביש 6

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרגע גיליתי משהו חדש, בטח רובכם יודעים את זה, אבל למי שעדיין לא מכיר.

מכרתי רכב לפני שנתיים שהיה בו מנוי וידאו.

הייתי בטוח שהוא יוסר באופן אוטומטי מהשם שלי במנוי כביש 6.

הרגע בשיחה עם נציגה התברר לי שהרכב עדיין יושב לי במנוי!!! לשמחתי הוא לא נסע בכביש 6 אחרת הייתי משלם עליו.

שימו לב, זה לא קורה אוטומטי, וצריך לעדכן את המנוי לאחר מכירת הרכב.

מקווה שעזרתי למישהו

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם היה לך איתוראן - אותו סיפור בדיוק.

כשמוכרים רכב - כמו שמבטלים ביטוחים, מבטלים גם שרותי מנוי שונים (חודשיים/תשלומים קבועים).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי לכביש 6 מילא... בדרך כלל זוכרים.

לי קרה שאישרתי לנציג של כביש 6 (חברת דרך ארץ) לרשום אותי גם למנהרות הכרמל.

הבעיה היא שביטול או העברת המנוי לכביש 6 אינה מעבירה אוט' גם את המנוי במנהרות הכרמל.

אחרי כמה שיחות איתם בוטלו לי החיובים לאחר תאריך החזרת הרכב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות גם לרכב השכרה מנוי לכביש 6, כדי לא לשלם דמי טיפול לחברת ההשכרה.

בשביל לעשות מנוי לא צריך להיות בעל הרכב ולא צריך אישור של בעל הרכב, הכל מבוצע באתר של כביש 6.

לא לשכוח לבטל את המנוי כמובן אחרי החזרת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש עכשיו מנוי כביש 6 על רכב שכור

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש - לי קרה משהו אחר: הוויז שלי פועל כך שהוא נמנע מכבישי אגרה. הייתי צריך לנסוע לבאר שבע באיזה שישי והוויז כיון אותי דרך כביש 6 מאזור יער בן שמן כזה. מפה לשם אחרי איזה חודשיים קיבלתי תשלום הביתה. לא כל כך הבנתי בהתחלה על מה כי אני יודע שלכיון דרום כביש 6 לא עולה כסף וגם הוויז לקח אותי בדרך. אני יודע שנסעתי שם אז פשוט שילמתי והנחתי שאולי משהו התעדכן (היה סכום קטן אז לא עשיתי מזה עניין). משהו השתנה במדיניות הזו שלדרום זה לא עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6 ממחלף שורק דרומה ללא תשלום. מבן שמן עד שורק, בתשלום.

כנראה הגדרה "המנע מכבישי אגרה" בוויז התאפסה לאחר עידכון גירסה או באג אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הרגע גיליתי משהו חדש, בטח רובכם יודעים את זה, אבל למי שעדיין לא מכיר.

מכרתי רכב לפני שנתיים שהיה בו מנוי וידאו.

הייתי בטוח שהוא יוסר באופן אוטומטי מהשם שלי במנוי כביש 6.

הרגע בשיחה עם נציגה התברר לי שהרכב עדיין יושב לי במנוי!!! לשמחתי הוא לא נסע בכביש 6 אחרת הייתי משלם עליו.

שימו לב, זה לא קורה אוטומטי, וצריך לעדכן את המנוי לאחר מכירת הרכב.

מקווה שעזרתי למישהו

איך זה בדיוק יתעדכן אוטומטית ובגלל איזו סיבה? מכרת את הרכב זה עניין שלך, המנוי בכביש 6 זה מנוי פרטי לכל דבר כמו מנוי קוברה או איתוראן וכן הלאה.

כל שירות פרטי או תשלום פרטי שבו רשמת את הרכב שלך, עלייך להסיר אותו.

הקטע הכי מצחיק? שאתה ועוד איך הולך לשלם על השימוש במידה ואותו אחד היה משתמש ולמעשה במקרים בודדים כאלו ואחרים, הם מבטלים את החיובים אבל לפי החוק היבש, הצדק איתם והאחריות? עלייך.

נצל"ש - לי קרה משהו אחר: הוויז שלי פועל כך שהוא נמנע מכבישי אגרה. הייתי צריך לנסוע לבאר שבע באיזה שישי והוויז כיון אותי דרך כביש 6 מאזור יער בן שמן כזה. מפה לשם אחרי איזה חודשיים קיבלתי תשלום הביתה. לא כל כך הבנתי בהתחלה על מה כי אני יודע שלכיון דרום כביש 6 לא עולה כסף וגם הוויז לקח אותי בדרך. אני יודע שנסעתי שם אז פשוט שילמתי והנחתי שאולי משהו התעדכן (היה סכום קטן אז לא עשיתי מזה עניין). משהו השתנה במדיניות הזו שלדרום זה לא עולה?

כפי שנכתב, ממחלף שורק כיוון שזה נבנה במימון המדינה ולא במימון פרטי.

תמיד אפשר לנהוג עד למחלף כנות ומשם דרך כביש 7 לכביש 6 אבל אין סיבה לחסוך את הכמה שקלים האלו כיוון שהנוחות למשל (מדבר עליי באופן אישי) גוברת על הצורך לנסוע בכביש המאוד פקוק יחסית ומלא רמזורים עד למחלף כנות או שתמיד יש אפשרות דרך כביש 3 שהוא מאוד פנוי.

כביש 6 די עמוס במרבית השעות לכיוון דרום וגם מכיוון דרום לצפון ממחלף שורק בגלל זוג הנתיבים לכל אורכו, משהו שדי מבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה מכרתי את הרכב ושכחתי שיש לי מנוי. למחרת קיבלתי SMS מכביש 6 כתזכורת לבטל את המנוי ולהעבירו לרכב החדש. מסתבר שהם יכולים לראות במחשב שבוצעה העברת בעלות. שאפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ברכב ליסינג אין השירות הזה. אישית דאגתי לבטל או להקפיא מנויים בכל החלפת רכב.

דרך אגב - פעם אחת קיבלתי חיוב על נסיעה שלא נסעתי, שיחת טלפון קצרה וכעבור שבועיים קיבלתי צ'ק עם החזר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי כביש 6 "מעצבנים" עם המרכזי שרות הדלילים שלהם.

יש לי פסקל שנגמרה לו הסוללה וכאחד שגר בתל אביב רבתי אינני רואה סיבה שאני אצטרך לנסוע עד נחשונים כדי להחליף את הפסקל.

היה להם בהתחלה תחנת שרות בראשון מערב אך הם סגרו אותה לפני שנים רבות, שרות מעולה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...