Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

את זה כבר ראיתם?

v f r
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת? התמונה מוכרת. הבחורה לא גנבה רמזור אדום אלא נכנסה לכביש במקום שבכלל אין מעבר חצייה.

יש גם תמונות על אופנוענים שמזנקים ישר כשמופיע האור הירוק ולכן נפגעים ממכוניות שנוסעות באדום, נראה לי שזה רלוונטי יותר לפורום שלנו.

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אבל נראה לי שזה לא אמיתי.

שימו לב למבט של הנהג, רגוע ולא מסתכל לכיוון.

כאשר אתה נוהג ופתאום אתה שומע מכה ישר המבט מופנה לאזור המכה.

ככה נראה לי בכל אופן ,אולי זה אמיתי אולי זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בא באמת מרוטן או מהאתר השני של הפסיכופטים, שכחתי את שמו, זה תצלומים ישנים מלפני שלוש שנים.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשמע מיתחסד, אבל, זה מה שקורה כשלוקחים דברים כמובן מאליהם!!!

דבר אילו מובן מאליו!!!

תתיחסו לזה כל אצבע ויהיה קשה להפתיע אתכם בפינה!

אני תמיד מביט ברמזורים שאני מקבל אור ירוק (גם כדי לראות שאין איזה טיפש עם משאית שדוהר את הצומת כשלי יש ירוק, וגם לראות שבאמת זה הירוק "שלי")...

את המינהג לבדוק את הדרך טוב טוב גם שיש ירוק קיבלתי בת"א, כאשר חציתי במעבר חציה, היה לי ירוק ולתנועה אדום, לפתע הגיח איזה קטנוע בין המכוניות ובלם עשירית שניה לפני הפרצוף שלי...

בקיצור, דבר אינו מובן מאליו...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים כשנסעתי בפחית עצרתי בכביש עם שני נתיבים להולכת רגל+עגלה עם תינוק. עמדתי בצידו השמאלי של הכביש כשלפתע קלטתי רכב מגיח מאחור ושואף לעקוף אותי מימין...צפצפתי כמו מטורף לגברת והיא האטה טיפה, אבל לא עצרה לגמרי...בסופו של דבר היה מגע של הרכב עם העגלה...המזל שזה היה עם דופן האוטו...הנהג הבן זונה המשיך לנסוע כאילו כלום לא קרה.

פשוט רוצח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אבל נראה לי שזה לא אמיתי.

שימו לב למבט של הנהג, רגוע ולא מסתכל לכיוון.

כאשר אתה נוהג ופתאום אתה שומע מכה ישר המבט מופנה לאזור המכה.

ככה נראה לי בכל אופן ,אולי זה אמיתי אולי זה לא.

אולי הוא כבר חשב איך הוא בורח אז הוא הסתכל לכיוון הבריחה, כי בקורס במסלולים אמרו לו להיסתכל לאיפה שאתה רוצה לנסוע.

התמונה נראית ממש אמיתית ולא נראה לי שיש צורך לזייף דברים כאלו כי המציאות טובה יותר.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שנראה הנהג הזה (סבא עם משקפיים שעדשותיהן משורינות, תופס את ההגה בתנוחת "אין לי מושג מה קורה מסביבי אבל מתאמץ לזהות משהו מוכר") הוא לא שם לב שהוא עבר באדום וגם לא שם לב שהוא פגע במישהו.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שנראה הנהג הזה (סבא עם משקפיים שעדשותיהן משורינות, תופס את ההגה בתנוחת "אין לי מושג מה קורה מסביבי אבל מתאמץ לזהות משהו מוכר") הוא לא שם לב שהוא עבר באדום וגם לא שם לב שהוא פגע במישהו.

לא שם לב שצולם ולא שם לב שעשרים נידות ושני מסוקים יושבים לו על הזנב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...