Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתתפות עצמית

שימו לב! השרשור הזה בן 2155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

פגעתי ברכב בחנייה. הנזק של הרכב שנפגע נאמד ב- 4500 ש"ח והנזק לרכב שלי ב - 1500 ש"ח.

אני מבוטח בביטוח מקיף שכולל את התנאים הבאים :

1) השתתפות עצמית לצד ג' - 1440 ש"ח

2) השתתפות עצמית לרכב שלי - 2000 ש"ח

3) במקרה שבו הנזק לרכב שלי מעל 2000 ש"ח יש פטור מהשתתפות עצמית.

חברת הביטוח ביקשה ממני לשלם לה 1440 ש"ח בגין התשלום בסך 4500 ש"ח שהעבירה לצד ג'.

פניתי לחברת הביטוח ולטענתם הנזק של הרכב שלי אינו מכוסה כיון שההשתתפות העצמית שלי היא 2000 ש"ח.

מה שלא ברור לי מדוע חברת הביטוח לא מכסה את הנזק של רכבי כך שאשלם סה"כ 2000 ש"ח עבור הרכב שלי

והרכב שנפגע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוסח הפוליסה התקנית, אותו המבטח יכול רק לשפר

להבנתי מדובר במקרה אחד בו עליך לשלם השתתפות עצמית של 2000 ש"ח ולקבל את סכום הנזק שנגרם לך

במילים אחרות לשלם להם 500 ש"ח בלבד ולא לשאת בנזק של 1500 ש"ח ועוד 1440 ש"ח ההשתתפות העצמית.

נקודה 3 אצלך לא ברורה לי ולא עושה שכל.

התעקשו הייתי פונה למפקח על הביטוח.

פרק א' זה הביטוח המקיף פרק ב' זה ביטוח צד ג'

. השתתפות עצמית

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]תק' תשנ"ז-1996[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(א) בקרות מקרה ביטוח המכוסה לפי פרק א' לפוליסה זו, פרט למקרה ביטוח שגרם לרכב לאבדן גמור או לאבדן גמור להלכה ינוכה מתגמולי הביטוח סכום של השתתפות עצמית הקבוע במפרט לגבי כל תביעה ובהתאם לסוג הנזק שנגרם, ובלבד שלענין השתתפות עצמית לנזק של ירידת ערך יחולו הכללים המפורטים בתקנה 3א.

(ב) בקרות מקרה ביטוח המכוסה לפי פרק ב' לפוליסה זו, ישלם המבטח לצד שלישי את כל הסכומים שהמבוטח יהיה חייב לשלם כאמור בסעיף 12 לעיל. המבטח יגבה מהמבוטח את סכום ההשתתפות העצמית הקבוע במפרט בשל מקרה הביטוח ולא ינכה את סכום ההשתתפות העצמית מהסכומים המשולמים לצד שלישי.

(ג) על אף האמור בסעיף קטן (ב) אם הסכום שהמבוטח חייב לשלם לצד שלישי שווה לסכום ההשתתפות העצמית, או קטן ממנו, ישא המבוטח בעצמו בתשלום לצד השלישי והמבטח לא יהיה חייב לשלם לצד השלישי כל סכום שהוא.

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]תק' תשע"ב-2012[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(ד) בלי לגרוע מהאמור בסעיפים קטנים (א) ו-(ב), בקרות מקרה ביטוח המכוסה לפי פרקים א' ו-ב' לפוליסה זו יחויב המבוטח בסכום אחד של השתתפות עצמית, שלא יעלה על הגבוה מבין הסכומים הקבועים במפרט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...